Přejít na výpis diskuzí

Eva a Vašek

HUDEBNÍ SKUPINA 30.4.2007 
542 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: K neposlouchání

    Milá MarieValerie.Možná,že máte nějaký osobní problém,který sama nedokážete řešit.Snad proto nemůžete pochopit citové ladění hudby Evy a Vaška. Snad je pro Vás opravdu kvalitní umělecká práce k nepochopení.Já nejsem v důchodovém věku, je mi třicet let.Sama se zabývám uměním a v dnešní době,kdy je nám nabízen všemožný paskvil je jejich práce záslužná. Věřte,že až jednou dozrajete a budete chápat vkusnost umělecké práce jistě je doceníte.Není třeba jakoukoli práci komukoli hanit.Každý se nějakým způsobem ve své činnosti zdokonaluje, ale věřte, že Eva a Vašek jsou ve své práci dokonalí dávají do své práce srdce a svoje profesionální zkušenosti.S přáním všeho dobrého Vás zdravím.Dana
  • Zažila jsem na živo

    V sobotu 2.7.2011 jsem zažila Evu a Vaška na živo, na jejich koncertě ve Březně u Chomutova. A přesto,že jsem jejich hudbu jindy nevyhlédávala.Byla jsem mile překvapena.Myslím,že jsou velice dobří hudebníci a velice si vážím jejich práce.Smekám klobouk.Paní Eva má krásný hlas, kterým uplně hladí duši.Tímto jim oběma děkuji za kvalitní kulturní zážitek.Dana
  • K neposlouchání

    Je to prostě k neposlouchání, žere to jen ten, kdo nemá špetku vkusu. A každý důchodce to taky nebere, protože jsou i tací, kteří muzice rozumějí a neposlouchají s odpuštěním sračky.
  • Dotaz

    Dobrý den, jsem fanynka Evy a Vaška a jejich milého zpívání. Mám dotaz : Zamilovala jsem si písničku " Slyšíš, jak zvoní ". Nevíte, kde bych na Internetu našla její slova v němčině ? Nebo někde jinde ? Spojila bych příjemné s užitečným. Poslouchala bych Evu, jak ji hezky zpívá a němčina bude k tomu. Děkuju moc, když mně někdo poradí. Fakt díky, Helena V.
  • žádost

    Dobrý večer mam dotaz jestli nekdo nevi jestli eva a vašek budou mit koncert v česke lípě chtel bych to dat jako darek pozvaní na koncert prave jich s pozdravem p.Patera most
  • Re: Re: Diskuse

    s tímto názorem naprosto souhlasím, sám jsem muzikant- tubista a opravdu nevím, proč jsou tito rádoby umělci v sekci dechovka, když s dechovými nástroji nemají vůbec nic společného......
  • Re: FANOUŠKOVÉ POZOR

    omlouvám se, ten odkaz je: http://www.youtube.com/watch?v=DLGO pzG2zvs
  • FANOUŠKOVÉ POZOR

    MILÍ PŘÁTELÉ STARÉ DOBRÉ ČESKÉ PÍSNIČKY, CO UMÍ POHLADIT! DLOUHO OČEKÁVANÝ PROJEKT VAŠKA ŠEVČÍKA JE NA SVĚTĚ. VŠICHNI JSME ČEKALI A STOJÍ TO ZA TO. V TELESHOPINGU BUDOU CD AŽ ZHRUBA ZA MĚSÍC, PÁR PÍSNIČEK UŽ ALE PROSÁKLO NA WWW.YOUTUBE.COM. ALBUM STAROČESKÝCH A HISTORICKÝCH PÍSNIČEK VAŠEK ZPÍVÁ POD PSEUDONYMEM "ZÁVIŠ". VAŠKU, MOC DĚKUJEME A NENECH SE ODRADIT TĚMI ZÁVISTIVÝMI A HRUBÝMI KOMENTÁŘI. JSI VYNIKAJÍCÍ HUDEBNÍK A DOKÁŽEŠ VŠEM DODAT DOBROU NÁLADU A POHLADIT SRDÍČKO. TE´D JSI NÁM TO OPĚT POTVRDIL. PODÍVEJTE SE NA NÁDHERNOU STAROHANÁCKOU PÍSNIČKU O LÁSCE "V PROSTĚJOVĚ" http://www.youtube.com/watch?v=DLGO pzG2zvs
  • Líbí.

    Eva a Vašek se mi líbí.Tedy abych to upřesnil.Líbí se mi Eva.Promiň Vašku.
  • Re: FFFFFFFFUUUUUUUUUUJJJJJJJJJJJJJ

    tak jestli srovnáváš 2paca s evou a vaškem *15* ...
  • :D

    ty kráso *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*
  • jo

    Eine weisse orchidée *3*
  • Re: Diskuze plná zvratků

    Jak se zdá tak se nejvíc chce zvracet z tebe hňupe. *3*
  • Re: Diskuze plná zvratků

    nějakej chytrej ne? *9* *9* *1*
  • Re: 666

    Sakra nafunguje tejte youtube a napište Eva a Vašek death metal *1*
  • 666

    Eva a Vašek přitvrdili - http://www.youtube.com/watch?v=IaNE f8E5gGI *1*
  • Nooo

    Tady se to pěkně rozjíždí, poslouchejte .. Keď sa jim to páčí, ať .. Já tuhle hudbu ráda nemam, ale každýmu se líbí něco jiného, keď ja berou jako hvězdy, mě to nevadí. A ani by to nikomu vadit nemalo .. (Pardon za tu hatmatilku češtiny a slovenštiny!)
  • Re: Diskuse

    Promiň, ale nemohl jsem nezareagovat na tenhle příspěvek:
    Já to starším lidem neberu, tato hudba se jim líbí a s tím se nic neudělá.... Ale hudbu musíme též rozlišovat podle umělecké kvality. Tobě příjde normální, že se pár absolutně průměrných,ba podprůměrných zpěváků dostane díky reklamě k takové slávě a penězům??? Nejsou náhodou lepší třeba nějaký rockový ,metalový nebo třeba popový kapely?? Kde každý hudebník musí něco umět. Třeba vetšina lidí tu evu a vaška pomlouvá z prosté závisti.Ale také je tu část lidí, kteří je pomlouvají proto,že se jim nelíbí jejich přístup k hudbě a umění a způsob jakým se prosadili.Nebo jsou jim prostě nesympatičtí. Navíc vymyslet nové písničky nebo texty, hudbu, nové album to je přece daleko složitější než pouhé přejímání a vykrádání repertoárů jiných kapel, jak to dělá ona dvojice Eva a Vašek...
    Ale chce to asi čas.... Pro srovnání: KSČM tu působí z velké části z podpory starších lidí... Pan exprezident Havel k tomu správně dodal: bude se muset počkat až starší ročníky prostě vymřou a KSČM se sama ''utopí''. V demokracii totiž většinou nelze politicko stranu zakázat (viz Dělnická strana). Podobný princip by mohl být u Evy a Vaška- vždyť je, tedy alespoň doufám mnoho lidí z mladé generace neposlouchá. Vašemu příspěvku se lze tedy usmát a považovat ho jen za snůšku keců.........J.K.
  • Diskuse

    Prosím vás, ze stávající diskuse je mi s prominutím na zvracení. Neberte lidem to, co se jim líbí, neberte jim radost, když dnes k té radosti je důvodů velmi málo. Můžete klidně dál mlátit hlavou o zem nebo o zeď při tzv. moderní hudbě, také vám to nikdo nebere. Vstupenky na Evu a Vaška jsou dlouho dopředu beznadějně vyprodány, zatímco na tu dnešní modernu jsou lístky vnucovány, aby kromně puberťáků tam vůbec někdo přišel. Všechny vás, co na Evu a Vaška nadáváte, lituji. Je mi vás líto.
  • Re: Dechovka je hovadina!!!

    ty jsi ale pitomec, až dostaneš rozum, tak někam něco piš

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit