Přejít na výpis diskuzí

Zkrocená hora

FILM 4.3.2007 
218 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zkrocená hora

    Ten film je opravdu nádhernej, dost mě vzal...
    • Re: Zkrocená hora

      máš recht, já brečel jak malej kluk
  • nechápu

    Opravdu nechápu proč ten film tak vychvalujete,asi proto že je to pro vás nové téma a prolomil určitá zažitá filmová tabu.Filmů o teplouších je mnoho ale jen tento měl obrovskou reklamu a proto se stal trhákem.Podle mě je o ničem,dva clapi se do sbe šíleně až kýčovitě zamilujou ale bohužel jim osud nepřeje a tak se schází jednou za čas někde v horách potají a nakonec to dopadne tragicky.Na tom filmu je zajímavé opravdu jen to že zobrazuje homosexalitu,představte si že by jeden z hlavních hrdinů byl žena to by byl totální tuctový propadák,bez hlubší myšlenky.
    • zirafa1521

      Re: nechápu

      Ty jsi typickej Čech, kterýho nezajímají inteligentní filmy, ale obyčejný frašky. Rozebírat to nemá smysl...
    • Re: nechápu

      je to hlavně o tom, že si to nemužou přiznat na veřejnosti, ptz dnes uz by to tak dávno nebylo a jo, souhlasím že kdyby tam byla ženská, byl by to propadák, ale právě proto tam není, taky by si to oba mohli normalne přiznat a vzit se, kdyby tam byla žena. ten film je prostě úžasný, přesně, teri a piper
    • Re: nechápu

      kreténe... jak vůbec můžeš plácat takové nesmysly.... ani netušíš jaký to je takhle žít.
    • Re: nechápu

      myslím, že na tom filmu je nejkrásnější ten cit, ta bezmezná láska...a hlavním motivem tam není homosexualita, ta je tam podle mě vedlejší
      • Re: Re: nechápu

        S tou bezmeznou láskou bych to nepřeháněl,prostě černovlasej teplouš chtěl sex častěj mež blonďák a o tom to bylo.
    • tery01

      Re: nechápu

      Proto v tom filmu ta zena neni ty chytraku chapes????ty sem pletes uplne nesmyslný narážky ....ten dej je v tom ze sou to dva chlapi a o tom ten film je ...jinac se mi libil ale na konci sem tak bulela ze to snad ani nebylo mozny *1*
      • piper002

        Re: Re: nechápu

        Přesně tak!!!no to mi povidej... *1* *9*
    • piper002

      Re: nechápu

      Já teda nesouhlasím..o tom filmu jsem dříve nijak moc neslyšela..ani jsem nevěděla o čem je..zaujaly mě až ukázky..a o tom to právě je, že to jsou dva chlapi, a ne chlap a ženská...to je dost zásadní :D...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit