Přejít na výpis diskuzí

Louis Tomlinson

OSOBNOST 23.12.2011 
961 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • je božííííííííííí *14* *14* *14* *14* *14*
  • jezis ted vypada tak bozsky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Nechápu proč někdo vymýšlí tyhle dementní videa, jak Louis umřel?? Co je to za kravinu řešit jaké by to bylo?, nikdo to nechce!!!! Fakt povzbuzující videa pro 21 letého kluka, co má vše před sebou...
    Bože, všichni říkají, jak ho milují atd.. tak proč mrhají časem a sesřihávají tyhle kraviny..??? Fakt, je mladý, ŽIVÝ a mě se nechce představovat jak on, nebo nekdo umřel, není to nic pěkného!! Je živý, zdravý, pěkný a talentovaný, tak si ho užívejte.. Myslím, že když by se mu fakt něco stalo, tak by to sebralo všechny i bez videi..
    • souhlasím s tebou ..mám ráda různý takový videa sestříhaný s klukama ale představovat si že někdo z nich umře je fakt strašný...
    • Jo, jsem ráda, že je živý a nechci si představovat jak one nebo někdo jiný zemře..
      • Nějak vám došly ty vaše super názory co? Konečně tu někdo má rozum!!!
  • komu se líbí nová písnička:: Best song ever?? Like :)
  • Louis je prostě nejlepší :*
    • Simple but efective :->
  • terisek84
    I love Louis *14*
  • Miluju Louise :** je nejlepší a nejkrásnější *14*
  • Louis je proště nejlepšíííííííí *14* *14* *14* *14* *14*
    *14* *14* *14* *14*
    komu se líbí ať mi dá +
    • *11* *11*
  • Ahoj :)

    Myslím, že bysme se neměli dělit na Larry Shippers a Elounor Shippers.
    1) nejsem ŽÁDNÝ shipper, takže mě tyto hádky vytáčejí ještě víc než LS a ES.
    2) Nechci, aby se Louis a Harry přestali skoro bavot kvůli JAKÝMKOLI shippers! Viděli jste je? Skoro nic si neřeknou.
    3) Nic proti LS, ale MÁLEM SE VÁM PODAŘILO ZNIČIT PŘÁTELSTVÍ!
    Ne vážně, když se o tom začalo šeptat, tak se kluci přestali bavit. Sledujete fotky z té doby? Nikdy nejsou vedle sebe, aby je lidi nepodezírali.
    4) ES dělají taky pořádnou chybu. Když se objeví LS a začne roztrubovat: Larry is real!! Larry is real!! tak ho nechte.
    5)PRO VŠECHNY SHIPPERS: Někdo je LS, někdo ES. Někdo rád Payzer, někdo Sophiam. Někdo Zerrie hatuje, někdo jim to moc přeje. Nechte lidi, ať si říkají, co je dělá šťastnými. Já věřím, že jednou půjdu po Londýně a potkám Louise. Třeba ho jen uvidím. Každý věří v něco, co ho dělá šťastným. tak taky věřte, ale necpěte ostatním svoji víru, tím je akorát naštvete ;)
    Xx
    • There comes a time when a blind man takes your hand and says ''Can't you see?''
    • Ahoj, jenom bych chtěla něco říci k tomuto příspěvku (souhlasím tebou a osobně jsem LS)
      Ať je Larry real nebo ať je Elounor real, je to snad jedno, pokud 1D máte rádi, nemá vám záležet na tom, jestli jsou nebo nejsou gayové nebo jestli jsou třeba bisexuálové, je to čistě jejich život a pokud budou tak šťastní, měly by být šťastny především jejich fanoušci. Opravdoví fanoušci by je měli brát tak jací jsou a ne za toho, za koho se jen vydávají, měli by být sami sebou a toto by mělo fanynky potěšit :)
      Opravdu je škoda, že se Harry a Louis spolu už tak nebaví jak předtím, mě mrzí, že jsme jim ten vztah zničili (ať byl jen bromance nebo něco víc...) Hlavně bych byla ráda, kdyby se rozrostlá rodina directioners nehádala o Larrym a Elounor, ale to se asi nestane, každý máme jiný názor a měli by jsme se tak respektovat :)
      • Konečně někdo, kdo mluví rozumně. *14*
    • pozdě, už jsme rozděleni a myslím, že se to jen tak rychle zpět nevráti
      • Šlo by to vrátit, kdyby neexistovalo pár magorů LS a pár ES.
  • Miluji Louise protože je hezkej a fakt umí dobře zpívat a ostatní taky ale nejraději mám stejně Louise a někteří si asi myslí že zpívá a má hlas jako holka ale to vůbec není pravda že jo když semnou souhlasíte odepište jestli ne tak napište nesouhlasím z tebou jo děkuji :) MY LOVE LOUIS A LIAM A NIALL

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit