Přejít na výpis diskuzí

Click Five, The

HUDEBNÍ SKUPINA 18.3.2009 
87 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • eliska21
    Erick a Joey sou nejlepší *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • eliska21
    Plně s tebou souhlasím :D
  • Nej písnička je Jenny
  • miluji vas ste bozi
  • roxie161
    Nejhezčí písnička je "Kidnap my heart" a nejhezčí člen je Joey. *14*
  • NaThUsQa...

    ahm..dívejte oni nežijí ani v evropě a je to do ameriky dost daleko a eric už holku má jo a to si takhle může říct každej že je jeho to si myslí tisíce holek a nwm proč by si zrovna vybral tebe a tvou sestru když ani neumíš anglicky nebo francousky(tak se ve školách učí)takže by ste se ani nedomluvili já vím že si všichni myslíte že eric si vybere nějakouj modelku ale mysim že má obyčejnou holku no to je jedno!!!ale eric už má asi i děti ale to zase tak moc nwm takže se tady nemusíte hádat koho eric bude a nwm co si o sobě některý holky mysslí (eric je můjj blabla bla)jednou sem psala taková holka že má tetu v bostonu a že byla na koncertě the click five a že si s ním povídala nebo co !!!Jžš a co jako aby se z toho neposrala já vím že si asi ted řeknete že jsem nějaká kráva ale když se nad tím zamyslíte je pravda co říkám takže nm o co se ty s tou tvou setřičkou snažíš jestli chceš aby ti všechny záviděli tak napiš tře ba něco jinýho takhle když napíšeš že eric a joey je tvuj a tvojí sestry a že si erica ani nemáme brát do huby(víš co to vubec znamená asi ne že???'!!!)tak si každáá holka\kluk myslí že jsi naivní kráva říkáš jak je tvuj a beztak ho nikdy neuvidíš naživo ale hlavně že je tvuj ''kdyžtak sry za chyby psala jsem rychle'' *4* :) O:) :D :P
  • Re: Re: I love Eric

    Já zas Joeyho ♥♥ *14* ale jen je mi líto že asi nepřijedou nikdy do čr :( *9*
  • Re: Re: Re: KAPELA JE MOJE

    Gabbynko kolikpak ti je ty malá prudičko? Že se ptám,asi 3 roky viď
  • Re: Re: Re: KAPELA JE MOJE

    gaby uklidni se napiš sem tvůj mail icq nebo skype a vyříkáme si to jako kráva se mnou *8* *8* *8* *8* *8*
  • Re: Re: KAPELA JE MOJE

    Přešně..jsou slaďoučcí Eric a Joey,ale naši nikdy nebudou a hlavně jim je skoro 30..a nám ani ne 18 x)
  • Re: Re: miluji ho!!!!!!!

    nejsou jenom vaši takže si dej odchod *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
  • Re: Re: Re: Re: KAPELA JE MOJE

    Nebo spíš nestvůru???
  • Re: Re: Re: Re: KAPELA JE MOJE

    tak schválně žekni jak popíšeš sebe ty s moc jedničkama...jde vidět že jsi tak zoufalá že o sobě musíš psat že jsi jednička xDDD kdo je tu ubohý teď???TY *1* NOOBE
  • Re: Re: Čau lidi

    a mě teky prosíííím 497565324 děkuju ♥
  • Re: Re: prosíííííím

    a co uděláš když napíšem erik??? xDDDD rozplačeš se??? fifleno jedna!!! :D rofl
  • Re: Re: Re: KAPELA JE MOJE

    hj to si na to hraješ nebo jsi tak blbá fakt??? jak ti někdo kdo tě ani nezná může patřit??? xDDDD hj tak to jsem teda ještě neviděla... *1* a pokud tvoje ségra není tak blbá jak ty tak ji lituju protože mít takové STVOŘENÍ jako jsi ty doma tak to fakt musí byt hrůza xDDD
  • Re: Re: miluji ho!!!!!!!

    Takže za 1. Eric je můj a .... je mojí ségry blablabla.Hele ale něco ti powim.Víc holek má rádo Erica jestli jsi si nevšimla. *16* *16* *16* *16* *16* Miluju ho *14* *14* *14* *14* Co bych dala za jeho koncert *14* *14* *14*
  • Re: Re: Re: KAPELA JE MOJE

    Bože, tohle jsou problémy!
  • Re: Re: Re: Re: Re: KAPELA JE MOJE

    je taky krava *5* *5* *5*
  • Re: Re: KAPELA JE MOJE

    hmm takze ty!!!!!!!!! *5* *5* *5* tady to je fakt trapny *5* *5* *5* *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit