Přejít na výpis diskuzí

Eva a Vašek

HUDEBNÍ SKUPINA 30.4.2007 
542 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ůžasní a sexy

    Jsou tak úžasní vždy když je slyším, ovládne mé srdíčko něha. Úplně nejlepší!!!!! *14* *14* *14*
    • Re: ůžasní a sexy

      jsi vypatlaná píča
    • Re: ůžasní a sexy

      Dobrej vtip. *1* *15* *1*
  • hudební Fast Food

    Mohu veškerou dobrou hudbu, jak modernu, folk, tak i vážnou hudbu, včetně lidové kudby veškerého ražení, ale Eva a Vašek mi připadají jako hudební Eintopf, nebo Fast Food, je to jako ty fialovo žluté konzervy "vyrobeno v EU" v obchodních řetězcích.
  • Plná taška Evy a Vaška?To snad ne!!!

    Myslím ,že dvojice Eva a Vašek z lidí (hlavně ze senioru)tahají peníze.Copak nemáme dost dobrých českých skupin?Copak není dobrá skupina Kabát,Tři sestry,Chinaski nebo Kryštof?Abych byla spravedlivá tutu muziku poslouchají spíš mladší ročníky-copak nejsou kvalitní dechovky nebo moravanky?Vždyť Eva a Vašek vůbec neumí zpívat!Nikomu neberu jeho názor já sama poslouchám úplně jinou muziku ale jak už jsem zmínila je určitě mnoho kvalitních dechovek(Eva a Vašek jsou kýč)!A docela mne s......e že všechny písničky okopčili!!! *16*
    • Re: Plná taška Evy a Vaška?To snad ne!!!

      Eva a Vašek tahají z lidí peníze a jsou bohatší, než někteří pražští umělci. A to některé lidi hrozně se.e *15* *15* *15* *15* *15*
  • HUDEBNÍ BOZI

    Co proti nim máte?Jsou to přece milí lidé středního věku s písněmi mírně prolezlými senilitou.Na MTV s nimi!Jsou to prostě bozi.Vy mladí byste si měli uvědomit,že toto je opravdu kvalitní hudba. *1*
    • Re: HUDEBNÍ BOZI

      *1* to si Šoukal na nich ???
    • Re: HUDEBNÍ BOZI

      ty voee *15* *15* *15* *15* *1* *1* *1*
  • Od srdca

    To co předvádějí lidi(pohrdající stylem hudby a interprety)nevědí co činí,jsou reklamou naší společnosti,která se řítí do
    sprostoty a pomlouvání,(viz.naši představitelé.)jak to bude vypadat za pár let až tito dostanou rozum?(jestli ho vůbec) dostanou.
  • fuj

    sou to pěkný dementi a ta Eva fakt vesnická slípka! *1* namyšlená a ž hrůza aVašek je totální hovádko jak se všude hloupě a uměle culí! *9* a hlavně na jejich foru -na lidech.cz sou vymaštění mamrdi,jak se můžou posrat jenom když jim někdo šahá na Evu a Vašíčka,hystericky tam vyváděj jak malý děcka a myslej si když jě někdo mladší tak jeho názor není objektivní a je jenom zaujatej! *5* němaj ponětí od dnešní hudbě a myslej si ře to je jenom o TUC TUC TUC *7* vy ste fakt nahlavu tos te nikdy neslyšely punk-rock nebo Rock?!asi ne že?!ste ubožáci!tyhle dva sou výplod největší demence a hnusu! *16* a já se ptám:Proč to poslouchá polovina rebubliky?bože jak hluboko Češi klesly,hloubš už to ani nejde že?! *13* *9*
  • Evča a Vašek

    Zdravim vsechny fandy Evy a Vaška,jsou super!! *14* *14*
  • Skandální zjištění

    Nedávno se zjistilo, že E. a V. jsou SOUROZENCI. Ale takovou novinkou už zase není,že spolu ´´chodí´´.Tohle není normální snad ani v showbusinesu.
    • Re: Skandální zjištění

      No jo ÚCHYLÁCI
  • Jsou super!

    Eva s Vaškem jsou super,mám moc ráda jejich písničky,ráda bych byla ve fanklubu.Všechny jejich písničky jsou takové krásně procítěné a profesionálně zazpívané.Jen tak dál!!! *3* *3* *3*
    • Re: Jsou super!

      Tak to nechces tohle!!!! to uz je na me fakt moc LOOOOOOOOOOOOL *5*
  • Eva-Vašek - naši přední umělci v dechové hudební scéně.

    Moc Vás lituji,kteří se vyjadřujete negativně k umění Evy a Vaška.Ten kdo nic nedokázal,ten kdo nic neví, a neumí,ten jen kritizuje,tomu říkáte umění? Zamyslete se nad sebou.Děkuji Anett
    • Re: Eva-Vašek - naši přední umělci v dechové hudební scéně.

      Tak ty jsi blbá jak daleko vidíš!!!! Nebo spíš úplně hluchá!!!!!!!!!!!
    • Re: Eva-Vašek - naši přední umělci v dechové hudební scéně.

      Musím reaovat na tvůj příspěvěk. Zeptám se, myslíš, že nebýt masové reklamy a distribuce "děl" této dvojice v různých TV shopech...myslíš, že by byli tam, kde jsou?:-) Podobných rádoby umělců jsou o víkendech plné hospody. Přijedou, rozbalí klávesy s naprogramovanou hudbou a rozjedou své živé karaoke. Tato dvojice ničím nevyniká a jak říkám, nebýt masové reklamy, nikdo by o nich nevěděl. To je jak s milióny spokojených zákazníku, jak v TV shopu prezentují například při ovlivňování lidí ke koupi úžasného saunovacího pásu:-) Takovou kravinu by si normální člověk v obchodě nekoupil, ale když se tomu udělá díru do hlavy vykecávající reklama, plno lid uvěří a koupí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit