Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • keby si velke zvierata zo studia nepostavili domy s 3000m2,ale iba 1500m2,namiesto RR by si kupili bentley,a namiesto 6 dovoleniek by isli za rok na dovolenky tri,tak by im tych 3mil kusov stacilo.... *7*
    • Přesně
  • Nízký prodeje? U toho Spec Ops se vůbec nedivim, na STEAMu jsem si stáhnul demo a po 5 min hraní se mi chtelo ze všeho blejt. Nic hnusnějšího jsem neviděl O5 v hlavní roli úředuje pravěký UE3, bojový situace tuctové, system krití vhodný pro konzolisty, prostě hnus Velebnosti. Kdyby už všichni developeři otevřeli oči a dělali na CE3, tak jsem si jistý, že by to přitáhlo pozornost více lidí. A když mají svou hlavu, tak ať ji mají to jim nikdo nebere, ale pak ať nekňučej zkrz nízký prodeje.
    • Co to meleš za hnoje? V tomto ti musím absolutně odporovat, UE3 není nikterak zastaralý, naopak, je velice dobře optimalizovaný a mnoho studií s ním má zkušenosti, což se o CE3 nedá říci a už vůbec a HW současných konzolí na něj není nikterak optimalizovaný. A pokud se ti grafický kabát nelíbí, tak to bude právě multiplatformitou kde se kvůli HW omezením muselo v něčem ustoupit a nebo tím, že vývojáři nedokázali využít všech systémových prvků enginu.
      • *1* tak ty jsi mě pobavil *1* *1* zaprvé odkdy se optimalizuje HW pro Engine?? Není tomu právě naopak? *1* zadruhý nevim jestli máš "osobní" skušenost s CE3 na konzolích, já ANO hrál jsem u kámoše na PS3 nejdříve Crysis 2 , která běžela naprosto plynule a pak za 4 měsíce Crysis 1 a to samý jako v případě Crysis 2. bezproblémová plynulost a hlavně po "vizualní" stránce NEJLÉPE vypadající hry na konzoli co jsem viděl. Zduraznuji NEJLÉPE...
        • *15* Mno, tak za prvé, Crysis 2 je sice postaven na CE ale kvůli konzolovému portu je dost osekaný, což ti potvrdí každý, kdo hrál PC i konzolovou verzi. Crysis museli dlouho optimalizovat a pokud by jsi je v reálu srovnal, tak bys viděl rozdíl. CE nebo UE, toď souboj peněz, ve prospěch UE.
          • To máš pravdu, ale i přesto co si řekl zustává pořád pravdou to, že jsou to nejlíp vypadající hry na konzolích, jak po stránce fyziky, hratelnosti tak i vizuálního pohledu i přes všechny ty optimalizace o kterých si mluvíš. A já jsem PC Gamer, hrál jsem oboje dvoje hry na Full detaily v 1920x1080 a na Plechu jsem je hrál taky, jak jsem psal výše. takže řeči optimalizaci jsou tak trochu zbytečné, soudí se výsledný pohled na finální produkt.
      • Jasně že se dneska nemáš šanci setkat s UE enginem v celé jeho kráse, když se hry typu Batman, Borderlands, Bulletstorm nebo Mass Effect vyvýjejí primárně pro konzole, a tedy musí být nutně graficky osekaný a jako takový se pak jednoduše přeportujou/vypustí na PC.
    • Takže si myslíš, že za "nízký" prodeje může ZKRZ NAZKRZ grafický engine? Co by na to řeklo Call of Duty, keterý je oproti Unreal Enginu 3/3.5 sto let za opicema, a prodeje má všichni-víme-jaký?!
      • Kupojí Trademark . Ted nevim který díl serie myslíš ale,ale od 4 dílu je to pořád ten samý engine a i ten vypadá líp než UE3. A už vubec nechci komentovat UE4. O kterým Cevat Yerli správně řekl, co umí UE4 dnes, tak to už uměl CE2 před 4 roky *5* .A jestli narážíš na to jestli v tom má roli engine, tak u spousty hráčů má. Já osobně jak řikám kdyby Spec Ops bylo dělaný v CE3, tak i přesto že to není žádnej hit, tak bych tu hru byl ve slevě ochotnej koupit. Takto to dopadlo jak jsem psal výše.
        • "Já osobně jak řikám kdyby Spec Ops bylo dělaný v CE3, tak i přesto že to není žádnej hit, tak bych tu hru byl ve slevě ochotnej koupit."

          To jako vážně? Odsoudit hru, která má (prý) svoje kvality jenom kvůli tomu, že bys to chtěl v jiném enginu?
          • Ano
            • Jak říká názef jednoho songu od Metallicy, Sad But True *4*
            • deridon
              Smutné. :(
            • Ach, v tom případě je mi jasné, kde je v herním průmyslu chyba.
  • U Maxe můžou být rádi za 3 miliony kopií, 50€ prakticky za interaktivní film a hackery zamořený MP...
  • Co by taky chtěli v létě? Kdyby to vydali jak normální lidi na podzim, v zimě nebo i na jaře, tak mají prodeje vyšší. Jantaři...
  • free-to-play válečnou střílečku o příslušníkovi speciálních jednotek, který bojuje proti zombie teroristům, kteří chtějí zničit svět a vzít nám demokracii *1* *1* Dobře vy, autor!!
    A je to pravda, dnešní hráč pakáž, ničící celý herní průmysl! Jakmile hra není simulátor americké cesty za doručením demokracie i tam, kam ji nechtějí, jedná se automaticky o propadák.
    A pokud by musel ještě trochu přemýšlet nad příběhem, jako u MP3, asi by to bylo příliš mnoho.
  • No hlavne by se melo napsat zda se hra zaplatila a neco vydelala. Na nejake nesplnene nesmyslne nadsazene zisky nejsem zvedavej. Pokud se hra zaplati-pak zde NENÍ! ztrata. Mozna by meli propustit par preplacenech manazeru a trochu setrit na reklame. max3 je jedna z her roku, a doporucuju ji koupit. *16*
  • Veskoslav
    Obojí koupené v letní akce na Steam, protože obě hry si zaslouží podporu.



    P.S: Na druhou stranu naprostá rozežranost, dy 3 miliony kopií je málo. Co proboha chtěli? Prodejnost CoD? Tyhle hry nemohoy být, protože jsou tak 100krát těžší i když jsou to koridorovky jako CoD. Navíc je třeba ve SO ukázáno, že zvěrstva se dějí na obou stranách válečné scény a nic není čenobílé (scéna s fosforem mě dostala u SO)
    • montatatana
      Zaslouzi si podporu a koupeno ve slevove akci? To je nejaky oxymoron :))
      Hru opravdu podporis koupi za plnou cenu. Jakakoliv potreba slevy je selhani, coz ti potrvdi kazdy velky distributor.

      3 miliony kopii vyexpandovanych, ne prodanych. Prodat se mohla klidne jen polovina a zbytek se vali ve skladech. Coz je proste slabota, zvlast u Rockstaru.
      Spec Ops stopro neprodal ani milion a mozna se mu ani nepriblizil. A je to skoda. Co mel ale chudak delat s tak hloupym nazvem. Kdo ma poznat, ze je to dobra hra? :)
      • Veskoslav
        Pořád je to za 29.99, což mi tak akorát. A Rockstar? Po debaklu s GTA IV, která nefugovala ani tam, kde měla se divíš?
  • Danny28
    To je škoda.Jsou to jedny z nej her letošního roku...Já si koupil aspoň toho Maxe *4*
  • K poslednimu odstavci clanku bych dodal snad jen to, ze bych nepouzil budouci cas, ale pritomny ... staci se kouknout na EA.

    Ad MP3: Nehral jsem, ale podle ohlasu znamych nevidim jediny duvod k tomu kupovat si lehce interaktivni film :)
    • Krtecek-GT
      Tak u Maxe je ta prodejnost škoda, hra za to opravu stojí. Ale Spec Ops, už od oznámení jsem tušil, že to nedopadne dobře. Recenze ale byli slušný tak jsme to risknul a, nic, protože kdybych měl hodnotit já tak 5/10 a to převážně za prostředí, kdyby ho nebylo, neštěknul by po tom ani pes.
      • Neštěknul ani pes? Počítám teda, že tvoje angličtina je na úrovni bodu mrazu, jestli sis "nevšiml" příběhové linie.
    • Veskoslav
      A nepletou si tví známi MW 3 a MP3, ono by to tomu odpovídalo.
    • "Nehral jsem, ale podle ohlasu znamych nevidim jediny duvod k tomu kupovat si lehce interaktivni film :)"

      A přesně na takové pitomce jako jsi ty a tvoji známí dojíždí kvalita her, která musí být následně snižována pro takové bezmozky.
    • Doted nechapu kdo rekne o Maxovi 3 ze je to interaktivni film... Proste to nechapu. Leda tak nejakej pirat co hral prvni misi ve ktere tam opravdu porad skakalo nejaky video, protoze to je holt prvni mise... Je rozdil mezi interaktivnim filmem a hrou ktera ma vice cutscen... Ignoranti
      • Jsou asi hráči, kteří si to představují jinak než snad polovinu hry jenom koukat na cutscény, někteří prostě preferují gameplay. Ignorante.
  • Kozy
    Spec Ops byla pro mě nejlepší hra za dlouhou dobu. Opravdu hodně na mě zapůsobila. Bohužel takovej skvost zapadne
    • This is why we can't have nice things.

      Podobnou hru uz asi nedostaneme.
      Diky vsem ignorantum a piratum, se Spec ops the line zaradi do police zasle slavy, hned vedle vampire the masquerade: bloodlines.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit