Přejít na výpis diskuzí

Louis Tomlinson

OSOBNOST 23.12.2011 
961 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 181?
  • *12* *12* *12* *12*
  • Všechno nejlepši a hlavně hodně zdravička a drž se mi faninky jsme stebou mame tě mooc radi a hezke svatky ti přeju
  • Vsechno nejlepsi, jako kazdy rok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *3* *14* *4* *4* *4* *15* *1* *4* I LOVE YOU
  • Loui preju ti vsechno nejlepsi a hlavne hosne zdravicka stratil si mamku
  • Přeji ti mnoho sil a budu ti držet palečky aby jsi to zvládl. Je mi tvé maminky moc líto a vím ,že to bolí ale ty to zvládneš. Jsi skvělý a zvládl si už mnoho věcí . Veřím ti ,jsem s tebou ,přeji upřímnou soustrast a za tvou maminku se budu modlit . Mám tě ráda . S pozdravem Verca :*
  • lou drzim palce miluju te *14* *3* *14* *4* *4* *14* *3* *14* *4*
  • Louisovi umrela mamka :( to je strasne vim jak mu asi je kdyz nekdo strati matku je to nejhorsi vec co se muze lidem stat je to hrozny pocit i kdyz Louise osobne neznam tak i presto je mi hrozne a soucitim s nim
  • Proc by nemohl mit vetsi nez Harry ? A neni to jedno kdo z nich ma vetsi :)
  • Něco jim tam nesedí. Jak může mít Loui větší nohu než Harry? Docela blbost.
  • Bože, tyhle lidi přímo nenávidím, proč sem píšete takový shity? I kdyby gay byl tak vám po tom může být h*vno, fakt se vzpamatujte. Omlouvám se za vulgární výraz, ale já prostě nesnáším lidi, kteří se navážejí do homosexuálů, ano, homosexuálů nikdy nepoužívám slova jako "teplouš" nebo "buzerant", protože tohle mi přijde nechutný a hnusný, ne to, že je někdo jinej. Uvědomte si konečně, že žijeme ve 20.století a ne ve středověku, teď je to úplně normální a lidi by to konečně mohli pochopit, takže si s těmahle kecama polib víš, co!!!
  • Si sexyyyyyyy Louis.
  • Mam strasne rada Louia.Pacia sa mi jeho vlasy,oci,usmev a samozrejme jeho zadok.Myslim si,ze je najkrajsi z One direction.Louis je strasne pekny chlapec so super hláskami a sexy pohybmi.Ale skoda,ze má dieta a priatelku.
  • Ja ty dam,ze je teplý!
  • Bl*ecku ne Louis nemuze byt teplous kdyz ma dite a pritelkyni ty v*le
  • Fuuujjjj Louis je teplous
  • Cetla jsem si starsi komentare a musim rict ze nektere holky tu byli s prominutim velke kravy Louis je hnusak ,Louis je Gay, Louis chtel zabit nejakou Arianu atd fakt to tu bylo na facana tem kravam rozbit drzky opravdu se omlouvam ze tu nadavam ale dost me to vytocilo jeste ze uz tu ty hnusne holky nejsou nebo bych jim asi poradne nadala a co se tyce Louise tak to o nem nebyla pravda on je moc hezkej a zabavnej usmevavej kluk mam ho moc rada I ostatni kluky z 1D a nesnasim lidi kteri je jen pomlouvaji fakt bych jim s chuti nakopala zadek Louisss je nejlepsi a myslim ze je z nej vyborny a starostlivy otec
  • Louis je peknej ta vase bl*a Briana je skareda a nech Louise byt on je hezkej kluk to ty jsi osklivka
  • Ty p**o jedna Louis by to neudelal zato ty jsi asi pekna kacena co? Jen kecate nesmysli nejsou to zadni gayove ty slepico doufam ze tobe nekdy nekdo rozbije drzku
  • No a co myslis ze to Louise zajima ze je na poslednim miste jo taky se me moc libi Zayn ale jinak mam rada vsechny ja je totiz neradim postupne Zayn je na prvnim miste Harry na druhym atd ja je mam rada vsechny na stejno a jestli se ti Louis nelibi tak to uz je tvoje vec ale pokud jsi prava directionerka tak bys je mela mit rada vsechny na stejno a ne rozdelovat do skupin tych krasnych a mene krasnych

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit