Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG
    já nácky nemám rád, protože islám, nacizmus a komunismus, to jsou všechno stejně ohavné ideologie... každopádně když grygar tak často a rád mluví o kopání do nácků, musím se ptát, jestli ten chlapec byl někdy v nějaké roztržce, která nebyla slovní a v čajovně... protože co on o rvaní napovídá ve videu, to ani mcgregor za život nenamlátí... a nemluvím nutně o tomto videu, to macho tu už bylo dřív a je to akorát vtipné...
    • Pochybuju. Věřim tomu, že by rád mlátil nácky, ale asi tim způsobem, jako by impotent rád píchal. Výsledek souboje ryšavý intoš vs. plešatý nukleární ho*ado je, řek bych, jasnej předem. Pokud teda Lukáš Grygar neovládá nějakou pokročilou sebeobrannou techniku, jako třeba Glock 17.
  • oVer9000
    Wow, tahle diskuze... wow. Docela mě baví, jak tu lidi řeší, že jim jakože konečně došlo, že Lukáš bude využívat SVŮJ pořad k prezentování SVÝCH témat. Úplně jako ve stylu: "Ha, to jsme tě prokoukli!" Wow. To co bylo obvious první den, vám trvalo měsíc. Gratuluji.
    Btw to je přesně ten důvod, proč mě Lukáš a jeho pořad tak baví. Je to osobitý. Je tam otisk toho, co ho fakt zajímá. A tím pádem super. :)
  • Narayann
    Alternativní média vznikají pro lidi kteří se nedokážou ztotožnit se závěry událostí tak jak je předkládají komerční masmedia.At už z politických, náboženských či jiných důvodů.Takže v rámci demokratického smýšlení je to přece v pořádku ne? *7*
    • To jo, kdyby ta alternativní média nebyly mnohdy jen hloupé masírky vlastněné určitými zájmovými skupinami či rovnou nebyly prodlouženýma rukama nepřátelských mocností.

      Jedinou skutečnou obranou před různými informačními tlaky a dezinformacemi je vlastní studium, vlastní úsudek a neustálé vědomí toho, že se kdykoli mohu plést, že nejsem neomylný. Člověk musí být neustále pokorný a mít v sobě to vědomí, že toho ve skutečnosti ví velice málo a že jsou jeho názory jen velmi omezené a neinformované. Tím neříkám, že by člověk své názory neměl prosazovat, ale měl by mít v sobě to vědomí vlastní chyby a omezenosti.
      • alternativni media jsou hlavne dobry byznys. proste davaji lidem to, co chteji.
      • Paulcz
        Z té první věty bych vynechal: "alternativní" a "nepřátelských".
        • Všechna média se vrhla do téhle masírky. Bohužel.

          Naučte se mít rádi svého "uprchlíka" je poselství řady médií.

          Já vnímám ten tlak ze všech stran. Nepodávají se nestranné zprávy, což je asi normální. Jenže zároveň nám tzv. elita říká, co si máme myslet a když si myslíme něco jiného, nálepkuje nás. Klasickou ukázkou jsou nálepky sluníčka z jedné strany a fašisti apod. z druhé strany.

          Já si dělám názor i podle toho, co je dobré pro mé děti. Z tohoto hlediska se chovám sobecky - hlídám své hnízdo a své potomky. Nemůžu ze sebe a svých dětí udělat mučedníka, který pokládá obět na oltář vyššího humanismu ve prospěch nějakých ideálů, které jsou z určitého mohledu falešné.
      • Narayann
        Naprosto s tebou souhlasím.Bylo to myšleno ve smyslu, že spousta zastánců demokratických principů, automaticky odsoudí názor druhého, pokud příjde s myšlenkou která se odklání od názoru většinového.Čímž vlastně popírají své demokratické hodnoty o svobodě názoru a slova.Samozřejmně to platí jen pokud člověk nezvolí cestu extrémismu.
  • "Válka neukáže, kdo měl pravdu. Ukáže jen, kdo měl smůlu..." (údajně) Xerxes, když odtroubil tažení do Řecka.
  • DwaR
    vďaka za north. môže to byť zaujímavý experiment, určite zaradím do whistlistu.
    a ak náhodou číta autor diskusiu: ako si ospravedlňujem hranie za nacistov? nijak. beriem to ako historický fakt. realitu, ktorá sa stala a musíme si ju pamätať, aby sa nestala opäť.
    je to len hra. zabíjanie jednotiek a núl v company of heroes neberiem nijak extra vážne. naopak, často rád experimentujem s rozhodnutiami, ktoré by som v reálnom živote z rôznych dôvodov nespravil. práve to mi predsa hry poskytujú - možnosť zažiť niečo, čo v realite častokrát ani zažiť nechcem. ak si odmyslíme reálny vojnový konflikt (úprimne, kto by chcel zažiť v realite svoje hranie call of duty? život nemá load a save), tak len také rozhodnutie či nechám žiť kvarianského generála, ale obetujem svoju bandu kroganov, ktorej velím, alebo zachránim kroganov a generála pošlem k šípku... o rozhodnutiach v this war is mine ani nehovorím. pri tej hre som mal často pocit, že víťazi sú tí, ktorí umrú medzi prvými.

    P.S.: trpím zvláštnou úchylkou, ktorá ma núti chrániť svojich vojakov. dokonca aj v total war sérii hrám vždy tak, aby som mal čo najnižšie straty a sedliakov používam len v najnevyhnutejších prípadoch. dokonca aj v LOTR-ovi som šetril škretov pri hre za mordor... v reálnom živote by ma nacisti odpratali v prvej vlne :)
  • Já jsem obecně na levičáckou agitaci v herních médiích a ve hrách alergický už dlouhá léta, ale zrovna tomuhle videu bych ji nevyčítal. Lukáš si zvolil pro video politický námět, je to válka, na každou válku jsou minimálně dva názory, tak prostě jeden z nich zastává. Navíc v poslední Games TV se hrála Zelda a žádná politická agitace tam nebyla. Takže jasně, vadí mi neustálé umělé politizování her a všeho kolem nich, ale tohle není ten případ - to jsou vyloženě hry zaměřené na politické téma s politickým komentářem a to je podle mě legitimní.
  • nekamenujte mě! )) mám na seznamu mailovku, tak my ty oči prostě do zprávodajství sklouznou.
    Teda, že to budou psát už i na novinkách a já sám budu postovat do diskuze odkaz z novinek, to
    sem nečekal :-D na military fórech se podobné úvahy řeší prakticky od 7.4.2017

    https://www.novinky.cz/zahranicni/blizky-a-stredni-vychod/435487-americky-expert-zpochybnil-odpovednost-syrie-za-utok-sarinem.html
    • *mi *7*
  • Netušil jsem, že Kremrole jsou v tak velkém počtu přítomné na Games.cz... Ale dává to jistý smysl. Na to hraní si nějak potřebují vydělat....
    • Copak? Taky seš nabitej od politruka Kubího Jandů? *15*
  • Lukass
    Grygar a jeho neomarxisticka agitka, moc hezky.
    Assad nejvetsi satan, a sirici demokracie z ju es ej v roli kladasu :-D Akorat me zajima co ma takove neokomunista jako Grygar proti Rusku ?
    Jinak bych rad pripomel ze hraju vyhradne za nacky, a uz su davno vybourenej,
    .
    Jeste perla na zaver, sociolozka (cti nefakcenko) a jej hluboky rozbor me fakt dostal :-D
    • takže podle tebe neomarxisti a neokomunisti podporujou usa? jako vtip dobrý *1*
    • Vybourenej nacek...taky nic moc...
    • Týjo, už jsem se bál, že tu to kouzelné slovíčko neomarxismus nezazní *15* *15* *15*
  • zastavene v case 1:50, lebo takuto lzivu propagandu nema zmysel pozerat, ale dakujem za typ na hru.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit