Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak zisk "jen" $ 226 000 000 je v současnosti podle mě pořád hodně dobrá bilance.
    • calwin
      lenže sa z toho nezaplatí ten mrakodrap čo firma vlastní a 4 nové lambá do garáže CEO :)...
      • Mluví se o zisku. Tudíž náklady na nové lamba a mrakodrap už byly započteny. *4*
        • calwin
          fú tak CEO chce ešte piate lambo do zbierky? :D not bad :/

          to si možno dal záväzok že predbehne koticka v počte aut :)
      • No kuaaa a to nasere ne *1* *1* *1*
  • Zdarec.
    Tak Max Payne vyšel za skvělou cenu už při vydání tak sjem si ji koupil.A super rozhodně takhle má vypadat hra v roce 2012.Detaily jsou neskutečné.Vždyť se podívejte na Call of Duty do dálky a chce se Vám zvracet..A to proti CoD nic nemám je to jedna z mých velmi oblíbených her.Ale kdyz namíříte do dálky je to až směšné..Zato Max...Hmmm to bylo pokoukáníčko.
    • Jenže grafika je asi to jediné, co na hře zaujme. A to je sak*a málo.
      • Ale houby. Má to dost strhující příběh a tempo. Jenže to CoDěckám člověk nevysvětlí, ti to neocení,
      • Proč ?Grafika je dneska tahoun všeho...a kdo rika opak???Jen nasranej hrác kterej ma doma jeste 15 let stare pc...A MAx?Skvela akce skvelej zvuk Dobrej pribeh..az na to ze si MAX a zrovna MAX necha takhle dvakrat vzit kvery je trosku blbý to teda JOooo :-)))
  • A sa cuduju ze sa im ta hovadina Max Payne 3, kde sa viac pozerate na trapne nudne animacie ako hrate nepredavala?? Ta hra nemala nic spolocne s Maxom Paynom, som si pripadal ze hram len obcasny quick event pocas nepodareneho filmu. Kde bolo to napatie, ked si mozete dvere otvorit sam? Ked chodite prazdnymi miestnostami a nepriatela zbadate s tym, ze mate postavu plne pod kontrolou? Ked postupujete pomaly a vsetkych odstrelujete z dialky spoza rohu pokial mozno a nie v style COD, kde vletite do miestnosti a gulky sa valia zo vsetkych stran. A ked v dialke vidite dalsie dvere viete, ze vasa postava cez ne opat prejde sama a skoci do dalsej prestrelky ala rambo ready... dakujem neprosim
    • Tady de krásně vidět, žes Maxe viděl jenom z hodně rychlýho vlaku. Zahraj si to na normální obtížnost, vleť si do místnosti plné lidí ve stylu CoD a zhebneš do 10 vteřin.
    • No právě pámbů zaplať, že už nejsou místnosti prázdné.max predchozí byl dobrej.Ale v té době..dnes už proboha zádné prázdné místnosti, žádný desetiminutový běh prázdným koridorem s maximálně 4 nepřáteli naráz.maxe 1 sjem teď dohrál na Iphone naprosto stejnej remake...a Netrvalo mě to ani 3 hodinky...Moc jednoduché moc prázdné...ale příběh paráda ten jsem si užíval jako před lety.-..
    • Zalez zpátky do maštale a nehejtuj.
  • Skoro mám chuť povzdechnout si, že většinový hráč už prostě neumí docenit kvalitu. Ehm já si skôr myslím že väčšinový hráč dokáže oceniť kvalitu, ale nesedí mu cena. 50eur. za hru nedám ani keby som mal 3.promile v krvi. Zvlášť keď game-play u niektorých hier nepresahuje ani 10.hodín.
    • U většiny her nepřesahuje 10h.
    • Přesně....
  • Kdyz nejsou schopni udelat hru do prijatelneho rozpoctu tak at se nediví ze se to nevrati.Co stoji na vyrobe hry X milionu ne-li miliard?Kdyby prestali chrlit Bugetovky a hry ktere jsou fakt jen vysmech a dostavalo se jen na AAA tituly tak by tolik netratili.A dalsi vec vydavat rocne 50 her...drive jsme se spokojili s kvalitnim diablem half-lifem a wolfem a hrali jsme to rok do vydani dalsi hry...Dnes Vydaji v jednommesici 4 hry a divi se ze se to stahuje.Vzdyt kde ma clovek vzit napriklad pri 3 hrach mesicne 40000kc rocne na hry??A reci jako nemuzes kupovat vse co vyjde ...Proc?Hru dohraji za cca 4 dny kdyz hodne a chci se bavit dale...Nejsem pro warez ani torrent ale rozhodne sem tam neco stahuji...3 hry kazdy mesic si tedy rozhodne nemuzu dovolit...tak kdyby stali cca 500kc pri vydani ..tak to by bylo jiny kafe (Pro me) vim ze se najdou jedinci co ani za 100kc nic nekoupi:-))).A pak se divit ze ani s prodanymi 500 000 kusy sotva vydelali
    • A co ti brani hrat cely rok jednu hru a nekrast?
  • Max Payne 3 mě nezaujal, přestože oba předchozí díly mě bavily. Když jej slevili o 50% 2 měsíce po vydání, tak bylo jasné, že se to moc dobře neprodává.
    Spec Ops The Line demo se mi také nelíbilo, takových her je tu až příliš.
    • Shaker
      zrovna podle dema Spec Ops clovek neposoudi, to chce plnej gameplay a ten stoji za to
    • Raziel_cz
      Her jako Spec Ops je tu až příliš? Sorry, ale... ne.
  • Je to škoda, obě to jsou skvělé hry a hlavně spec ops bylo konečně po příběhové stránce něco nového co tu ještě nebylo. ŠKODA :(
  • calwin
    hrával som max payne 1,2 a musím povedať že max payne 3 ma vôbec nezaujal ani obsahovo ani vzhľadom... veľa hier trpí nedostatkom nápadov a potom sa čudujú že sa to nechce predávať
    • No vidíš. A já si to koupil a sedl jsem si k tomu poprvé s tím, že to na půl hodinky vyzkouším. Skončil jsem po X hodinách v polovině hry. Tolik mě to vtáhlo a bavilo. Pro mě je to pecka.
      • calwin
        to ti neberiem ale zasa mne príde trochu pohľad na peňaženku pri pomyslení že tá hra nemá ani len systém krytia...
        • Ehm, to samozřejmě má.
          • calwin
            nevšimol som si... :D pardon ak som kecal
            • calwin
              zalez do maštale joey... a skráť si reťaz
            • Hm a takovýhle bezmozek ti řekne, že ho Max Payne nezaujal a ANI SE TO KUR*A NEBYL SCHOPNEJ NAUČIT OVLÁDAT. Určitě tomu věnoval spoustu času, aby mohl mít objektivní názor. OMFG
            • V pohodě. Bez krytí by se to ani nedalo dohrát :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit