Přejít na výpis diskuzí

Kurt Cobain

OSOBNOST 31.12.2006 
467 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lindina

    Vodnář?

    Nevíte proč tady píšou,že Kurt byl Vodnář?Když byl ve znamení ryb?Psal to myslim i v tom svým dopise narozloučenou:Nevděčné znamení ryb.Ať to někdo přepíše ne?!To mám,ale problémy co? *1*
    • Re: Vodnář?

      Nemyslím si, že by to bylo špatně napsaný...znamení Vodnáře je od 21.1. do 20.2...takže se tam Kurt vejde *3*
      • Re: Re: Vodnář?

        kurt nemuže bejt vodnař když já jsem ryba a narodila jsem se 20.2.
      • Re: Re: Vodnář?

        Ale tak proč psal kurt o tom nevděčným znamení ryb ve svým dopise? *7* *7* *7*
        • Re: Re: Re: Vodnář?

          Třeba nevěděl, že je vodnář a celý život si myslel, že je v rybách. Ale taky jsem už kdysi někde viděla, že vodnář je prý do 19.2.... mají v tom astrologové borel :)
  • Kurt Cobain je môj hrdina !

    *Kurt Cobain* je môj idol a rockový hrdina už od mojich 11 rokov , kedy som objavila Nirvanu ... je mi neuveriteľne ľúto, že už nie je medzi nami... a že som sa narodila až po jeho smrti (1995). Strašne rada by som chcela zažiť aspoň jeden jeho koncert.. ako len závidím tým, ktorí boli *pubertiakmi* v dobe GRUNGE... on je ako terapia a ak sa cítim zle on mi pomôže a v tej chvíli viem že mu bolo oveľa horšie - a to ma postaví na nohy a vytrhne z depresie ... jeho hlas je magický a hypnotizuje každú bunku môjho tela...každý kúsok mojej duše.. nikto iný na svete nemá taký hlas ako on. Ak niekto hovorí o Kurtovi, že je len obyčajný feťák je to blbec.. nik nevie akú hlbokú bolesť prežíval.. a nik to už nikdy nepochopí, lebo je neskoro . Narodila som sa v zlej dobe... kde dnes každý počúva House music a ostatné somariny.. nikto nepočúva klasiku ako je Led Zeppelin, Jimi Hendrix, John Lennon a The Beatles... a samozrejme Nirvanu... ibažeby ostali aj nejakí pamätníci tej čarovnej doby .je mi to tak ľúto aj keď viem, že čas sa nedá vrátiť.. a tak dodám na záver : Grunge never dies... RIP Kurt - I love you so much !!! *4*
    • Re: Kurt Cobain je môj hrdina !

      kéž by bylo mnohem více co se narodili 1995 a znají Hendrixe a další old-school legendy. svět se ještě nezbořil úplně.....
      • Re: Re: Kurt Cobain je môj hrdina !

        ešte chvalabohu existujú ľudia,ktorí vedia.. čo je to hudba ! *5*
  • škoda, že taková úžasná osobnost už není mezi námi......:-(
  • miluju ho,byl skvělej
  • :-)

    Rok 1994 byl pro hudbu nejhorší co mohl být. V roce 1994 zemřel kurt cobain a misto toho se nerodil Justin Bieber.:(:(:( světe proč nás tak trestáš :(
    • *1* *1* Kurt měl vždycky smysl pro ironii *1*
    • Re: :-)

      přesně...!
    • Re: :-)

      *1* *1* moje slova kémo *5*
    • e.b.p.m

      Re: :-)

      Ten rok by se měl vymazat z kalendáře!! *3*
  • Miluju ho! *14* Jediný chlap který mě dokáže pořádně rozpálit když se mazlím s mou onošenou mikinou s jeho fotkou v mý posteli. *14* Vrať se mi, prosím! *14* Miluju tebe, miluju tvou muziku! *14*
    • Přesně tak. Někdy mám pocit že sem mu dost podobná povahou. Jinak miluju jeho hubu a hlavně jeho. Kdybych měla jedno přání přála bych si aby se vrátil. Prosím vraťte nám ho!!!! Nikdy na něj nezapomenu. *9*
  • lindina

    Kurt je určo ryba nebo spíš byl.

    V horoskopech to končí jak kde,někde i 19,už jsou ryby,někde zas ne,každopádně ve většině,už je to ryba a Kurt se za ní sám považoval a možná to maj i v Americe trošku líp vymakaný a věděj co kdy je přesnějc,takže by se to mělo dělat podle toho jejich horoskopu,když je i z tý národnosti.Já to řešim protože jsem byla taky vždy těsně na rozhraní a když jsem byla malá,tak to bylo všude jak kde.Sice mám napsaný,že jsem Býk,ale jsem Vodnář.
    • Re: Kurt je určo ryba nebo spíš byl.

      nějaká divná ne?kde je býk a kde vodnář,ty trubko
    • aaandy

      Re: Kurt je určo ryba nebo spíš byl.

      máš napsaný že jsi býk ale jsi vodnář? to je daleko od sebe ne? nebo jako se spíš cítíš na vodnáře?
  • Dnešní svět je totálně pos*anej, co se týče vkusu k hudbě. Nirvana má v sobě strašnou sílu, vždycky když je mi nejhůř nebo jsem na dně, poslechnu si jí....a v tu chvíli mě to zase vyhoupne nahoru...Kam se dneska hrabe ta "umělotina", jako je dance, hip-hop, rap....tohle všechno je jenom smíchanej mix z velkýho Nic. Ten kdo má vkus, má rád i Nirvanu. *10* *5*
    • Moje řeč ;)
  • vodnář!!!!

    Tak jsem si pěkně pročetla ty vaše příspěvky a musím říct,že někteří z vás si asi sedíte na mozkách nebo co!!!!!!!!!!! Obviňujete autora článku o Kurtovi,že uvádí špatné znamení Kurta,ale je správné!!!!!!!!! Kdyby jste byli aspoň trošičku inteligentní,tak víte,že 20.2. je poslední den znamení vodnáře!!!! Tak prosím nejdřív myslete a pak si stěžujte!!!!!!!!! Kdo pak má číst ty vaše tlachy!!!!!!
  • NO tak "kurt je bůh" to bych zas netvrdila! psal užasný pisně, zpíval užasně,.......ale sám Kurt by byl proti "Kurt je Bůh"....hmm?? nemyslíš?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit