Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jednotka aspoň očarila prostredím, ktoré jednoduchostou a ladením do tmavých farieb zakryla viacero nedostatkov, ktoré sa v infinite odhalili naplno. Bohuzial príbeh opäť vykradacka, ale už dosť nekvalitna.
  • Loukotove clanky jsou super, skoda jen ze mrha talent na hry jako Bioshock...
    • MickeyMutant
      Bobove prispevky jsou super, skoda jen ze mrha talent na strankach jako Games...
      • PreidaQ
        Games jsou ideální detenční zařízení pro opravdu roztodivně různorodé povahy - máme tu sofistikované trolly (Bob), zatvrzelé mainstreamové hráče (GGG), PC master race hráče (LV), militantní konzolové hráče (Hnisavec), Japanofily (Vogon), analfabety (Jack) a dokonce i nedoceněné literární umělce (MickeyMutant).
        • Ještě jste zapomněl zapřísáhlého trollhuntera a šíleného vyznavače simulátorů.
  • Pre mňa osobne ide o hru, ktorú ako jedinú ľutujem, že som si ju kúpil.. prvé dva diely BioShocku sú jedni z mojich najobľúbenejších hier ale Infinite ma skutočne sklamal aj, keď som na to musel prísť až po nejakej dobe po prejdení celej hry..
    Prvá asi hodina hry je výborná, ale hneď ako sa začne strieľať, ide to s hrou dole vodou.. level design je vcelku dosť tragický v porovnaní s predchádzajúcimi dielmi, samá aréna po aréne a nikdy v celom priebehu hry som nemal dojem, že skutočne Columbia bola v minulosti skutočne fungujúcim mestom.. Rapture bola oveľa lepšie a uveriteľnejšie navrhnuté - Columbia vôbec nebudila dojem fungujúceho mesta ako Rapture.. strašne lineárna hra, nie veľmi zaujímavý nepriatelia, umelá AI slabá, neskutočne množstvo streliva človek musel minúť aj na obyčajných nepriateľov, úloha Emily v porovnaní s tým čo tvrdili pred vydaním, minimálna.. Príbeh, ktorý sa robil inteligentnejším ako v skutočnosti bol, veľa logických kiksov, atď.. jedine čo stálo zato, bola grafika alebo skôr umelecký smer hry, pár pekných momentov s Emily, soundtrack, pár svetlých chvíľ, keď strieľanie fungovalo, pár príbehových sekvencií (napr. múzeum), jeden a jediný "jumpscare" v celej hre, ktorý zafungoval perfektne..

    Inak skoro nič.. pre mňa ide o čisto priemernú hru (5/10) a fakt ide asi pre mňa osobne o najväčšie sklamanie čo sa týka herného biznisu.. v roku 2013 podľa mňa vyšli niektoré oveľa lepšie FPS hry ako BI - Shadow Warrior, Call of Juarez Gunslinger a Metro Last Light.. všetko oveľa lepšie hry podľa môjho názoru.. keby sme dostali hru, akú nám predstavili prvé gameplay videá z E3, tak by som pravdepodobne úplne opačne v tento moment písal o hre, ale bohužiaľ, žijeme v dimenzii, kde hra nedopadla veľmi dobre..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit