Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hanzales
    Tak to já poslušně hlásím, že jsem si dal s odpovědmi chvíli práce (abych je neměl blbě že) a pokud bych náhodou poprvé v životě něco vyhrál, určitě bych ji neprodal! Ještě ke všemu takový hezký sběratelský kousek! A to poslušně hlásím, že prachy momentálně nemám spíše vůbec ;o)
    • Rejsek
      Taky bych to neprodal...hned. Víš jakou to bude mít později cenu?! *2*
  • gratuluji k vyhre jenom by me zajimalo zda li je vyherce z Prahy ci jeho okoli.
  • gimus
    Blahopřeji výherci, má to ale krásné Vánoce *5* Také bych si nechal líbit, tak... snad příště.
  • tak gratz vyherci (jestli nejakej je:) ale jinak musim rict ze se mi ta vyrocni PS4 nelibi. Ta sediva barva co kdysi hyzdila první playstation je strasna, však taky radsi daly jeji mensi verzi PSone do bile barvy a uz nikdy se k te sede nevratily. Samozrejme z finančního hlediska je to zajimavej sberatelskej kousek, ale osobne bych uprednostil defaultni cernou barvu u me u televize:)

    PS: sedive se kdysi dělalo vse co se tykalo vypocetni techniky, tolik odstinu sedi aby clovek pohledal..mys,monitor,case,klavesnice,repro a vůbec všechny doplňky byli zasadne sede..holt to tenkrat odsr*l i playstation 1 :)
  • Sr_Lobo
    Preji vyhru Karlu Drdovi aby moch po PSsiti sirit fasisticko-sovinistko-mysogenni prispevky ve skrytych neonacistickych sifrach a zastavat tak zajmy nas, perverznich uchylaku jenz se vyhradne a pouze sebeukajeji nad krvavejma cakancema ve hrach B-)
  • Hnisavec
    keď vyhrám, darujem svoju PS4 Veskoslavovi.....alebo 40 ročnému ???? zo Sectoru, čo stíha decko, manželku, prácu a nahrať 1000 hodín v Skyrime
    • TheGGG
      To pleskoslav ještě studuje VŠ, putuje kolem světa, masíruje chodidla Kim Čong Potatovy a bojuje za práva emařů.
  • No pokud bych náhodou vyhrál (nikdy nevyhrávám), tak by to bylo první PS právě od PSone na kterém bych hrál :) . Rozhodně bych neprodal a to i přesto, že jsem jinak PC hráč a určitě by u mě PC zůstalo jako primární herní platforma.
  • Soutěže jsem se zúčasnil, i když jsem majitelem klasické černé PS4. A rozhodně bych si tu limitovanou edici nenechal, protože nevím proč bych měl mít 2 konzole vedle sebe. Kdybych jednu prodal, tak už bych na tý výhře vydělal, i když by to byla ta černá. Nevidím nic špatného když člověk prodá vyhranou věc. I když by si to člověk nechal a opravdu na tom pařil, tak toho stejně za několik let zbaví, až přijde něco nového a lepšího. A na to, abych to měl někde za vytrínou je to moc drahé a hlavně zbytečné. Není to starožitnost.
    P.S.: Pokud nejste teda milionáři, sáhnětě si všichni do svého svědomí. Neříkejte, kdyby Vám za to někdo nabízel třeba 200.000 Kč, že by jste to v dnešní době neprodali. Hlavně že tu máte plnou hubu keců. Zase takových fanatiků a herních nadšenců se tu opravdu nenajde.
    • ucho
      No tohle je sběratelskej kousek. Já bych to možná někde v krabici založil a prodal až časem. Ta cena by měla růst...
      • to sto pro, ale nejspis ne dyl nez do prichodu PS5 si myslim.
  • Hory85
    Twe pořád čekám na nějakého chytráka co napiše odpovědi. Tak jak? *1*
  • Jack1947
    Gratulace? určitě snad ti na to milý Járo výjde trochu více her aby si to i na plno využil, doufám že jsi správný - férový člověk a nesoutěžil jsi jen proto aby si tenhle klenot prodal pokud ano, měl bys shořet stejně jako 50-60% místních diskutérů. (převážně anonymních).
    • proc by to prodaval? natoci YT video jak ten kram rozflaka kladivem, nazve to "uz jen 12 999" a vydela na tom daleko VIC!!! *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit