Přejít na výpis diskuzí

Click Five, The

HUDEBNÍ SKUPINA 18.3.2009 
87 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • !!!

    ...The Click Five sou prostě nejlepší skupina na celým širým swětě...sou prostě božííí a maj super písničky!!!...sice sem je poznala teprwe před dwěma dnama,když sem se diwala na Správně praštěný holky...ale hned sem si je oblíbila a naposlouchala jejich písničky...a sou prostě uplně super!!!...a nejwěčí mazlik a fešák z nich je Eric...ale teda dost mě naštwalo,když sem teprwe konečně našla tu prawou skupinu pro mě,že sem se pak hned dozwěděla,že její nejlepší člen se dal na sólowou dráhu,jak tady někdo psal...on z nich je nejlepší a nejhezčí a krásně zpíwá...a odešel... *9* ...ale budu jim fandit i tak...ale ten nowej teda na Erica zdaleka nemá...wzhledowě teda určitě ne na 100%...sou prostě nejlepší a Ericowi teda přeju,aby se mu na sólowý dráze wedlo nejlíp,jak to bude možný...TJE CLICK FIVE-THE BEST!!!... *14* *14* *14* *14*
    • Re: !!!

      Tuhle skupinu jsem poznala teprve včera,když jsem se dívala na film Správně praštěný holky a musím říct,že jsou opravdu super....nejvíce Eric. Doufám,že se mu na solo kariéře povede co nejlíp. A jinak,moc mě baví jejich hudba. Jsou prostě nej,díky tomu filmu jsem mohla poznat nej skupinu,co znám. *4* *4* *4* *4* *4*
  • SUper

    Tahle skupina je SUPEEEERRRRR strašně krásný písničky Kidnap My Heart je nádheraaa a Eric je super i Joey a všichni no prostě ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
  • eric dill

    on eric odešel já o tom ani nevim ten film byl boží SPRÁVNĚ PRAŠTĚNÝ HOLKY . *14* miluju ho
    • Re: eric dill

      ja taky je milujjjjjjjiiiiiiiiiiiiiiiiii :-)
  • 5 leo rise alias the click five

    Takze tohle je super skupina souhlasim Eric Dill je ploste kundak velikej k sezrani je skvelej a klasnoućkej moooc mu preju ,aby se mu vidarilo to co si preje a tak milujuho samozdrejme je mi lito ze odchazi je to skoda ,ale snad se mu podari na ty solovce xD jo jinak nevite jak se menuje ten new zpevak dyztak sem prihlasena na profile MartinaH *4* TAK PLS PISTE ERICU MILUJUUUUUUTHE *14* *14*
  • Ahoj hele mám dotaz

    Hele on už v tý skupině neni Eric????Já myslela že tam furt je...viděla sem nějký fotky kde byl nějakej dlouhovlasej ale myslela sem že je to on...tak je tam nebo ne? *3* *3*
  • eric

    nevíte někdo kde bych sehnala ericův plakát nikde ho nemůzu sehnat *9* *9* plsplsplsplspls moc odepiste jestli nevite kde ho najdu
  • Miluju tu skupinuuuu

    skupina se fakt uzasna moc se mi libi a filmik take,,,kord ty pisnicky ,,tez eric *14* ,,,ale nejhorsi je na tom ze odchazi*9*,,, tak at se mu vydari vse co chce *3*
  • eliska21
    Erick a Joey sou nejlepší *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • roxie161
    Nejhezčí písnička je "Kidnap my heart" a nejhezčí člen je Joey. *14*
    • eliska21
      Plně s tebou souhlasím :D
  • Eric

    A on už tam Eric Dill prej není *9*
    • Re: Eric

      no neni ..ale pro me tam porad je *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit