Přejít na výpis diskuzí

Zkrocená hora

FILM 4.3.2007 
218 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • K zamyšlení a skvělý!!

    Ten film sem widela jednou v TV nedááwno a myslim zhe je fakt upo skwělý a hl.k zamysleni *8* *7* ..Ten jejich cit ty pohledy a ten vztah,je to fakticky dobře natočené!!*3* *15* a herecké obsazeni jou supa hlavne tedy Heath Ledger kterého sem widela i vjinem filmu a je hezuu *14* *14*
    Určo se na nej budu chti nekde online podiwat znova na zkrocenou horu *5*
  • heatcliff

    .......

    To že Zkrocená hora nedostala Oscara za nejlepší film, a stejně tak Heath i Jake měli dostat Oscary! Heath úrčitě! Výkon, který předvedl, tak málokterý herec dokáže zahrát tuto postavu, a navíc, postavu, která je homosexuální, Heath do toho šel, a svedl to úžasně, jakoby to ani nehrál , prostě to byl Enis- né Heath Ledger....Akademie by si měla rvát vlasy za jejich tehdejší rozhodnutí....I většina kritiků tvrdí, že Heath tehdy Oscara měl dostat, stejně jako Zkrocená hora za nejlepší film!.....
  • princessczka

    je to film o kterým jsem nejvíc přemýšlela

    Je to prostě krásnej film a tak či tak mě to na konci stejně dostalo.Bylo to smutný,ale nádherný.Hodně jsem o tom přemýšlela.A zase jak jinak Heath podal skvělý výkon :)
    • piper002

      Re: je to film o kterým jsem nejvíc přemýšlela

      no ja o tom přemyšlím taky dneska celej den...a nedá mi to chvilku klidu:D...a pořád myslím na to, že Heath už nežije a že se to nedá vrátit:(...on byl dokonalej herec
  • :o)

    Jsem ráda, že v tom nejsem sama...celej den nemyslim na nic jinýho:o) ...dostalo mě to jako dlouho nic jinýho...prostě si to v nejbližší době musím sehnat a pustit znova! *3*
  • Zkrocená hora...

    LIDI-z toho filmu sem si odnesla fakt hodne..-jsem rada ze v tom nejsem SAMA!-Uz ted se mi chce porad brecet *9*..-na jednu stranu "NENAVIVIM REZISERO TOHOTO FILMU":-D..Do me se to tak vzalo-jakobych to prozivala ja sama..-a jeste lepsi je ze vybrali tak skvely herce-jako je Heath a Jake-Heath Ledger je ten nejlepsi herec co znam..-jak sem se divala o vikendu na ten film..-hned sem musela na net-A neco se o nem dozvedet *14* ale kdyz sem se docetla ze v unoru 2008 ZEMREL do tedka mi je z TOHO TAK STRANE..-NA NIC JINYHO NEMYSLIM..NEPOCHOPIM PROC ZROVNA ON ZEMREL..-TAK CHARISMATICKEJ, KRASNEJ, STAROSTLIVEJ HEREC!!!Takovych tipu je malo!!! *8* ***NA ZKOCENOU HORU NEZAPOMENU NIKDY!!!!*** *13*
    • l.enik

      Re: Zkrocená hora...

      Jen malá oprava pro upřesnění-neumřel v únoru,ale 22.ledna.
    • Re: Zkrocená hora...

      naprosto s tebou souhlasim...to je jako bych to psala ja....jinak ta zkrocena hora je jedne z mych nejoblibenejsich filmu,a ten konec je dost smutnej,jak se enis(heath)dozvi ze ten jack umrel tak to uz mam pomalu slzy v ocich ale pak me dorazilo jak byl enis u tech jeho rodicu a jak v tom jackove pokoju nasel svou kosilu *9* ´to bylo smutny,a ten posledni zaber u enisovy skrine jak rekl:jacku,přísahám *9* to uz sem bulela uplne dokonalej film!!!
  • Hezký film

    Ta spalující touha jet si zarybařit... *14*
    • heatcliff

      Re: Hezký film

      jé rybařit,kdybych tam měl Heatha Ledgera, koně a oheň, nejsem proti, takové léto v horách, to bych teda prožil!... *14*
  • Eh...

    Nemůžu si pomoct, tenhle film na mě ale nezanechat ani jeden jedinej dojem. Kdyby byl příběh natočen bez homosexuálního zaměření, byl by to absolutní odpad a neměl by čim zaujmout. Pro mě tak 20% a to za Ledgera... *1*
    • Vždyť to v tom hraje stěžejní roli, ne kvůli nějaký kontroverznosti, ale že z toho faktu vyplývají překážky a dějový linky, který by prostě v heterosexuálním vztahu nenastaly. To je asi jako říct, že Čelisti by byly o houně, být místo žraloka delfín. Nebo že Úplné bezvětří by bylo jen o párečku, co si vyjel na jachtě, kdyby jim teda foukal vítr *1*...
    • a.n.c.a.

      Re: Eh...

      vzdyt je to tak nadhernej film....ja jsem malem brecela
      • Re: Re: Eh...

        Já brečela xD
        • a.n.c.a.

          Re: Re: Re: Eh...

          ja jsem se snazila nebrecet....
        • zbožnuju...

          ja taky....xD *9*
  • jednička

    Když jsem Zkrocenou horu viděla poprvé, vůbec jsem nevěděla, o čem ten film je, ani jsem neviděla žádnou upoutávku, jen jsem si přečetla, že v něm hraje Heath. Už od začátku mě děj filmu úplně dostal, nemohla jsem se odtrhnout. Ve chvíli, kdy se Jack s Ennisem pohádali, a Jack vzpomínal, jak ho Ennis u ohně objal a zpíval mu, jsem začala brečet a nepřestala až do konce. Při scéně, kdy se Ennis šel podíval do Jackova pokoje, jsem myslela, že mě ten pláč úplně přetrhne vejpůl. Dlouho jsem se z těch pocitů nemohla vzpamatovat. Víděla jsem film už mockrát, znám zpaměti každé slovo, pohyb, gesto, pohled, ale pořád se mi strašně líbí. Jsem ráda, že existuje tato stránka, kde se člověk může svěřit se svými pocity a ví, že v tom není sám.
    • Re: jednička

      Já jsem tento film vidělě poprvé letos (myslím že ho dávali 1.1. na Nově pozdě v noci ),a ani bych ho možná bývala neviděla,kdybych náhodou v televizi neviděla ukázku z tohoto filmu-v tý ukázce mě zaujal herec Jake Gyllenhall-protože se mi taky moc líbí,a až v programu jsem si přečetla,že tam hraje i Heath Ledger,kterého jsem sice znala a líbil se mi taky,ale pořádně jsem ho začala vnímat a zajímat se o něj právě až po shlédnutí Zkrocené hory *14* *14* -a to vlastně až rok po jeho tragické smrti *9* *9* *9* .Líbí se mi oba herci,ale přece o trochu víc Heath-a hlavně mě mrzí i to,co ho potkalo,ten jeho smutný osud-to,že neuvidí svojí krásnou dcerku vyrůstat,to že toho mohl ještě hodně zažít *9* *9* .Máme na něho ale vzpomínky díky jeho filmům,díky nim bude nesmrtelný,a jako by pořád s námi.....
      • Re: Re: jednička

        Ještě jsem zapoměla napsat,že film Zkrocená hora byl moc krásný a dojemný.Nádherná příroda,že se až dech tají-a taky skvělá hudba.Ten film nemá chybu,je snad nejhezčí,co jsem kdy viděla *14* *4* ,ale má moc smutný konec.Taky jsem hodně brečela.Viděla jsem ho 2krát,mám ho konečně i na DVD *15* *5* *14* *14*
  • jjannissekk

    Perfektní

    K tomuhle s enadá nic dodat, prostě perfektně zpracovaný film, jeden z nejlepších, co jsem za posledního čtvrt roku viděla. A jestli vůbec jsem někdy viděla tak skvělej film! Prostě úžas! *14*
  • :o)

    Je to krásnej,úžasnej film..aby tě děti nerušily?No...vlastně já sem taky ještě pořád dítě...přece jenom...15...ale rozhodně si myslim že bych se do tohohle filmu zamilovala i kdyby mi bylo míň...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit