Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ta by sla hned na ebay, urcite by se nasel pred vanocema zazobanej tatinek co by to koupil za poradnou sumu jeste pod letosni stromecek svemu rozmazlenemu spratkovi co doma kvici ze to chce pac tohle bude mit jen tech 12300 vyvolenych
    • Mart9
      Jediný rozumný krok by byl nechat to doma 30 let zabalené a pak teprve prodat.
      • To je pitomost, neboť by zájem o PS4 za 30 let padl. Když klesne cena PS4, což časem klesne, klesne i cena limitované edice.
        • Mart9
          Časem klesne, ale pak zase se stářím získá na hodnotě
          • Jsi mimo. Technologie není kus nábytku nebo nějaká váza, kde opravdu hodnota stoupá jeho stářím. Technologie naopak klesá na ceně, protože každý rok je stále novější pokrok. 1000 let starou vázu si klidně vystavíš v obýváku a stále bude plnit svůj účel. 50 let starou konzoli ani nepřipojíš k televizi, protože už ani nebude jak, HDMI se už několik let nebude používat, nebo bude jiná verze. Takže to bude akorát tak do muzea, kde to bude stát vedle PS3 a jiných starých krámů z historie. Ale tak třeba se najde nějaký sběratel, který si to zaplatí ale pořád je 12300 ks dost na nějakou historickou exkluzivitu.
            • Mart9
              Pusť si Fight Club s M. Rybkou, kde říkal, jak pracně a draze sháněl některé kousky do Alza muzea. A přitom jsou to takové šunty *3*
            • del0
              ucho: Jediné pravidlo je, že věc má takovou hodnotu, kolik je za ní někdo shopný utratit. Jedna věc je inzerát, druhá to, že si to někdo fakt koupil. Každopádně hodně štěstí s prodejem, protože takových lidí je stejně jako šafránu, navíc se jedná o konzumní elektroniku. Kdyby ta krabice byla třeba podepsaná nějakým známým vývojářem, tak neřeknu, ale takhle...
            • ucho
              Worhammer: vycházej spíš z toho, že je obrovský rozdíl prodávat něco jako zcela nové a nebo používané v dobrém stavu. pokud se někdo snažil prodávat na aukru opravdu novou PS1, tak je to mimochodem blázen, a měl s tím jít raději na ebay... jestli byla použitá, tak je tato diskuze irelevantní...
            • ucho:

              To je jen nějaký blázen, co si myslí, že mu za to někdo 10K Kč dá, ale nedá. Teď jsem viděl krásnou PS1 na Aukru za 500 Kč. Z tohohle vycházej.
            • ucho
              Mimo jsi ty. Mrkni na ebay, za kolik se prodává dnes funglová PS2. A teď si vezmi, že téhle šedé existuje jen 12300 kusů...
  • Parádní akce od games.cz. Tohle je designově skvost a rozhodně stojí za účast. Hodně štěstí v soutěži. *5*
  • KingOfWorms
    Mě to tak lehký nepřišlo, to bude tim ze sem PS nikdy osobně nevlastnil (ale napařil sem se na tech starejch dost, takovej Tony Hawk s 2 spolužákama az do rána a nejít pak do školy - nebyl problém:D). Tak uvidíme, aspon sem se neco malo přiučil :) Čekal sem větší snahu o sběr osobních dat, ale když sem viděl jen požadavek na mail, tak sem dotoho šel. Tož hodně štestí všem!
  • Mart9
    Škoda, plánoval jsem, že Petrovi v případě výhry tu bílou přenechám, když by mi dodal normální PS4. Smůla pro nás oba...
  • klimafilip
    Pokud vyhraju, budu ze srdce rád, jelikož vlastním Playstation 3 první řady. Ten kdo tady píše, že by výhru prodal, kvůli zakoupení PC, není srdcař a výhru si podle mě nezaslouží *3*
  • Ještě máte šanci na Aukru - za 55000-249000. Přidaná hodnota za těch 249000 je PS3 slim a hra zdarma. *3*
  • TheGGG
    Jestli vyhraju, tak věnuju svou PS4 na charitu. Děcka potřebujou pařit a né dostávat plyšáky.
  • pav.beck
    Panebože,už jsem dal "hlas" a doufám že to vyjde...byla by to bomba *3*
  • gratulace
  • Mato1987
    Tak si to uži Jardo !

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit