Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • PreidaQ
    Games jsou ideální detenční zařízení pro opravdu roztodivně různorodé povahy - máme tu sofistikované trolly (Bob), zatvrzelé mainstreamové hráče (GGG), PC master race hráče (LV), militantní konzolové hráče (Hnisavec), Japanofily (Vogon), analfabety (Jack) a dokonce i nedoceněné literární umělce (MickeyMutant).
  • Hnisavec
    keby si daktorí dali dole ružové okuliare a zahrali si dnes System Shock 2 tak by prišli na to že tá hra je dnes totálne zastaralá a nehratelná. Ovela viac ako Bioshock alebo dokonca prvý System Shock. Ja osobne som nikdy nepochopil tú glorifikáciu SS2 ani vo svojej dobe. Prekombinované a nudné s debilnou AI a ani ako horor to absolútne nefunguvalo.
  • MickeyMutant
    Bobove prispevky jsou super, skoda jen ze mrha talent na strankach jako Games...
  • Loukotove clanky jsou super, skoda jen ze mrha talent na hry jako Bioshock...
  • Jednotka aspoň očarila prostredím, ktoré jednoduchostou a ladením do tmavých farieb zakryla viacero nedostatkov, ktoré sa v infinite odhalili naplno. Bohuzial príbeh opäť vykradacka, ale už dosť nekvalitna.
  • Vogon
    Infinite byl vždycky kritizován. Samozřejmě, ta kritika se ti asi nějak nezdá, protože hru kritizují jedinci typu neregistrovaný návštěvník diskusí na Games.cz, ale najdou se i kritici, kteří jsou inteligentní a hrám rozumí. Například tohle rozsáhlé video - https://www.youtube.com/watch?v=VdNhwb7iuI4 , dobrá pasáž videa je třeba ta, která rozebírá nezvládnuté téma cestování časem, začíná okolo 14:50.
  • Hnisavec
    áno ja tomu rozumiem, ale príde mi to pritiahnuté za vlasy. Ale upresním ti to....potom čo sa nechá utopiť, nič z toho čo si zažil nevznikne, pretože ty si konštanta a keď zanikne konštanta zaniknú všetky premenné svety.
  • Yep, BioShock je meh, poslední naději vkládám do SS3 na kterym dělá i Spector.
  • Děkuji za výborný článek!
  • Mě to přijde docela pochopitelné, máš multiverzum, kdy se s každou další volbou vytvoří nový vesmír, Booker se po masakru u Wounded Knee nechal/nenechal pokřtít a tak vznikly dvě reality, v jedné má Booker dceru Annu, ale je z něj karbaník a má dluhy, v té druhé, kde je pokřtěný, se z něj stane Comstock, diktátor co založí Columbii, ale nemůže mít děti, tak si dojde do jiné reality pro svou biologickou dceru Annu/Elizabeth, ze které později udělá dedice a mučenim a vymytim mozku diktátora jako je on sám. Booker se vydá do Columbie pro dceru, ale je to vždy stejná smyčka/paradox, scéna s mincí ukazuje, že tam byl už mockrát, jediný způsob, jak se z toho dostat , je uzavřít rovinu kdy se z něj stane Comstock, tedy ve chvíli kdy se nechává pokřtít, což je moment, kdy se to zlomilo. Nechá tedy Elizabeth, aby ho utopila, Comstock nikdy nevznikne a Booker žije dál v realitě s dcerou Annou. Jednodušší to být ani nemohlo *1*
  • Pár místních křiklounů naštěstí nejsou zdaleka všichni *4*
  • To nechápu ... když Infinite vyšel, všichni ho opěvovali jako jednu z nejlepších her a teď skoro po 4 letech ho začali všichni kritizovat a nenávidět? Zaspal jsem něco?
  • Pro mě byl BS Infinite jedním z největších zklamani minule generace.
    Slibovali nám návrat k System Shocku 2 a místo toho jsme dostali v podstatě singleplayerovou verzi Unreal Tournament. Totálně tupá střílečka s imbecilnimi nepřáteli, jejichž jediným AI je hnát se za vámi jako čokl. A hřebíčkem do rakve byl ten respawn, kdy co jste stihli pokosit, zůstalo pokosené, takže jste mohli hrát jako totální pako a stejně bylo vítězství jen otázkou času.

    V porovnání se SS2, kde člověk naopak počítal každý výstřel, lekal se každého podezreleho zvuku... Ty dvě hry nemají společného vůbec nic
  • Draken69CZ
    Hraj to na nejnižší obtížnost, teď nemyslím že by jsi to nezvládal, ale střílecí pasáže nebudou tak obtěžovat a můžeš se víc věnovat příběhu a prostředí.
  • Lukass
    Paradoxni je ze to byla strilecka v ktere melo byt daleko min strileni. Rozehral sem hru podruhe ale uz me vubec nebavila, pribeh a prostredi paradni ale toho strileni bylo moc.
  • N0isy
    Nevím, kde jinde než v Bioshocku bys chtěl hledat zajímavé herní mechaniky. Už jen plasmidy jsou kapitola sama osobě.
  • Dohral jsem, ale postmortem vize me bavi vic nez zamlzeny vzpominky. Uvidime jestli se Levinovi podari dostat do, anebo postavit kolem sebe tym, co by dalsi z jeho napadu spolecnou snahou posunul dal a doprovodil takovy projekt i ke zdarnemu konci.
  • Pěknej článek. Díky!
  • MickeyMutant
    Tohle prosím vás radši nepište, ještě to někdo napráská a vlítne sem Bureš.
  • MickeyMutant
    I když mám rád oba první Bioshocky, do Infinite jsem se nemohl dostat. Dvakrát jsem ho rozehrál, ale strašně rychle skončil. Možná obsahuje úžasnou příběhovou a filozofickou linku, ale pokud mě nepolapí zajímavé herní mechaniky, tak si ji neprožiju. To si pak o tom radši třeba něco přečtu a nemusím protrpět celou hru na vlastní kůži*4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit