Přejít na výpis diskuzí

Eva a Vašek

HUDEBNÍ SKUPINA 30.4.2007 
542 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • sračka

    Sračka, sračka, sračka, ale dobrej nápad jak tahat z přiblblejch důchodců škváru.

    to Jirka: aby ses z nich neposral dementní synku z chaloupky od lesa
  • adresa

    Netušíte někdo, kde se dá sehnat kontakt přímo na Evu a Vaška ? Např email ?
    • Re: adresa

      Adresu na ně mám je to:

      Eva a Vašek Ševčíkovi
      Za Hranicemi trapnosti 666
      Kačerov - jih

      Jo a směrovací číslo je jednoduché - jsou to dvě nuly (překvapivě).
    • Re: adresa

      http://www.surf.cz/
  • ano

    nikdo nikoho nenutí sledovat a poslouchat
    hudbu a zpěv evi a vaška a potom psát uráž
    livé sprosté a ubohé přízpěvky.znám spoustu
    lidí kteří jsou naopak jejich hudbou nadšeni vnáší jim i mě do srdce pohodu a
    dobrou náladu. jen tak dál a nenechat se
    nějakými hulváty odradit.11111111111
    • Re: ano

      Po přečtení několika těchto stránek se mi z některých příspěvků obrací žaludek. Nechápu proč na týto stránky lezou ti,kteří nemají rádi Evu a Vaška.Mě je 56 a znám je od roku 1998 kdy ještě neněli ani ponětí o tom,že někdy budou v televizi.Jsou super dvojka,které fandím a budu vždy při nich a zajímalo by mě jestli pár těch pisálků ví,co je to česká písnička.Evi a Vašku jen tak dál,víte že je nás při Vás moooooooooc.
      • Re: Re: ano

        Fanynko, ti lidé sem lezou proto, aby spasili vaši duši. Že Eva a Vašek neměli ponětí o tom, že budou v TV, je jedna věc. Mně by stačilo, kdyby měli ponětí o tom, co je to muzika.

        Lidé bděte dále nad těmito bídnými blouznivci, tápajícími na poušti hudebního balastu, jenž vyluzují tito dva neobratní golemové. My to s váma kurva myslíme dobře. Bude-li vám univerzální bůh rokenrolu milostiv, sejdeme se na diskusním fóru Pearl Jam. I když asi ne, co?
    • Re: ano

      Těm lidem se říká neslyšící.
    • Re: ano

      jeste se nauc cesky marie a bude to perfektni! *5* *1* *1* *1*
  • Eva a Vašek

    Velice fandím těmto človíčkům.Jsou to dříči, oproti tzv.celebritám,zpívají živě a pohladí po duši svými písničkami, které dnes nikde v radiu nehrají. Jste super - pokračujte !
    • Re: Eva a Vašek

      Zvlášť, když se teď v televizi přiznali, že spívají na playback...
  • duo

    Proč tolik nenávisti a pohoršování? Komu se to líbí, ať si je klidně poslouchá, udělá-li jim píseň od nich radost. Proboha co je na tom špatného? Já osobně je tedy rozhodně nemusím, ale zájem některých skupin posluchačů o ně je velký, tak ať jim pěkně hrají,Evě a Vaškovi přeju i nadále mnoho úspěchů a hodně posluchačů. Ať se jim daři!!!
  • Chtěla bych je vidět spolu v posteli

    To musí být podívaná. *1* Dva převalující se vorvani. Muheeee *15* *15* *1* *1*
    • Re: Chtěla bych je vidět spolu v posteli

      Já bych zase byla zvědavá na Klauze a tu jeho pipinu, na Gotta a tu jeho Ivanu, na Suchého a svou ženu, na Janečka, no skrátka je jich dost. To jsem jenom tak navázala na tvůj přiblblý příspěvek a tak mě to napadlo.
      • Re: Re: Chtěla bych je vidět spolu v posteli

        Rád bych vyděl jak to jde stvojí postavou asi vypadá strašně *8* *8*
      • Re: Re: Chtěla bych je vidět spolu v posteli

        oprava: zkrátka
    • Re: Chtěla bych je vidět spolu v posteli

      si predstav jak pri tom sukani vypoti litry tuku a jak pri tom smrdi, bleeeeeeee *5*
    • Re: Chtěla bych je vidět spolu v posteli

      Tak si myslím že tady toho fóra se zůčastňují nějací úchyláci a né znalci zábavné hudby, myslel jsem že sem patří jen slušní lidé.
      • Re: Re: Chtěla bych je vidět spolu v posteli

        Evička s Vašíkem dělají zábavnou hudbu *7* *9* Mě se chce z nich spíš brečet!!! *9*
        • Re: Re: Re: Chtěla bych je vidět spolu v posteli

          me se chce z nich blejt!!!!!!!!!!!
    • Re: Chtěla bych je vidět spolu v posteli

      dementi spekaty :D *9*
    • Re: Chtěla bych je vidět spolu v posteli

      Oprava: chtěl. *5*
      • Re: Re: Chtěla bych je vidět spolu v posteli

        Doufám že jsi ty přitom tak moc nechrotal vypadáš jak prase
  • Fandím

    Jen tak dál,líbí se mi to *3*
  • Můj názor

    Mě jsou teda upřímně u prdele...... A vůbec mě nezajmá, že je poslouchá čtvrtina našeho národa. Hlavně, že já je neposloucham. A taky že je Praha neposlouchá, to je duležitý. Jediný co mě fakt jebe, že Česká republika je pak ukazována v různých zahraničních dokumentech jako např: Česká Republika je typickým státem, poslouchající dechovou a cimbálovou hudbu. K tomu je tam video nějaký ehmehmehm """""veselky""", kde ty ženský maj šaty v průměru přes ě metry a muži maj nějakej vohoz.......... noooooooo fuj. A taky mě jebe ten teleshoping a ten hlas tý Ansagerin - hlasatelky "sračky od Evy a Vaška".
    • Re: Můj názor

      A Já jsem na youtubu viděl komentář n Evu a Vaška: So, I think Czech republic is to nice state and there were awesome people of Ireland. But it´s so fucker rege´e bitch. Ewa and Vasek what´s a fucker hell??
  • kriplove

    vymejvaj mozek *15*
    • Re: kriplove

      Ja su vymytý od vodky Jelcina..
      • Re: Re: kriplove

        Také se to dosti zřetelně projevuje na Vaší hudbě, pane Ševčíku.
        • Re: Re: Re: kriplove

          jaky vasi hudbe *16* dyt jenom vykradaj repertoar jinych smejdi hnusny nenazrany *5*
  • dobrý tah

    Výborný obchodní tah,hlavně na starší generaci.Tento žánr na trhu chybí,vystihli místo na trhu.Nelíbí se mi jak to něktří v diskusi odsuzují.Vaše babička taky nerada hip-hop.Dodávám že Evu a Vaška neposlouchám a tento žánr mě nijak neoslovuje.
    • Re: dobrý tah

      ....to ale přesto neznamená že to nejsou šitózní a přeukrutný sračky atˇse to někomu líbí či ne,tah-netah *10* *10* *10*
      *15*
    • Re: dobrý tah

      To je pravda,že moje babča hipá a hopá ne-ráda *16*,páč ona valí ´hevíka´
      *15* *1* *15* *1* *15* *1* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit