Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mimořádně kvalitní článek s vysokou přidanou hodnotou
    • MickeyMutant
      Tohle prosím vás radši nepište, ještě to někdo napráská a vlítne sem Bureš.
  • Lukass
    Paradoxni je ze to byla strilecka v ktere melo byt daleko min strileni. Rozehral sem hru podruhe ale uz me vubec nebavila, pribeh a prostredi paradni ale toho strileni bylo moc.
    • Mi prisla strelba a boje zajimave a poutave, slo to resit vice zpusoby, atd. Co bys chtel lepsiho? Nebo lepe - jakou jinou hrou se inspirovat?
    • To je jako případ Spec Ops: The Line. Bylo to hlavně o příběhu, občaspočet nepřátel to rušil.
    • Draken69CZ
      Hraj to na nejnižší obtížnost, teď nemyslím že by jsi to nezvládal, ale střílecí pasáže nebudou tak obtěžovat a můžeš se víc věnovat příběhu a prostředí.
  • N0isy
    Doporučuji zhlédnout toto video, kde je jasně vidět, jak se hra časem měnila.

    https://www.youtube.com/watch?v=muJYTeQlvC4
  • To nechápu ... když Infinite vyšel, všichni ho opěvovali jako jednu z nejlepších her a teď skoro po 4 letech ho začali všichni kritizovat a nenávidět? Zaspal jsem něco?
    • Vogon
      Infinite byl vždycky kritizován. Samozřejmě, ta kritika se ti asi nějak nezdá, protože hru kritizují jedinci typu neregistrovaný návštěvník diskusí na Games.cz, ale najdou se i kritici, kteří jsou inteligentní a hrám rozumí. Například tohle rozsáhlé video - https://www.youtube.com/watch?v=VdNhwb7iuI4 , dobrá pasáž videa je třeba ta, která rozebírá nezvládnuté téma cestování časem, začíná okolo 14:50.
    • Pár místních křiklounů naštěstí nejsou zdaleka všichni *4*
  • Díky za článek. Takových jenom víc a houšť.
  • mravec
  • Dohral jsem, ale postmortem vize me bavi vic nez zamlzeny vzpominky. Uvidime jestli se Levinovi podari dostat do, anebo postavit kolem sebe tym, co by dalsi z jeho napadu spolecnou snahou posunul dal a doprovodil takovy projekt i ke zdarnemu konci.
  • Zase tak špatný BioShock Infinite nebyl. Děj je poutavý, tajemný, město v mracích nádherné a i když by slušelo ubrat na střílečce a přidat např. RPG prvky a možnost rozhodování, i tak jsem se bavil. Navíc je teď v prodeji za pár korun (doslova).
  • Pěknej článek. Díky!
  • Děkuji za výborný článek!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit