Přejít na výpis diskuzí

Click Five, The

HUDEBNÍ SKUPINA 18.3.2009 
87 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • cooo???????

    tak tohle je teda nefér já se tu udělala profil týhle skupiny a napsala o skupině to samí co tam je ted a nějakej arig18 to opsal a ted tam je že to napsal uživatel arig18!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *16* *7*
    • Re: cooo???????

      no ale arig18 tu dělal tenhle rpofil skupiny uz pred 14 dny ....a tu titulku i fotky udelal on..!!!mozna je tam ta tvoje prvni veta ..Ze pochazi z Bostnu ..ale to je a si na profil dost malo ne?? *10* *7*
      • Re: Re: cooo???????

        MNO možná tam dal fotky ale já sem tam dala titulní fotku a to o skupině sem napsala já.... *10* *5*
        • Re: Re: Re: cooo???????

          jo a ty si tam napsala ty členy Jo?? vis nekdy nestaci dat fotku a 2 vety!!! *9* ale me je to fuk ...hlavne ze tu ta skupina je *4*
          • Re: Re: Re: Re: cooo???????

            JJ členy sem tam napsala a je to pravda,hlavně že tady ta skupina je *3*
            • Re: Re: Re: Re: Re: cooo???????

              no mas tam chybu azadni se pise zvlast :d njn ta skupina je super *14*
  • kvasa

    tak tahle skupina je upe nej.miluju erica a sere me ze uz neni v teto skupine ale je bozi!!!
  • Eric

    A on už tam Eric Dill prej není *9*
    • Re: Eric

      no neni ..ale pro me tam porad je *1* *1* *1*
  • SUper

    Tahle skupina je SUPEEEERRRRR strašně krásný písničky Kidnap My Heart je nádheraaa a Eric je super i Joey a všichni no prostě ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
  • The click five

    <100* HoOo žErŮů pLsTě JsOu bOžÍ lOwE:o)
    MiLuJu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit