Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vsadím se o 20th Anniversary PS4, že ho nevyhraji:D
  • Pokud jej vyhraju, tak znovu provedu ten trik s klonováním, jak jsem to svého času předvedl s chlebem a rybou. A jakmile bude mít každý doma svůj playstation, na Zemi konečně jednou zavládne na vánoce mír.
    • TheGGG
      eště to udělej s xboxem a WiiU, pak už tu bude úplný nebe a diskuze pod YT budou z 95% mrtvý
  • Draken69CZ
    Njn Grygara spolužák ze základky, no snad mu to žádnej žiďák na poště nečórne.
  • Croook
    Proc davat adresu az po vylosovani? Jen to usnadnujete vychcankum, co si to naklikaj pres deset ruznejch mailu (pripadne i proxy apod.)
  • nevyhrál jsem, proto zapínám adblock.. *16*

    jk *3*
    • Jack1947
      Zapni, já to takhle mám už léta. *3*
  • Draken69CZ
    Tak která kamarádka to vyhraje tentokrát?
    • Mart9
      Lidi jako ty, kteří nevěří poctivosti redakce, by to vyhrát neměli. Já věřím, že soutěž je čistá a jednou mi to vyjde.
      • Draken69CZ
        Já bych to ani vyhrát nechtěl to bych si vyplýtval všechno štěstí do konce života.
      • Croook
        Taky bych hochy zvlast nepodezrival.
        Ale je fakt, ze pamatuju obdobi, kdy v podcastu vyhravaly snad 3:1 zensky. Treba i tri dily po sobe. To uz teda podezrely bylo, ale ani tenkrat snad nikdo nebusil na poplach :D
        Jak je to v FC ted nevim - uz jsem od nej mesice uspesne odrazen. Ale s tim tady vic prudit nebudu :)
        • Mart9
          To vůbec nevadí, že vyhrávaly ženský. Myslíš, že kdyby to někomu dali švindlem, že by si nevymysleli nějaké jméno, které pak v tom dalším FC označí za výherce? To, že vyhrávaly ženský, spíš jen potvrzuje náhodu než švindl.
  • seprah
    bude i nějaké vyhlášení nebo tak něco??
    • Sr_Lobo
      Bude, ale až vyjde PS5ka *1*
  • Firingo
    V životě jsem nikdy nic nevyhrál tak alespoň jednou by to vyjít mohlo *1*
  • Mart9
    Tak teď už to musí vyjít! *14*
  • oktavius66
    Pokud se na mě usměje štěstí při této soutěži, tak na co budu mít chuť jako první, tak se proběhnu nahý kolem baráku a pak mě měsíc nikdo neuvidí, protože budu smažit až se z toho bude kuřit... *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit