Přejít na výpis diskuzí

Kurt Cobain

OSOBNOST 31.12.2006 
467 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hej přesně! Naprosto s tebou souhlasím, ale v poslední době to poslouchá skoro každý! A to mě štve... každý zpěvák dělá duety s nějakým ´´borcem´´ takže třeba i z dobré písničky vznikne nejhorší slátanina, kterou jsem kdy slyšela. Texty jsou většinou o tom, jakou mají super káru a na každém prstu jednu holku (která je samozdřejmě SEXY!), ale nad opravdovými problémy se nezamyslí... Ale písničky o problémech asi nikdo poslouchat nechce. to si radši poslechnou písničku o tom, jak někdo sbalil holku a potom sbalil další a pak si koupil bourák a pak si užil atd. atd. Já to prostě nedokážu pochopit...
  • Myslím si, že lidé nemájí, co narážet na Kurta, že fetoval.
    Většina hopérů "zpěváků" fetuje taky a ta většina je hodně velká, prostě HIP-HOP nemá budoucnost!! *1* *7* A to tady přece víme všichni ;)
  • Krásně a pravdivě napsaný, to samé je u nás ve škole ;)
  • Hip- hop?? Tyvole, co to jako je?
    Není tomu skoro ani rozumět, protože to odmelou strašně rychle..
    Texty stojí pěkně za h*vno, v hip-hopových textech rapujou jenom o penězích, d*vkách a sexu a o tom, jaký jsou to "kingové".. Nic normálního od nich slyšet neni ;) *13*
  • Moje řeč ;)
  • miluju Kurta Cobaina je nadherny kez by jsme byly spolu miluju ho a miluju jeho pisnicky kazdou noc placu o Kurta fakt ho miluju *14* *9*
  • .snoopy.
    Dnes je to 18 let :(
  • kurt foreeeeewer!!!!!!!
  • Nirvanu posloucham 20 let a nikdy me neomrzela a neomrzi.Cose tyce k jeho sebevrazde?Nikdy neuverim ze to udelal!!To co dokazal v pankrocku,nebude nikdy prekonano!!!
  • miláčku,všechno nejlepší, převtěl se do mojeho budoucího pejska:-* *3* *14*
  • rutenbach
    Vše nejlepší, Kurte! :) Vždycky Tě lidi budou obdivovat a budeš pro ně vzorem, i když jsi dávno po smrti... Tvoje písničky tady budou pořád a ty, i když ne fyzicky, taky! R.I.P Kurte
  • Všechno nejlepší :) Dnes je tvůj velký den. Den, kdy se zrodila hvězda. Navždy v našich srdcích.

    Megii
  • když už píšete běčí životopis, tak to dělejte pořádně :) je to sice prkotina, ale byl ve znamení ryb, nikoli vodnář
  • souhlasim s bobinom...kdyz ho mate tak vsichni radi tak to tak vypada ze jen kvuli vzhledu..sakra...zabili ho brokovnici...cetla jsem ze kdyz zkoumali jeho dopis na rozloucenou tak se hodne dohadovali o tom jestli to vubec byl jeho rukopis...a hlavne jeho dopis nebyl psany cervenou fixou...sakra...neverim tomu ze se zabil sam...myslim ze na to aby to udelal moc miloval Frances....myslim ze nebudu prehanet kdyz reknu ze tento clovek mi hodne ovlivnil zivot..muj nejvetsi sen je..jet do Seatllu a zapalit mu svicku na hrobe...
  • R.I.P. KURT....
  • Dnešní svět je totálně pos*anej, co se týče vkusu k hudbě. Nirvana má v sobě strašnou sílu, vždycky když je mi nejhůř nebo jsem na dně, poslechnu si jí....a v tu chvíli mě to zase vyhoupne nahoru...Kam se dneska hrabe ta "umělotina", jako je dance, hip-hop, rap....tohle všechno je jenom smíchanej mix z velkýho Nic. Ten kdo má vkus, má rád i Nirvanu. *10* *5*
  • Smileyy
    Lepší shořet než vyhasnout..
    R.I.P KURT :(
  • Škoda že tu už není. *13* Ta dnešní hudba je totiž humus! Kdyby uslyšel jen kousíček toho co se teď posouchá tak se zhrozí! Každý říká jak jsou ty hip-hopové texty skvělé ale kdyby si pustili Nirvanu tak změní názor (ale jen ti kteří mají alespoň trochu hudební vkus) Chce to sakra trochu cyniky ne jenom samé jou jou jsem bohatej a slavnej! *16* R.I.P. Kurt *9*
  • Mimochodem, horoskop mu sice vypočítal, že je to vodnář,ale ve skutečnosti mu planety v té době vyšly na rybu..
  • Strašně mě mrzí, že jsem ho nezažila a ani nikdy nezažiju. V době, kdy umřel, jsem se já zrovna chystala přijít na tento svět... moc bych si na něj chtěla pamatovat. Neuvěřitelně mně inspiroval. Byl - a pořád je - výtečný muzikant, úžasný zpěvák a silná osobnost. A navíc neuvěřitelně hezkej chlap. Nikdy nepochopím, proč si vzal život. Jasně, dítě rozvod vždycky poznamená, ale to neznamená, že by mu to mělo zničit život. Každý se s tím asi vyrovnává jinak a po svém...
    Strašně mě štvou lidi ve škole. Všechno jsou to stejný vymytý mozky, a jejich hudební vkus je příšerný. Z toho hip-hopu aby člověku hráblo. A jedna holka se do mně dokonce začala navážet. "Cooože, ty posloucháš Kombajna?! Vždyť to byl feťák!" Slepice jedna, přitom s těma špekama sama vypadá jako kombajn a navíc si jednou na mejdanu už i šňupla pervitinu. Ona má tak co říkat... měla víc štěstí než rozumu, že si neuhnala závislost.
    Tfuj, už je mi mnohem líp. *3* Potřebovala jsem si postěžovat. Lidi, dál následujme jeho kult a jeho hvězda tak nikdy nezanikne! Koneckonců, kdybysme tady nebyli my, asi už by kvalitní hudba dávno vymizela...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit