Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Paulcz
    Píše o tom i střev-o tady na první stránce. A jak pravděpodobné je, že armáda použije chemické zbraně, aniž by to mělo nějaký strategický účinek a akorát by to zhoršilo už tak bídnou politickou situaci.
  • Dorazili normies, takže pervies si hezky dají odchod. Chop chop. *4*
  • naopak, to co jsem napsal já, tedy všeobecně uznávané překlady slov demokracie a anarchie, popírá ty nesmysly, který sis někde narychlo vygooglil. kdybys nebyl primitiv, dávno bys přesný význam tak notoricky známých slov znal.
    o kritickém myšlení tady píše blb*ček, co nechápe rozdíl mezi bezvládím a tyranií
  • Thorleif_cz
    Ty informace nemám (čímž neříkám, že by nemohly být v žádném případně ani částečně pravdivé), ale opravdu je pravděpodobné, že by to byli ve všech (3) případech povstalci? To se mi vůbec nezdá, i vzhledem k tomu, že vyrobit sarin není ani zdaleka jednoduché a jediní, kdo ho dokázal soukromě vyrobit byli kdysi bláznivý japonští kultisti (Óm šinrikjó - tokijské metro 1995).
  • Paulcz
    Neověřoval jsem, ale v diskuzích jsem četl něco o nové oficiální zprávě, která ty chemické útoky před třemi lety připisuje na vrub rebelům a ne vládě.
  • Toho Zaklínače nechápu. Zrovna to hraju znovu a podle mě je to nejlepší RPG hra v otevřeném světě všech dob a to zcela bez diskuze. Kdo říká opak, ten prostě nemá pravdu. Ale to nereaguju samozřejmě na tebe. Jen podotek k tomu zaklínačovi.
  • Protože kratos se skutečně dá přeložit i jako vláda a anarchie jako absence vlády, pokud mluvíš o nadvládě a přesto to ani v nejmenším neodporuje tomu, co jsem psal a tvoje domnělý protiteze na tom nic nemění. Aby tohle někomu nedošlo, musí mít buď nerozvinutý kritický myšlení (pod 7 let), nebo se zasekl ve vývoji a pochybuju, že je ti 6, tak proto ti říkám primitive. Pokud se mýlím, tak dobrou noc a pokud ne, tak skoč šipku na beton, primitive.
  • S logikou se tady moc neoháněj. Je večer, dorazili normies a logika se stala třídním nepřítelem číslo 1.
  • Jediným poraženým v každé válce jsou obyčejní lidé.
  • Dle této zvrácené logiky, si děcka nesmí hrát ani na četníky a zloděje, na slepou bábu, natož vybíjenou. Doporučuji si přečíst definici slov "hra" a "realita".

    Hrát za "nácky" je podobné, jako hrát za kohokoliv z Total war, za Alexandra Velikého a za většinu národů z Civilizace. Každý národ měl svůj "holokaust".

    Dokonce i Half-life je fašistická hra. Protože ten portál, kterým potvory přišli, otevřeli lidé. A kdo jim dává právo střílet živé bytosti, které se chovají dle své přirozenosti.

    Nechci se dožít doby, kdy budou vycházet korektní FPS. :-)
  • Agitka.

    Nejhorší je, že tihle "angažovaní" lidé vždy najdou tisíce věcí, co jich je ve společnosti a na světě špatně, ale nepřinesou žádné řešení. A když s nějakým "řešením" přijdou, tak je to utopie, ke které kdyby si sehnali nějaké podklady a trochu to promysleli a propočítali, zjistí, že žijí v bludu.
  • zitrejsi fight club, bude VELICE zajimavy. snad nejaky pan cenzor tu debatu v chatu nebude prilis osekavat *3*
  • ty mi říkáš primitive? proč? protože zpochybňuju tvoje překlady z řečtiny? nebo úplnost informací na wiki? víš, z koho tvoje reakce udělala primitiva?
  • taks nám popsal sebe, teď ještě něco k tomu grygarovi
  • Čim dalším ti ve škole vymyli mozek, ty primitive? Chceš pamlsek?
  • Thorleif_cz
    Souhlasím, navíc jde o demonstraci síly následovanou použitím MOABu (kterejch v USA postavili 15). Primárním cílem rozhodně nebylo způsobit maximální škody jak materiální, tak na živé síle. Pokud by to bylo záměrem, měli by Američané daleko lepší prostředky po ruce. 59 řízených střel si na jeden zásah nemůže dovolit použít žádná jiná mocnost, myslím, že zpráva byla jasná a naservírovaná velmi čistým způsobem.

    Pokud hodlá někdo oponovat neoprávněností útoku, pak si dovolím nesouhlasit. Asad použil sarin již ve třech incidentech (a měl zlikvidovat veškeré jeho zásoby a přiznaná výrobní centra pod dohledem komise OSN do 31.10.2013). V jednom případě byl hlášen i shoz čtyř barelových bomb s chlórem při obléhání Aleppa.

    edit: Navíc je dobré pamatovat, že americký úder na leteckou základnu byl hlášen předem.
  • a anarchie je absence vlády, ne absence tyranie. píšeš naprostý k*k*tiny
  • Prosím tě zapoj mozek - na "armádní skladiště biologickejch" zbraní se neútočí koordinovaným utokem desitek strel s plochou drahou letu. Ano, souhlasím s tebou, že se jednalo o mediální vzkaz - ale postupy při provedení útoku jasně naznacuji, že USA dobře věděla, že nehrozí zasažení skladu s organofosfáty.....žádné tam totiz nebyly. Ty máš dobře vyndáno, když ti nedocvaknou ani ty nejzřejmější podivnosti. Sry pisu z tel
  • Jen bych zde v této politické změti, chtěl poděkovat Lukášovi za jeho kvalitní pořad, který dokáže vyvolat takovou diskuzi. Dále hlavně za hru NORTH o té jsem nikdy neslyšel, ale velmi mě zaujala, takže si ji v nejbližší době díky Games TV pořídím! Jen tak dál *3*
  • co to meleš nesmí? kdes to vzal? v médiích se uvádí, že útok provedla protiasadovská opozice. spory jsou možná, která skupina přesně to byla. ale že se nesmí mluvit??? totální nesmysl a lež

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit