Přejít na výpis diskuzí

Kurt Cobain

OSOBNOST 31.12.2006 
467 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: R.I.P

    četl jsem ji a souhlasím... nezbývá,než zvedat hlavu výš, než byvá stage... všechno nej Kurte :))
  • -m.a.t.l.a-

    R.I.P

    Chtěla bych říct: Všechno nejlepší k narozeninám, ale... můžu říct jen: Odpočívej v pokoji. *9* Snad je Ti tam nahoře lépe, než Ti bylo tady dole a snad i vidíš, že je tu stále pár lidí, kterým fakt scházíš.
    Byl to fakt neuvěřitelnej člověk, třebaže feťák, ale neuvěřitelně hlubokej, citlivej, nadanej.. Myslim, že kdo četl knížku Těžší než nebe, bude se mnou souhlasit.
    No nic, tak se měj a občas se na nás mrkni tam shora, prosím. <3
  • Všechno Nejlepší Kurte

    Kurte, chybíš nám... R.I.P
  • ..

    Dnes by měl 44. narozeniny..Urcite by bylo na svete jeste mnoho skvelych songu..
  • maria.johanna

    Re: love

    je to fakt, fetaky nenavidim, ale on i neco umel..nebyl jak ostani a v ty dobe byl fetak kde kdo
  • Re: Kurt Cobain je môj hrdina !

    kéž by bylo mnohem více co se narodili 1995 a znají Hendrixe a další old-school legendy. svět se ještě nezbořil úplně.....
  • Re: Re: love

    cože?nechápu tě promiň(nejsem přihlášená
  • Re: love

    holá pravd anemeleš hovna
  • miley1cyrus

    Re: love

    přesně byl úžasný člověk a jestli byl feťák nebo nebyl nikdo nemohl vědět jak se cítil a jak mu bylo jaký byl přesný důvod proč to udělal nebo proč fetoval ale pokud vím tak je to "Je lepší shořet,než vyhasnout"
  • love

    Ať je to feťák nebo cokoliv jiného, je mi to upřímně jedno. Dělal muziku a dělal ji sakra dobře. To co bylo v jeho soukromém životě to není moje a ani ostatních lidí věc. To, že byl jaký byl to se všechno odráželo v jeho hudbě a v jeho textech. Pro mě to je neuvěřitelnej člověk a dala bych cokoliv za to, abych ho mohla poznat abych pochopila jaky byl..co doopravdy citil. Protože to tady nikdo neví, ani jeho rodina ne. Lidí jako je on by mohlo být víc. Je to člověk který ukáže cestu dál a to co mě mrzí je že svět spěje tam kam spěje ( Hip-Hop,Disco atd.) Milujeme


    Je lepší shořet,než vyhořet
  • Kurt Cobain je môj hrdina !

    *Kurt Cobain* je môj idol a rockový hrdina už od mojich 11 rokov , kedy som objavila Nirvanu ... je mi neuveriteľne ľúto, že už nie je medzi nami... a že som sa narodila až po jeho smrti (1995). Strašne rada by som chcela zažiť aspoň jeden jeho koncert.. ako len závidím tým, ktorí boli *pubertiakmi* v dobe GRUNGE... on je ako terapia a ak sa cítim zle on mi pomôže a v tej chvíli viem že mu bolo oveľa horšie - a to ma postaví na nohy a vytrhne z depresie ... jeho hlas je magický a hypnotizuje každú bunku môjho tela...každý kúsok mojej duše.. nikto iný na svete nemá taký hlas ako on. Ak niekto hovorí o Kurtovi, že je len obyčajný feťák je to blbec.. nik nevie akú hlbokú bolesť prežíval.. a nik to už nikdy nepochopí, lebo je neskoro . Narodila som sa v zlej dobe... kde dnes každý počúva House music a ostatné somariny.. nikto nepočúva klasiku ako je Led Zeppelin, Jimi Hendrix, John Lennon a The Beatles... a samozrejme Nirvanu... ibažeby ostali aj nejakí pamätníci tej čarovnej doby .je mi to tak ľúto aj keď viem, že čas sa nedá vrátiť.. a tak dodám na záver : Grunge never dies... RIP Kurt - I love you so much !!! *4*
  • Oprava

    Tedy abych byl přesnější, na ulici byl asi půl roku, ale tu půlku života měnil bydlení a práci každý tři měsíce. Ale tomu se podle mě domov říkat nedá
  • To je pěkná blbost

    Kurt žádnýho křečka nerozdupal ty **** ale choval krysu Kitty, kterou měl moc rád. Jednou jí ale nechtěně šlápnul na hlavičku a umřela. Chudák, když jsem to čet, fakt jsem ho litoval. Pak celou noc nespal! Nemyslím si že to byla sebevražda ale chápal bych ho kdyby to fakt udělal po tom čím si prošel. Půlku života to byl v podstatě bezdomovec, každou chvíli se stěhoval a měl fobii z rozlehlých míst, a na jejich koncerty chodilo tolik lidí! Taky měl zkřivenou páteř a ta mu tlačila na nerv, a když něco sněd, měl strašný bolesti. Pak taky nesměl jíst cukr, kvůli hyperaktivitě páč když to udělal, mlátil sebou o zeď... to by bylo na dlouho *9*
  • Re: Re: Re: Kurta zabila Courtney

    Souhlasím....ještě jsem neviděla nikoho, kdo by se zabíjel v okamžiku, kdy začne být konečně šťastný, dávat si život dohromady a po několika letech utrpení lékaři správně diagnostikují jeho bolavý žaludek!
    Navíc na té brokovnici byly jen jeho otisky....trošku divné, ne?! Před ním ji měla v ruce spousta lidí mj. i jeho přítel Dylan, který mu ji koupil!
    Chtěl se rozvést s Courtney, vymazat jí ze závěti a je mi jasný, že ta ho raději dala zavraždit, než aby se na ní zapomnělo a nebo vzpomínalo jen jako Kurovu ex!
  • Peace, Love, Empathy

    Už aby se znovu otevřel případ jeho smrti a Courtney šla konečně do vězení, kam patří!!!
    Zabarikádoval se ve svém domě??? Tak to je trošku přehnané a pokud vím, tak ten elektrikář, který ho oknem UVIDĚL, byl den předtím najatý Courtney......někdo ho najít musel, že?!
  • Re: Smažka

    Kurt neměl žádnou pozu drsňáka, přiznával, že ho rozvod rodičů poznamenal a na nic si nehrál. Jeho hudba má duši...R.I.P. Kurt Cobain
  • Kurt

    Kurt je můj nejoblíbenější zpěvák a dokonce s nim i slavim *14* *14*
  • Re: :-)

    přesně...!
  • Re: :-)

    *1* *1* moje slova kémo *5*
  • e.b.p.m

    Re: :-)

    Ten rok by se měl vymazat z kalendáře!! *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší