Přejít na výpis diskuzí

Click Five, The

HUDEBNÍ SKUPINA 18.3.2009 
87 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 30.4.2009

    Mam vas moc moc rada a nejvic ......... to se nerika ale on to vi *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* miluji te milacku jsi nej no a Erik taky tak pa
  • 30 .4 2009

    Eric je nej muck *14* *14* *14* *1* mam ho rada
  • Eric

    On Eric odešel sám,pač se dal na solovou kariéru... *8* *8* *8*
  • HEj FaktIC eRIk oDEseL??

    HEj To NEni MOzny Za KOho HO vYMeNIly??ErICEk NEjklAsneJSi WOW neJ spiwa TOTAlni POhroma SIce SOu DObrY AE beZ neHO tO NEni Ono žHé?? *7*
    • Re: HEj FaktIC eRIk oDEseL??

      ten joe je ploste nej ve vsem ja ho ploste zeru a nido na neho nema *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *1* *1* *1* *1* *1*
  • jsem nahněvaná

    jakto že tam už není eric ??bože zakoho jste ho viměnili????vždyď to bezněj nebude vončo.....on tomu všemu todal šmrnc...:-(!!!!!!!!!byl a je to ten největší kusanec??????????kdo ho nahradil???ale eric se nedá nahradit....opravdu jste mě nahněvali:-(!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!! *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9*
  • eric dill

    on eric odešel já o tom ani nevim ten film byl boží SPRÁVNĚ PRAŠTĚNÝ HOLKY . *14* miluju ho
    • Re: eric dill

      ja taky je milujjjjjjjiiiiiiiiiiiiiiiiii :-)
  • Mám je ráda,ale....

    Mám je ráda,ale když tam byl Eric Dill bylo to lepší,jelikož uměl zpívat,né jako třen nový.Velká škoda a byl taky hezčí!Nevím proč ho vyměnily!Tak co kdo semnu souhlasí?
    • Re: Mám je ráda,ale....

      souhlasim s tebou eric je nenahraditelnej ...newim proc ho vimenili bez nej toneni ono..... on byl prostě neeeeeeeeeeej *9*
    • Re: Mám je ráda,ale....

      Hej on už s něma fakt není???? Ach jo dyt je k sežránéíí :D:D
    • Re: Mám je ráda,ale....

      Ahojky mohla by jsi mi říct jestli the click five existují nebo jak se jmenují??Protože si chci udělat referát sněma a ono my to nechce najít tak prosím odepiš mi co nejrichleji na mail dekuju=))
    • Re: Mám je ráda,ale....

      hmm byl úžasnej já s tebou souhlasím měl tam zůstat ale je to jeho rozhodnutí žejo tak ať je čím chce
    • Re: Mám je ráda,ale....

      já...newm proč eric odešel..
  • Ahoj hele mám dotaz

    Hele on už v tý skupině neni Eric????Já myslela že tam furt je...viděla sem nějký fotky kde byl nějakej dlouhovlasej ale myslela sem že je to on...tak je tam nebo ne? *3* *3*
  • Waw ♥

    No tohle je boží skupina ... v tom filmu SPRÁVNĚ PRAŠTĚNÝ HOLKY byli božíí .. a Eic nej proste *14* Škoda že s nima ve skupině už není *9* ted tam je místo něho nákej jinej ...
  • Jsou nejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj

    Tak tuhle skupinu miluju a hlavně Erica *14* i když Joey taky neni špatnej *4* .Jen škoda že je v čechách zná málo lidí a špatně se scháněj jejich plakáty *9* .
    • Re: Jsou nejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj

      Máš šílenou pravdu moooooc chci jejich PLAKÁTY ALE NIKDE JE NEPRODÁVAJ!!!!!!!!!! *10* *9* *13* *9* *9* *8* *8* *16* *8* *5*
    • Re: Jsou nejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj

      Newíte někdo kde bych sehnala jejich plakáta ale aby tam byl eště Eric ?? *15*
      • Re: Re: Jsou nejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj

        *13* ne děvče, to už neseženeš, vytiskni si ....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit