Přejít na výpis diskuzí

Zkrocená hora

FILM 4.3.2007 
218 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • charlaine

    Zásah

    Tenhle film mě vážně zasáhl.Skoro člověk těm dvěma záviděl hloubku jejich citu(já vím,že v podstatě nebylo co závidět vzato v celku).Skvělý příběh s úžasnými herci.Bez dechu jsem sledovala příběh dvou nešťastných lidí,kteří by tak moc chtěli normálně žít.Výkon Heatha Ledgera
    mě dostal.Na konci filmu jsem se cítila vnitřně rozcupovaná.A ještě dlouho potom
    jsem o filmu a všem,co ve mně vyvolal,musela přemýšlet.
    • Re: Zásah

      Jinak jsi v pořádku?
      • jjannissekk

        Re: Re: Zásah

        A ty v pořádku seš?! Nebo seš jenom tak blbá?! *13*
  • lessinka95

    ...

    lepší film jsem dosud neviděla...
  • BM

    http://www.youtube.com/watch?v=WOJA Xto3hj8
    Super remix *14* *14*
  • Nádhera

    Lidi opravdu nejhezčí fil, který jsem kdy viděl... I když se mi do nedávna homosexuálové hodně příčili,tak po shlédnutí tohoto filmu jsem změnil názor... jsou to přece jen lidi jako my jen s rozdílem, který se dá odmyslet... jsou to plnohodnotní lidi stejně jako my.... ale zpátky k filmu dostal mě na kolena,ba přímo na lopatky,neměl chybu a dlouho ve mě bude a troufám si říct, že ve mě zůstane nadosmrti.... Opravdu smekám před výkonem herců a režisérovi patří právem ohodnocení 1**** po hvězdičkách ****** very luxury...
    • gabinka022

      Re: Nádhera

      Mám fakt radost, že je tu pár příspěvků, který vyvracej tu pitomou domněnku, že takovýhle film se může líbit pouze holkám nebo gayům...a tenhle tvůj příspěvek patří mezi ně a já ti za něj fakt děkuju...
  • Z.K. a Oskar

    Zkrocenou horu jsem viděla asi před třičtvrtě rokem (od té doby už asi 20x),nerada brečím u filmu ale tady jsem začala asi po 25 minutách a nepřestala až do konce.Film měl 8 nominací na Oskara a získal jen dvě sošky.podle mě měl dostat ještě minimálně za nejlepší film ,hlavní a vedlejší mužskou roli. Ale asi si akademie netroufla ocenit takhle film o homosexuálech,proto mě docela potěšilo ,že letos dostal Oskara Sean Penn za Milka.
  • lovemiki

    Moc pěknej film!!

    Tenhle film je mocinky pěknej... Jen je to chvilkama dost smutný.. Hlavně ten konec... To miluju.. *15*
  • Pocit

    Já jsem ho viděla jen kvůli tomu že sem se hrozně nudila...ale fakt mně dostal.Nejsem typ co u filmů brečí,ale tenhle mně rozbrečí pokaždý...a vždycky pak mám pocit takový prázdnoty a beznaděje...prostě nádheera *14*
  • Přísaha

    Ennisova přísaha mě dlouho trápila, protože jsem si taky nedovedla vysvětlit, co mu vlastně přísahá. Nakonec jsem si to vysvětlila tak, že mu přísahá splnění jeho přání, aby jeho popel byl rozprášen po Brokebacku. Když je Ennis u Jackových rodičů, tak mu matka říká, aby se na ně přijel někdy podívat a přitom v jejím výraze vidím, že ona by mu popel na rozdíl od otce dala. Takhle jsem si přísahu vysvětlila já a jsem konečně spokojená.
    • O co v tý přísaze jde, jsem taky nikdy nepobrala, ale řekla bych, že tak o něco obecně, ne konkrétně o popel. Ten matčin výraz byl podle mě spíš jen výraz ženy, která ztratila syna, jehož měla ráda, stojí před ní člověk, kterýho miloval její syn a ona přirozeně chce takovej kontakt uchovat, páč je to pro ni jakási spojnice s Jackem. Ale určitě by mu dala i ten popel, to asi jo :-))
  • zvláštní

    Na film jsem se těšila, chtěla jsem si i koupit DVD, ale počkala jsem až to bude v televizi a jsem ráda. Zbytečně vyhozený peníze. Každopádně mělo to nápad a tenhle film je něčím zvláštní. Vůbec jsem nebrečela, jen jsem přemýšlela nad smyslem. Čekala jsem víc.... Vlastně děj byl o ničem, dlouho se nemluvilo a když už, tak jen sprostě..ale to se od dvou chlapů dalo čekat.... jen jsem žasla nad tím, kolik emocí a vášně a lásky do toho dva herci dali. Vynikající výkon, klobouk dolů. Je to film, který otevírá tzv. zakázanou lásku.
  • Brokeback mount.

    ahojík, taky sem z toho filmu nadšená, je krásnej.nevíte pls někdo kde se dá stáhnout s titulkama nebo je nekde na netu online?nemohla jsem nic najít *9* ...za chvilku to bude rok, co zemřel Heath Ledger... *9* *9*
    • petra25

      Re: Brokeback mount.

      Ahoj Martulko,jak jsem jiz psala,da se to stahnout na www.warcenter.cz Petka *15*
      • Re: Re: Brokeback mount.

        ahoj, pod čím to je?nemůžu to tam najít.p.s. nosím brýle díky
        • Re: Re: Re: Brokeback mount.

          našla jsem to, ale pro změnu to nejde stáhnout... *9* nevite nekdo o necem?
          • Nemam slov...

            Pokud má někdo na tento film blbej názor, tak je blbý sám, protože gayové jsou také bytosti, které potřebují lásku a cit, tohle jsou naprosto normální lidé!Tento film je toho důkazem, Heath a Jack to prostě zahráli skvěle, hlavně Heath, který to zahrál úžasně a podvědomě, jsem naštván, že nedostal za tu roli Oscara!Snad se mu to podaří letos, i kdyžby si sám cenu nevyzvedl *9* Ale film fakt nádherný a ty scény , myslím romantické , úplně mmne to vzalo...!Prostě nemám slov...
      • Re: Re: Brokeback mount.

        Ahoj, prosim, psosim, mohla bys mi poslat rovnou celou adresu..-hned na to stazeni ty Zkroceny Hore??..http..moooooc dik! *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit