Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak Spec Ops mě nepřekvapuje, to je pitchovina na entou. Maxe 3ku jsem si koupil (Xbox), parádní hra. A jinak jak někdo může porovnávat různé roky, to je snad jasné, že zisky budou jiné v závislosti na vydaných hrách a nákladech ten a ten rok.
    • Pro pochopení příběhu jsi musel přemýšlet, že jo? To už se dneska nenosí, to chápu... *12*
    • "Tak Spec Ops mě nepřekvapuje, to je pitchovina na entou." Zaráží mě, kolik primitivů se zde pohybuje.
  • BelaJBB
    ..."výhled do fiskálního roku 2013, kdy vychází Borderlands 2"... je asi preklep, lebo Bordri vychádzajú v 9. mesiaci roku 2012, čo je aj fiškálny aj kalendárny rok 2012 a nie 2013.
    • Fiskální rok Take2 nemá nic společného s rozložením kvartálů klasického roku, tak jak to již komentoval jeden zde přísedících. Jejich rok se odvíjí od účetnictví.
      • BelaJBB
        Fiškálny rok je daný finančnou legislatívou krajiny, kde spoločnosť sídli. V USA je to spravidla apríl - marec, teda 1.4.2012 - 31.3.2013.
        • Cypri
          A je fakt důležitý tohle řešit? *3*
    • ales.smutny
      Ne, není, Take Two už má fiskální rok 2013.

      http://ir.take2games.com/phoenix.zhtml?c=86428&p=irol-newsArticle&ID=1698793
  • Cahir
    Spec Ops - podle všeho výborná hra, přesto tržby slabé. shame on you, komunito! A až CoD prodá 20 milionů kusů, bude to pro publishery naprosto jasná zpráva: "My hráči, máme rádi hovad*ny, takže to na nás s originálními a kvalitními tituly moc nezkoušejte!"
    • o jaké komunitě to mluvíš?
    • Asi tak, vystihl jsi to přesně. Bohužel.. Bych blil!
    • Cypri
      njn tohle mě docela štve...
      SpecOps mě fakt bavili.
  • Toho Spec Ops mi je líto - i kvůli chlapcům z Yager, pro které to byla po delší době velká hra. Ale asi se to dalo čekat, hra skoro neměla žádné pozlátko (ultramoderní grafiku, rádoby revoluční gampelay fíčury) a hype se rovnal skoro nule. Kdybych si nepřečetl Grygarovy první dojmy, tak ta hra jde taky mimo mě.
  • A proč se tomu divíte? To se snad dalo čekat.
    • Miloši, táhni.
  • Marquis
    Spec Ops: The Line je hra, který naprosto překvapila. Po slabém demu přinesla díla, které sice nemá ničím originální gameplay, ale příběh který vypráví, a postavy v něm vystupující, jsou natolik JINÉ, že opravdu stojí za koupi a zahrání. Kdo od toho čekáte další "oslavu války" ala Modern Warfare apod. tak jste na omylu. Tahle hra pracuje s naprostým opakem. Střílení arabáčů? Ano, na chvilku tam je - prakticky jen kvůli nedorozumění... pak střílíte amíky.
    Je to hra, která ukazuje hrůzy války a to i na osobní úrovni - pracuje s PTSD a dalšímy srandami, které hry jinak s úsměvem ignorují.
  • A osud perfektní hry ala Spec Ops je zpečetěn *7* Tak perfektní atmosferickou a emotionální hru jsem dlouho nehrál! kam se na to hrabe miliardové céodečko *11*
    • irdzi
      ale neee ... není spečetěn:) Ta hra pořád existuje ... akorát k ní nebudou vycházet měsíčně DLCčka a za 4 roky nebudeš kupovat Spec Ops The Line 4:) .. jinak tu hru můžeš pořád hrát ...
      • Jenomže přesně takový hry si přídavky a alespoň jedno pokračování víc než zaslouží!
        • irdzi
          V mych ocich je bonus, kdyz se zadny pokracovani dobry hry nekona ... viz treba Dead Space - jednicku mam, moc se mi libila, hral jsem to dvakrat ale kdyz jsem hral u kamose dvojku, tak mi to prislo nemlich to samy, akorat vic akcni a uz jsem si ji neporidil - nehlede na to, ze uz je za dvermi trojka ... proste o pokracovani pokud neni udelany s odstupem a vetsim mnozstvim zmen ztracim zajem (co jeste beru je treba Bioshock-Bioshock infinite)...Nerikam ze to plati vzdycky, ale vetsinou mam dojem, ze dobra hra bez milionu serepeticek a pokracovani je mi sympatictejsi ...
        • Raziel_cz
          Zaslouží? Ty Spec Ops teda přeješ... Já jsem rád za perfektní uzavřenou kampaň, kterou si můžu zahrát od začátku do konce, aniž by mi v půlce nahlásila, že dál jít nemůžu, protože nemám DLC. A co týče pokračování, The Line má víc konců a i když by na některé šlo navázat, působilo by to fakt brutálně nuceně. Navíc, o čem by mělo být? Vždyť by pořád šlo o jedno a totéž. Radši ať tvůrci využijí svůj talent a udělají něco nového, co s touhle značkou nemá nic společného. Žádné prequely, sequely, spin-offy...
  • Protože lidi nejsou až tak úplně blbí a po tom, co Maxe pár lidí vyzkoušel, už nikdo další nechtěl kupovat hru, kde 90% herního času čumíte na přitroublá in-game videa.
    • Presne.. Som rad, ze su sklamany z predajov, hadam tu hru daju nabuduce spravit niekomu kto sa v tom vyzna a nebude z toho dalsi ingame film.
    • Kecy. Prostě jen kecy.
      • Žádný kecy, ale realita. Tady souhlasím s FT. Taky jsem nekoupil a to díky review od Totalbiscuit, kde tuto dramatickou chybu ukazoval...
  • vezmu to teď globálně. Mně osobně se nechce kupovat hra s vědomím, že nekupuju plnhodnotný produkt, ale pouze díl z celku, kdy bych si musel kupovat další ve formě DLC, abych onen celek získal. Raději počkám nějaký ten rok a hru budu mít komplet a za mnohem nižší cenu. A to nejsu sám...
    • souhlas, DLC jsou jen parazitismus publisherů, dřív přišel k úspěšné hře (většinou) kvalitní datadisk. dobře to popisuje obrázek přorovnávanjící herní průmysl k umění, viz. http://internationalhouseofgeek.files.wordpress.com/2012/04/mona-dlc.jpeg
    • no jooo Ale čekat na hru dva roky to uz se me vymstilo..cekal jsem na star wars..a po dvou letech ci kolika jsem si ji chtel koupit...a?Proste se na to nedalo uz v te dobe graficky divat :-.))))
      • no dva roky stará hra na tom není graficky tak špatně, aby se na to nedalo dívat. Já problém s grafikou nemám. Od hry očekávám zábavu a ne grafické orgie, to ať si šetří pro mladší (((:
        • cumpi3
          spíše pro blbší, než mladší
  • 3 miliony třetího Maxe jsou málo? Před lety by to stačilo. A za pár dalších let bude málo kolik? 6 milionů? Jsou studia, který vydávaj AAA hry a stačí jim milion prodanejch kusů.
    • MP3 musel mít rozpočet jako prase, když se podíváš na to, jak zmáknutý je po produkční stránce.
      • Novej Max si na sebe vydělal, jen se někomu zdá, že málo. Podívej si na produkční hodnoty druhýho Zaklínače, u kterýho je CD Projekt spokojenej s milionem (a víc) prodanejch kusů - chystá se pokračování. Holt když je výroba některejch, obzvláště americkejch AAA her nesmyslně předražená... A nejenom her. Když David Fincher natáčel remake Mužů, kteří nenávidí ženy v Evropě, nestačil si divit, proč každej z členů štábů nemá svejch 10 asistentů s vlastní maringotkou jako v Améru. Je jasný, že s tímhle myšlením bude každej nevydělanej milion dolarů chybět. Nad tím se můžu jen pousmát.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit