Přejít na výpis diskuzí

Kurt Cobain

OSOBNOST 31.12.2006 
467 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Už jsem to sem psala jednou:

    Řekni mi..proč by to dělala?.Proč by chtěla zustat sama na jejich dvouletou dceru?Oroč by zabíjela někoho koho milovala (a řekla bych, že pořád miluje) natolik, že si ho vzala a splodila s nim dítě?Proč by chtěla aby její milovaná dcera vyrustala bez otce?No proč?
    Příště sklapni a neříkej věci co nejsou pravda.
    A, že její písmo?To ses dočetl/a kde prosim tě?Courtney má uplně jiný písmo.
  • Řekni mi..proč by to dělala?.Proč by chtěla zustat sama na jejich dvouletou dceru?Oroč by zabíjela někoho koho milovala (a řekla bych, že pořád miluje) natolik, že si ho vzala a splodila s nim dítě?Proč by chtěla aby její milovaná dcera vyrustala bez otce?No proč?
    Příště sklapni a neříkej věci co nejsoz pravda.
  • On se ale nezabil Courtney Love (jeho žena) měla něco z drogama a taky mu je dávala a pak ho zastřelila a napsala za něj dopis že se musel zabít a takový bláboli a pak se přišlo na to že to není jeho písmo ale její ale nemají žádné důkazy k tomu že to udělala ona tak všude píšou sebevražda
  • Jo sebevražda? Určitě ta je P**a ho zabila! *16*
  • Luky1987
    Umíraj jen ti nejlepší lidi, jako byl Kurt Cobain nebo Ivetka Bartošová, život je nekdy nespravedlivý
  • Miluju ho! *14* Jediný chlap který mě dokáže pořádně rozpálit když se mazlím s mou onošenou mikinou s jeho fotkou v mý posteli. *14* Vrať se mi, prosím! *14* Miluju tebe, miluju tvou muziku! *14*
  • Tak uz je to 20 let od tehle smutne udalosti
  • Lepší vyhořet nmež vhasnout? CO třeba zazářit s náušnicemi s podobenkou nemsrtelného Kurta Cobaina?

    http://lovemusic.cz/produkt/3778-trsatkove-nausnice-kurt-cobain/
  • love007
    Moje máma ho vždycky milovala!! ♥ Is better burn out than fade away ♥
  • Nič proti ale zastrelil sa s BROKOVNICOU *16* Bola to asi najväčsia legenda čo vôbec žila u mňa :3 *15*
  • Proč udělal sebevraždu??????? *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *13* *13* *13* *13* *8* *8* *8* *9* *9* *9* *10* *10* *10* *10* Jak mi někteří vyprávěli,byl fakt dobrej!
  • drogy jsou svinstvo, kdyby je nebral žil by. no a nebral by je, kdyby se jeho rodiče nerozvedli.ale kdyby se nerozvedli, tak by asi nevznikla nirvana ... prekérka
  • Všichni ti lepší umírají předčasně .. Kurt, Lennon,Hendrix atd. Kurt byl jeden z mála inteligentních a citlivých umělců, kteří do písní vkládají svůj život, až ho nakonec ztratili. Ikdyž se nejspíš nezastřelil sám, předtím se už pokoušel zabít, ale myslím, že to nikdy nemyslel vážně. Vždycky se nadrogoval, což by ještě nějak spravit šlo, ale nikdy by se nezastřelil. Byl to dobrý člověk a to stačí poznat jen z toho, jak mluvil. R.I.P. Kurte Cobaine <3 vždy budeš mít náš dík za tvoje porozumnění k nám v tvých písních, ikdyž jsi nás nikdy nepoznal.
  • Skoda ho fakt Kurta byl dobrej
  • Škoda ho...
  • Jak někdo může dát Kurtovi dislike?? *16* *8*
  • Kurt, tobyl pan zpevak a Pan Muzikant, Hodne Lidi Te tu Ma moc rado a hodne lidem chybis, Kurte
  • tak jako nechci nějak schazovat toho, kdo si dal tu práci s tím, že napsal ten popisek, ale chtěla bych upozornit na to, že rozhodně neni potvrzený to, že se zasebevraždil, protože celý vyšetřování bylo podplacený a teď když po letech ty vyšetřovatelé o Kurtově případu mluvili s veřejností, tak většina potvrdila, že je Courtney přinutila podepsat to, že budou mlčet a jí z vyšetřování vynechaj.A pokud se jedná o můj názor a co jsem si tak všimla názor fanoušků obecně tak si myslím, že ho zabila Courtney, respektive, že někoho najala
  • myslim ze by bylo něco ho poznat osobně podle mě to byl jeden z nej zpevaku co kdy svet moh zaziti na kytaru byl genialni jednoduchy chords a jeho talent xD a vznikla z toho NIRVANA škoda ho moh slozit jeste mnoho veledíl
  • Já tě naprosto chápu, touhle zamilovaností k němu si v určitém věku prošla snad každá druhá holka *2* ale to přejde, neboj.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit