Přejít na výpis diskuzí

Eva a Vašek

HUDEBNÍ SKUPINA 30.4.2007 
542 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mazec

    no přiznejme si že každej z vás, kdyby mu bylo kolem padesáti a vejš by tuhle dvojku poslouchal *4* tím nechci urazit nikoho ale každá doba něco hraje...kdo ví co se bude hrát za 50 let..žánry budou zase jiný a našim dětem se to bude taky líbit a nám ne...neodsuzujte je, např. moje oblíbený skupiny jsou: Kiss, Iron Maiden, Halloween, Deep Purple, Black Sabbath a další...
    • Re: mazec

      Ale to snad ne... Vyšší věk snad znamená vyšší toleranci k amatérismu a sr***ám?? Naopak, ten kdo hudbě jen trochu rozumí a o hudbu se zajímá, bude chtít objevovat stále něco nového a někam se posouvat, jeho nároky nebudou klesat, ale růst... Hodnota starých dobrých hitů bude růst a proto si zaslouží také co nejlepší interpretaci... Co například uděláte se starými dobrými vinylovými deskami, které nikdy nebyly přepsány na CD?? Necháte je vyčistit, narovnat a budete s nimi zacházet jako v bavlnce, nebo je hodíte do popelnice?? Já myslím, že si zaslouží spíš to první...
    • Re: mazec

      radši přiznej něco jiného *3*
      to, že je někomu padesát neznamená poslech tohoto škváru *1*
  • Eva a Vašek

    Eva a Vašek nevystupují společně se skupinou SURF
    ale Eva a Vašek = SURF. Zpívají spolu zhruba 18 let, takže jejich popularita není ze dne na den.
    Co si budeme povídat, jak člověk stárne tak se i zklidní a jiné požadavky. Dovedete si představit vy mladí (třicátníci a mladší) co a na co budete tančit a kde za dvacet let, abyste nebyli směšní?(pokud máte rádi tanec a chcete se pobavit)
    • Re: Eva a Vašek

      Možná tuším, kam míříte, ale kvalita hudby a věk jsou různé věci... Chcete říct, že s rostoucím věkem snad klesají nároky na kvalitu ?? To snad ne.. Falešný zpěv, diletanství, amatérismus prostě tolerovatelné nejsou bez ohledu na to, zda je publiku 15 nebo 100...
      Kromě toho jsou v čr stovky "samohrajkových" kapel na profi úrovni, kterým E+V nesahaji ani po kotníky... Ovšem ten, kdo nedokáže odlišit kvalitu od amatérismu, tomu patrně není pomoci...
  • :))čtěte

    nejlepší českej hip-hop *5*
  • Nechte urážení

    Nechte laskavě tho urážení Evy a Vaška. Nechápu vás. Punk is not sweet!
    • Re: Nechte urážení

      *5* kdyz chces psat anglicky tak pis toho a ne THO a takovyhle u nas doma naserem do kyblu a hodime na hnuj copak Eva a Vašek patri mezi osobnosti ci skupiny muzou mi vylestit boty ......
      • Re: Re: Nechte urážení

        Černá ruko, když chceš psát česky, tak se nauč dělat čárky ve větě.
    • Re: Nechte urážení

      Roznodně ne, páč ty blitky, co vypouštěj z huby, v 95% falešně, si nic jinýho nezasloužel... To je prostě degradace hudby , brnky trnky na klávesy, kýčovitej úsměv a vydělat peníze, to může dělat každej...
    • Re: Nechte urážení

      když si někdo šroubováním žárovek vydělá stovky milionů, tak si nic jinýho nezaslouží... *5*
  • Eva Dvořáčková nemá na mýdlo?

    Na veřejnost prosákla poněkud nechutná informace. Poněkud korpulentní zpěvačka Eva Dvořáčková údajně ne­ní velkým fanouškem osobní hy­gieny.

    Je to opravdu nechutné. Eva neustále pracuje, je ale schopná se několik dní nesprchovat a to si dovedete představit, jak pak zapáchá,“ prozradil jeden její nejmenovaný ko­lega.
    Eva Dvořáčková se prý příliš často nesprchuje, a tak údajně zapáchá.


    No fujky fujky..
    *9* *9* *9* *9* *9* *9*
  • Bezte do hajzlu

    Je mi 53let a mam rada dechovku i lidovky, ale to co mi stale cpou v CT1 a 2 to uz je vrchol vseho HNUSU. Reklama Eva a Vasek uz me vytaci do bela a do vsech ostatnich barev. Nemuze prosim nekdo vymyslet neco proti teto reklame?JSem celkem normalni, ale pokud davaji tuto reklamu okamzite prepinam na jiny program nez je CT1 a 2, protoze vetsinou davaji reklamu pro jistotu na obou programech. Je to otresne a v tu chvili se ze mne stava clovek, ktery by byl schopny neco tem dvoum udelat pokud by byli po ruce. NENAVIDIM JE!!!!!!!!Myslim, ze nejsem sama. Prosim tady vsechny, aby psaly stiznosti do TV, at uz je nedavaji, to se neda vydrzet. Diky.Elza
    • Re: Bezte do hajzlu

      To bude asi proto, že máte ráda dechovku a lidovky a oni zpívají všechny hezké písničky. Dechovku a lidovky v televizi od nich neuslyšíte. Zřejmě bude chyba ve vás, asi budete zapkšlá na celý svět, a teď máte možnost alespoň se vyřádit na toto téma. Pokud je vám tolik, kolik píšete, pak chodíte do práce a příjdete a hned si pouštíte televizi, abyste alespoň nějakou reklamu uviděla. Já jsem musela dlouho sledovat pořady, abych naopak na reklamu narazila a abych si napsala tel.č., neboť jsem si objednala a již i obdržela tašku E+V. Přesto, že jsem měla od známých CD, ale já jsem od nich chtěla originál. A teď když píši, tak mi zrovna hrají Skalinadu.
  • když se nelíbí neposlouchej

    Nepochopím takové chytráky co jenom pomlouvají že se jim to nelíbí ale poslouchají stále,vždyť by nevěděli co kritisovat.Je ale velká většina lidí že vám fandí.Byli sem na dvou koncertech a paráda.Chtěli bychom s manželkou ještě na vás se podívat do Surfu s pozdravem Honza *3*
    • Re: když se nelíbí neposlouchej

      vy jste asi taky neslyšici,na takovou sračku bych nešel ani kdyby me zaplatili *15*
    • Re: když se nelíbí neposlouchej

      milej Honzo!nejdřív bych se naučila pravopis a pak tu něco říkala, kritiSovat!? *15* jinak tyhle dva sou největší komerční ubohost škvár,blitky a já nevim co! *16*
      • Re: Re: když se nelíbí neposlouchej

        Však se to dřív psalo kritisovat *3* .
  • HNUS DECHOVKY

    Jak někdo může poslouchat DECHOVKY?Jste na palici? *7* *7* *7* *7* *7*
  • Paráda

    Ukecaní a závistivci se vždy najdou, ale EVA a Vašek jsou parádní, proptože umí pobavit lidi normální hudbou a né vřískáním jak to umějí jiní, ale to je každého věc a slušnost patří mezi slušné lidi.
    • Re: Paráda

      Boze tomuhle rikas paradni hudba????? Docela by me zajimalo jaky mas ty hudebni vzdelani... protoze kazdej kdo hudbe aspon trochu rozumi pozna, ze Eva a Vasek sou naprosti negramoti nejen v hudbe ale i ve vystupovani... kdyz sem si dneska poslechla co ta pani Eva vubec dokaze vypustit z pusy tak me bylo fakt spatne... zadny vyraz, amatersky na tony najizdi.... to delaji deti v osmi letem sborecku a ne ,,profesionalni zpevak" nechapu jak nekdo tak neprofesionalni muze byt tak slavny.... Z toho mi opravdu zustava rozum stat.... *9*
      • Re: Re: Paráda

        Zpívají písničky, které zpíval a zpívá např. Jaromír Mayer, Karel Černoch, Milan Drobný, H. Vondráčková. Tak např. Mezi Evou a Vondráčkovou není rozdíl, akorát, že Eva má hezčí a čistější hlas. Když jsem uslyšela Milana Drobného po delší době, jak zpíval píseň, kterou zpívá Eva "Ztrácím svou lásku a Loď už vyplouvá", to se nedalo porovnat. Eva to zpívá profesionálně, ale Drobný mě zklamal, ten to fláká, hrozná výslovnost. To bychom se mohly bavit hrozně dlouho. Ale to nemá smysl, vy si žijte svůj život bez Evy a Vaška a my co jim fandíme a máme rádi se budeme těšit z jejich tvorby.
        • Re: Re: Re: Paráda

          Plně s Hankou souhlasím - Eva má krásně zabarvený hlas a komu se to nelíbí tak hlasujte ve zlatém slavíkovi třeba pro Mareše. To není vtipkdysi tam byl jako zpěvák. Ale alespoň repoval - u některých uvažuji proč je zpěváky nazývají.
      • Re: Re: Paráda

        Chci vědět,jaké vzdělání máš ty,že tomu tak rozumíš *8*
        • Re: Re: Re: Paráda

          myslim ze me hudebni vzdelani je urcite na takove urovni abych rozeznala kvalitni a amaterske zpevaky.... jestli se tedy da titulovat Eva a Vasek slovem ZPEVAK.... *8*
          • Re: Re: Re: Re: Paráda

            odpověď na
            Autor: hbhjnhj - 20.01.2008 17:10
            Nechte byt ty kterym se to libi a nechte je je to jejich svobodná volba jako nás všech co budeme poslouchat lide kteri to poslouchaji jsou většinou staří a zaseknutí ve své době a už jakoby asi nechtějí žít když se stále vrací zpět a vzpomínají jaké to bylo kdysi...možná by se měli vzchopit a žít naplno svůj život a ne jenom tak přežívat ale je to jejich věc každý at si dělá co chce

            TAKŽE PODLE TEBE MÁ STARÁ BABKA S DĚDKEM VYMETAT DISKOŠKY A POSLOUCHAT HEAVY METAL ČI R'N'B NEBO JINOU SOUČASNOU HUDBU? *9*
        • Re: Re: Re: Paráda

          Nekritizuj!!! *5*
          • Eva a Vašek

            Oni jsou trapáci kteří se živí touhle cestou protože neví co by jinak mohly dělat nemám ráda jejich hudbu je to prostě zoufalství
            • frj

              Nechte byt ty kterym se to libi a nechte je je to jejich svobodná volba jako nás všech co budeme poslouchat lide kteri to poslouchaji jsou většinou staří a zaseknutí ve své době a už jakoby asi nechtějí žít když se stále vrací zpět a vzpomínají jaké to bylo kdysi...možná by se měli vzchopit a žít naplno svůj život a ne jenom tak přežívat ale je to jejich věc každý at si dělá co chce
      • Re: Re: Paráda

        Ty jsi velkej hudbyZnalec,věřím že neumíš zazpívat ani Šla Nanynka do zelí!!!
        • Re: Re: Re: Paráda

          Jestli znáš jenom tuhle písničku tak sem vůbec nelez.
      • Re: Re: Paráda

        To nechápete velmi správně.. To asi nechápe nikdo kromě zde diskutujícího Michala. Když existují stovky jiných, samohrajkových i živých zábavových kapel na profi úrovni, kterým E+V nesahají ani po kotníky, je záhadou, jakou díru na trhu E+V vlastně vyplňují...
      • Re: Re: Paráda

        Vůbec si z toho nic nedělejte, to z Vás čiší jen zaujatost vždyť každý jsme nějaký a jestli hudbě rozumím nebo ne?
        Prostě se mi to líbí, protože je to zábavné a o to tady jde a vy si poslouchejte co baví Vás.
    • Re: Paráda

      Paráda?? Ha ha.. Parádní je jejich hudba třeba jako strašák na balkóně nebo na záhoně proti ptákům nebo jako podložka pod pivo.. Pane Michale, jim ale opravdu není co závidět... Asi nejste soudný nebo hudbě nerozumíte, ale hudba E+V je naprosto podřadná, amatérská, vhodná pro bavení maximálně tupých stád nejhubšího zrna. Chválení této dvojice je spíše urážkou těch, kteří v hudbě něco dokázali, včetně mnoha jiných "samohrajkových" kapel na mnohem vyšší úrovni. Oni dokazují jen to, že peníze nejsou ani náhodou jediným kritériem profesionality. Ano, i s naprostým ho.em se dá vylézat !!
      • Re: Re: Paráda

        Tony, oni dokázali za krátkou dobu oslovit řadu posluchačů, narozdíl od našich předních umělců, kteří si myslí, že nám budou vnucovat jejich repertoár a neberou ohled na lidi co se líbí jim. Eva a Vašek šli tou nejpřirozenější cestou a zpívají takové písničky, které se lidem líbí. Já jsem také vystupovala v pěveckém souboru a zpívali jsme samé melodické písničky a lidem se to líbilo.
        Po revoluci mě to hned napadlo, že bychom se tím mohli živit, ale už jsme každý měl svůj život i věk.
      • Re: Re: Paráda

        Tímto Vaším příspěvkem urážíte ty kteří si koupily jejich nahrávky, když se Vám nelíbí E+V tak je neposlouchejte a zajímejte se o něco určitě něco lepšího co se líbí Vám, asi by jsem to také kritizoval, ale asi slušněji.
  • ANTI

    Samé dechovky.HNUS BLÉÉÉ.Nesnáším je!! *10* *10* *10* *10* *10* *5* *16* *16* *8* *8* Ať si to poslouchaj důchodci v důchoďáku.Asponň se tam nebudou nudit.Jak to někdo může poslouchat? *7* Vždyť to je hrozný.JEN BÍLOU ORCHIDEJ.Tohle může vymyslet jen D.... a vy to víte
    • Re: ANTI

      Ty mas ten mozek pekne vymydlenej.Dojdi si k psichylogovy a nech se vysetrit magore!
      • Re: Re: ANTI

        Když něco, tak k psychologovi. A to, že jsou vymaštěný je fakt. Texty jsou strohý a bez předmětný. Melodicky velmi zaostalý. Od doby kdy byla dechová hudba považovaná za vrchol hudebního umění uplynuly desítky let. To, že se pár bigotních, v mnoha případech militantních přeživších brání změně je dojemné (nikoli hrdinské), ale co se nepřizpůsobí vymizí, jak pára nad hrncem. Je to sice poněkud utopické, ale z hlediska empirické predikce evoluční teorie pravdivé. Kam jsem to zase zabruslil. Stručně řečeno, klidně si braňte někoho tak trivialního. Pro mne jste něco jako Evžen Oněgin.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit