Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mimořádně kvalitní článek s vysokou přidanou hodnotou
  • Aj takto sa to da povedať, to je otazka, či je pohar poloprazdny, alebo poloplny...
    V každom pripade drviva večšina hier s jednosmernym pribehom ako ich pozname, su v porovnanim s touto hrou NEZAŽIVNE...nuda a bída... a hratelnosť TAKY NIC MOC *1*
    ...niekto sice môže povedať, že je to pribehovy zlepenec, ale tolko hernych polôh, v ktorych sa hrač nachadza, som nevidel nikde, od največšieho blaha, až po totalne zufalstvo, moja poklona...
    nepametam sa, čo všetko slubovali, cestu do vesmiru, sex s veveričkami, ale mňa tato hra naramne uspokojila, možno nie som taky naročny hrač, ale nemam dôvod klamať...
  • Infinite na mě působil jako neskutečně ambiciózní projekt plný kreativních konceptů, kterým bohužel chyběla přesná jednotící vize, a tak se dohromady smíchalo tolik nápadů a ty prošly tolika verzemi, že ve výsledku vznikl zoufale slepený salát nesplněných slibů, populárních klišé, nevyužitých témat a roztříštěných mechanik.
  • I pokud obdivuješ ten na oko hluboký, ale nekonzistentní a děravý příběh, tak přece musíš uznat, že po stránce hratelnosti, level designu, AI a hráčových možností to je tupá střílečka s hloupým designem a prakticky ve všech kategoriích udělal Infinite několik kroků dozadu oproti předchozím dílům.
  • Suhlas, tie alternativne reality boli už riadne cez čiaru, daval som si gebulu do zveraka, aby som pochopil ako sa ten pribeh vyvijal, čo po čom nasledovalo, a čo s čim suviselo, no napriek tomu je to velmi hlboka hra s velkym rozmerom, čo z nej robi UNIKAT...BTW vyborna strilečka...
    škoda še na PS4 čeština nebude...brachač by si to rad zahral...ale v EN nepochopi NIČ...
  • N0isy
    1999 mód je těžší, ale říct, že je v něm něco extrémně těžké je přehnané a to jsem též jel s tím, že si nesmím nic koupit od Dollar Billa kvůli platině. Na finální souboj stačí vzít snipinu, raketomet a se Songbirdem je vyhráno, až jsem se divil, že jsem nemusel právě použít ten štít. Stroji zničili čtvrtku a byl konec. Možná jsem měl lepší upgrady než ty, kdo ví.
  • Hnisavec
    nedávno som dohral opat ten remaster na PS4...samozrejme v mode 1999, kde nesmie hrač nič kupovat, nemá ukazoval na mape, kde má íst a kde dve tri rany rovná sa reštart checkpointu (btw.po smrti sa obnoví zdravie bossom aj Handymanovi a hráč príde o 100 dolárov). Len takto hra ukáže aká je premyslená, vyvážená a akou geniálnou hratelnostou disponuje: príklad finálny súboj sa dá prejsť klasicky strielaním všetkého, ale na 1999 je to extrémne tažké. Takže dá sa generátor oblepiť tým pohlcovačom guliek a má čas zhora sniperkou ostrelovat útočníkov. Alebo príde na to, že shock jockey pasca nezmizne a kompletne celé okolie generátora tým obhádže.

    Oproti jedničke mi prekáža extrémne domotaný príbeh, v ktorom sa sám Levine musel zamotať a kur..í aj geniálny priamočiary storytelling neprekonatelnej jedničky a dvojky. Iné reality vnímam ako barličku, ktorou sá dá vysvetlit všetko a vyhnúť sa lepšiemu premysleniu príbehu aby dával ozajstný zmysel. Na konci to skrátky posobí trápne a smiešne narozdiel od katarzie v Bioshock 1. Ale DLCčka boli super a stále to je vysoko nadpriemerná hra.
  • Kozy
    Vždyť to tak je. Ano, mohla to být výborný hra, která by předčila předchozí díly, ale to se nestalo.
  • N0isy
    Doporučuji zhlédnout toto video, kde je jasně vidět, jak se hra časem měnila.

    https://www.youtube.com/watch?v=muJYTeQlvC4
  • Řekl bych, že nakonec se Infinite všech myšlenek celkem drží, takže Levinovi to celkem vyšlo. I ty skauty si tam tak nějak nepřímo pamatuji (např. dětské hlasy v písničce Readiness is all). A o rasovou čistotu hráč zakopává na každém kroku. Infinite je malý zázrak a doufám, že článek trošku otevře oči všem, kteří neustále opakují, že Infinite je tupá střílečka s hloupým designem.
  • Díky za článek. Takových jenom víc a houšť.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit