Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    To jsme co za národ že by to každý hned prodával... přejte bude vám přáno ne? achjo *7*

    Někdy fakt nevím co si o nás češích myslet... *11*
    • Rejsek
      Věřím, že jsi jinak normálně uvažující člověk, jen své myšlenky holt nedokážeš zformulovat tak, aby to ostatním dávalo smysl.
  • GrungeChild
    Mno, pokud jí vyhraju já, tak jí prodám, a přidám si prachy na nové PC... *4*
  • kdybych vyhrál, tak to střelím a koupím WiiU a new3ds *2*
  • TheMachineXYZ
    já včera mrknul na aukro a málem sem se podělal ...... jedna dvacítka za 120 háků další dvacítka za 50 háků ...... tohle mě dokáže nas*at ... 90% lidí to kupovalo jen na kšeft ..... já bych byl na větvi kdyby se mi dostala do ruky už bych ji nepustil ......
  • Když vyhraju já, vykuchám z toho střeva a udělám si z toho luxusní barebone PC. *1*
  • úplne primitívne otázky, ste to mohli aspoň troška sťažiť, ale ide vám pravdepodobne o účasť...
    • ringmancz
      napsal si vůbec někdy nějakej pozitivní příspěvek? a co tam mělo být za otázky? jak se jmenoval programátor, co měl v Crash Bandicootovi na starost kolizi objektů?
      • David M. Baggett? Nebo jak?
      • netreba reagovať agresívne, treba si vybíjať zlosť trebárs na svojej manželke.
        Kedže sa jedná o limitovanú edíciu očakával som troška zapeklitejšie otázky a nie otázky, že koľko je 2+2, ale tebe to asi vyhovovalo, kedže si tak trošku spomalený.
        • ringmancz
          ty jsi vtipálek. jedinej, kdo tady reaguje agresivně jsi ty, s tímhle výblitkem. howgh, konec diskuze z mé strany
          • Len nechaj ten hnev volne plynúť, on po čase vyprchá, netreba ho zadržiavať, ale ako vidím, nedarí sa ti ho ani zadržiavať a ani nechať plynúť a preto sa ti ten hnev hromadí v tej tvojej hydrocefaloidnej hlavičke a preto ju máš takú nepomerne veľkú. Páči sa mi ale ako opakuješ ako taký malý down :) Som rád že som ťa aspoň niečo naučil.
      • up_er
        lol dobre ty :D:D
        • príspevok roka.
  • Vynikající PlayStation4 :o)), který daruji:o))
  • Pokud jej vyhraju já tak provedu zničení kladivem a video umístím na YT pod názvem už jen 12999 *3*
    • TheGGG
      já pak zničím kladivem tebe a hodím to na Návrat do reality *3*
  • maros.goc
    darované, vyhrané, alebo inak získané veci, za ktoré ste nevymenili svoje finančné prostriedky je neslušne predávať tretej strane :) darované veci sa proste nepredávajú, tiež sa darujú :) ja až žasnem koľko nevychovaných a ziskuchtivých jedincov bez chrbtovej kosti sa medzi nami pohybuje :)
    • Soutez je zalozena na tom, ze provozovatel na ni vydela vic penez, nez je hodnota darovanych veci. Jak velky trotl nekdo musi byt, aby mluvil o ziskuchtivosti a tenhle fakt uplne ignoroval? Nemel by ses nad sebou zamyslet? *4*
      • On je Goc. Maros.Goc. On je tak troška výnimočný ale nie v tom pozitívnom zmysle slova.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit