Přejít na výpis diskuzí

Louis Tomlinson

OSOBNOST 23.12.2011 
961 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • co louis si vzal el ??????????????????????????????????????, *8* *8* *8* *8*
    • misqamisulkaangell.skotova
      Nebyl, byl na svatbe sve mamy myslim
    • ne. Byli na svatbě jeho matky.
    • Jeho mamka se vdala, ale nejdříve jsem si to taky myslela
      • moc diky el je na te prvni fotce s louisem moc hezka *3* *4*
  • Kdo miluje One Direction :* LIKE *3*
  • I kdyby byl Louis gay je to jen jeho věc. My jsme pro něho jen fanynky nic víc. Neustále říkáte jak jim menegmant řídí život, ale uvědomte si že děláte to samé neustále ´´On je buzííček atd´´.. Pořád jste nepochopili jak mu řídíte život? Pomalu se nemůže ani na nikoho podívat a hned máte debilní kecy. Zkuste se zamyslet jak by vám bylo, kdyby jste byli v nějaké skupině máte tam nejlepší kamarády děláte si srandu atd.. a potom všude je napsáno že jste homosexuál. Jak by vám bylo kdyby jste měli přítelkyni nebo přítele a všude by vám psali že je fake že je jen podstrčka. Jak by vám bylo? To si nedokážete představit. To vlastně nikdo, protože nejsme v jeho kůži, dokonce i v kůži od ostatních. Proč vlastně neustále děláte gaye i s Harryho? Že jsou spolu a takové kecy. Proč právě z Harryho? Třeba gay může být i Zayn. Nikdo z nás neví. Tak pořad neřešme jejich orientaci už je to pěkně trapné. Máme se těšit na nové turné,alba atd.. a nedělat si navzájem zle i klukům. Stačí že jim dělají peklo ze života haters a novináři. Ale že dokonce i fanoušci. No není to náhodou hnus? Vím je to zbytečné že jsem to tu vypsala ale zkuste se nad sebou zamyslet. *4*
    • Pises jako kdyby to, ze je nekdo gay byla urazka. Uvedomujes si jak timhle urazis lidi, kteri jsou homosexualove? Je to nechutny. Heterosexualita neni nejaka ''vychozi'' orientace. Byt gay/lesba neni nic, za co by se mel clovek stydet, takze i kdyz Louisemu nebo Harrymu nekdo rika, ze jsou gayove, tak to neni urazka, zrovna tak by pro ne mohla byt urazka, kdyz jim nekdo rika, ze jsou ''straight''. Jediny, kdo by se mel nad sebou zamyslet jsi ty a lidi tobe podobni.
    • dovam like pro to že je to taky muj názor



      pěkně dlouhý *1* *1* *1* *1*



      to musela bejt otrava to psát *4* *1* *2*
    • Přesně tak mluvíš mi z mé duše.
  • louis ma novou holku jmenuje se briana jungwirth a vypada hrozne omnoho hezci byla Eleanor *4* *4* *13* *13* *13* *13* *13*
  • Komu se nejvíc z One Direction líbí Louis,tak dejte LIKE,uvídíme kolik jich dostane :) :*
    • Myslím, že většina těch lidí co tu píšou, že ho mají si myslí, že je Louis nejlepší. Tak si to spočítej..
      • jéj ty :-S,nebo jak se vůbec jmenuješ,si docela chytrá,ne počkej spíš blbá :DD a tobě to může být jedno,co si tady píšu ti vůbec nemusí vadit,jestli jo,tak řekni kde bydlíš a mi si to stebou s klukama(sem holka) přijdem vyřídit :DD takže di někam holčičko :P :DD
  • holky vite ,ze louis chodi s jakou si zoe diaz ja ji vubec neznam a jestli ji znate tak prosim napiste kamoska rikala ,ze je moc hezka no blondyna pry byly spolu v San Marinu na dovci aaa cooo eeeellll??????????????????????????????????
    • Narry
      Louis chodí pořád s El a dneska spolu na svatbě jeho mamky♥
      • aaa dik tak to byl nejaky blabol *4* *4* *4* *3*
  • Myslím že chce ta matka Briany z Louise vytáhnou co nejvíc penez,protože se nemůže chlubit že její dcera chodí a má dítě s takovou hvězdou.No nic méně si taky myslím že si 1D tak dlouho pauzu nebudou dávat, protože si Louis musí vydělat nebo skončí úplně vyrizenej.Je to jen můj názor a Louisi a Briane drzim palce ať se tomu malimu dobře zije
  • Louis je dokonalý , miluju ho , ma dokonalý hlas , chování,vzhled, vše, ma andělský hlas , nevěřím ze je gay , on není !!! Love him !!! <333
  • Mne se nejvíc líbí nová písnička - Can't let her go... komu se libi taky- LAIK :-D je bozska
  • Louis má dobré srdce.
    Jen málo lidí má dobré srdce jako on.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit