Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Fór je v tom, žes nevysvětlil nic, pouze kolem sebe pliveš jak velbloud olíznuvší citrón. Relevantní argumentace veškerá žádná. Jó, kdybys napsal Grygar je dogmatik, protože přes všechny důkazy zastává teorii xy, která byla vyvrácena před 20 lety (link na výzkumy, experimenty a články), to by byla jiná. Ale tos bohužel neudělal, a tudíž maj tvoje tvrzení hodnotu tejden starejch Haló novin.
  • Podívejme, 4 mínusy=4 podporovatelé Al-Qaedy, IS a dalších šmejdů *15* *15* Suriya, Bashar wa bass!
  • jamar28
    A co na tom záleží, jestli se to děje teď, před rokem, nebo před 10 lety?
  • Já jsem obecně na levičáckou agitaci v herních médiích a ve hrách alergický už dlouhá léta, ale zrovna tomuhle videu bych ji nevyčítal. Lukáš si zvolil pro video politický námět, je to válka, na každou válku jsou minimálně dva názory, tak prostě jeden z nich zastává. Navíc v poslední Games TV se hrála Zelda a žádná politická agitace tam nebyla. Takže jasně, vadí mi neustálé umělé politizování her a všeho kolem nich, ale tohle není ten případ - to jsou vyloženě hry zaměřené na politické téma s politickým komentářem a to je podle mě legitimní.
  • Historická fakta. Dohledej si. Studuj. Historie je můj koníček již 30 let. Když někdo svrhne legitimní vládu, dosadí jím placenou opozici a ta vyvraždí s jeho tichým souhlasem miliony lidí, je to válečný zločin.

    Pozor, počet mrtvých indiánů je počítán od roku 1776, vzniku Spojených států. Největší genocida proběhla v osmnáctém století.

    Neobhajuji nacismus, ani náhodou. Jen říkám, že každá země má pár škraloupů. Čím větší, tím horší. Je jedno, zda hraješ za Němce, Američany, Rusko, Francii, nebo Brity. Každá z těchto zemí má na rukou krev desítek miliónů mrtvých nevinných lidí.

    To je fakt. Může se ti to nelíbit, můžeš tím nesouhlasit, můžeš to popřít, ale pravdu nevymažeš ze světa.
  • kongo? rwanda? paraguay? to jsou války usa? 100 miliónů indiánů? na území usa? máš k tomu nějaký zdroje?
  • Ehm ehm, mícháš dohromady všechno hlava nehlava. Indiány např. vymlátili hlavně Evropané atd. Otrokářství je samozřejmě prasárna, taky proto nechápu vidlácké fanoušky Konfederace. Hlavně jsou to různé doby, různé vlády, různé války a ideologie... A ta nacistická patří mezi nejzrůdnější, ať si to okecáváš jak chceš *7*
  • TheGGG
    já nácky nemám rád, protože islám, nacizmus a komunismus, to jsou všechno stejně ohavné ideologie... každopádně když grygar tak často a rád mluví o kopání do nácků, musím se ptát, jestli ten chlapec byl někdy v nějaké roztržce, která nebyla slovní a v čajovně... protože co on o rvaní napovídá ve videu, to ani mcgregor za život nenamlátí... a nemluvím nutně o tomto videu, to macho tu už bylo dřív a je to akorát vtipné...
  • Blue pill overload. To jsem zase jednou udělal chybu a pokusil se něco vysvětlovat babovřeskářům.
  • Tak počítej se mnou a neurážej mě !!! Tady je seznam těch nejvýživnějších prasáren za USA. A věř, že ani jedno nebyla spravedlivá válka, spíš genocidy. Takže počet mrtvých:

    přes 100 miliónů indiánů - přes 9 miliónů otroků z Ameriky - přes 2 milióny Paraguayský válka - přes 1 milión Sever-Jih - přes 1 milión, Americko-Španělská válka - přes 3 milióny Korea - 4 milióny Vietnam - 4 milióny Kongo - 1 milión Angola - 2 milióny Afghanistan - Sovětský - 1 milión Angola - 1 milión Rwanda

    Co je pod milión jsou drobky, co nepočítám a že jich je. Docela výživný seznam, co? Vážně ti dělá radost hrát za USA a jejich "správnou ideologii"? Teď si to porovnej s nacisty a oběťmi druhé světové války...

    A kontrolní otázka, chytrá hlavičko: Kdo vymyslel koncentráky?
  • Ty utíkej hájit svobodu pro islámský fundamentalismus oproti sekularizované stabilizovavé zemi *15*
  • no a kdo tedy za tím stojí? nemluv v hádankách. jinak aleppo je treba dobýt protože je sídlem povstalcu. civilní obyvatelstvo muže odejít. pokud je tam povstalci drží jako štít, to už není problem mezinarodního společenství
  • Hrát za nácky se dá taky běžně. Pointa je taková, že já bych za Stalina taky nehrál a taky nechápu, že to někoho baví.
  • Sověti na základě zvrácený ideologie vyvolali hladomor na Ukrajině a vyhladili miliony lidí. Hrát se za ně dá zcela běžně. Takže jaká je pointa?
  • Pro mínusáčka

    “Myslím, že ti, kdo mají pod kontrolou šíření informací na Západě, sledují politickou agendu, aby byla zničena Sýrie a prodávaly se zbraně. Jako křesťané a jako čestní lidé se musíme ptát, kdo stojí za touto manipulací a zneužíváním médií. My to vidíme zcela jasně.”

    Řekl Vatikánskému rozhlasu biskup Antoine Audo z Aleppa.
    Ze stránek oficiální české mutace Vatikánského rozhlasu.
    http://www.radiovaticana.cz/clanek.php4?id=24567
  • Jenomže nacisti na základě nacionalismu a zvrácené ideologie rozpoutali světovou válku a vyhladili miliony lidí ty I D I O T E
  • Píšeš cosi o akademickejch pavědcích a linkuješ archiv článků spolku, kterej je financovanej z členskejch příspěvků, nikoliv z rozpočtu, Grygar pro něj napsal poslední článek před dvěma lety a s frekvencí tak 1 článek za rok. A z toho, co jsem si přečet, šije hlavně do různejch eztoteriků, homeopatiků, ufologů, nebo, zkráceně řečeno, podvodníků (abych jim nekřivdil, občas to jsou jenom trotlové bez zlých úmyslů). Což je samo o sobě dost záslužný. I když pominu, že hlavní náplň jeho práce je někde úplně jinde, nějak ani v jeho článcích na Sisyfovi nevidim dogmatika (což je, jak známo, pes vycvičenej k provádění matematických operací), ale chlapa, kterej si dělá srandu z různejch bludů.

    Ale možná bys mi moh odpovědět na jednu otázku. Když je Jiří Grygar pavědec a dogmatik, jak mu to sakra 55 let prochází? Zrovna obor, kterýmu se věnuje se za tu dobu změnil poměrně hodně, čili jako správnej dogmatik by měl zastávat zastaralý teorie, což podle všeho nedělá. Případně by si někdo musel všimnout, že ve svejch odbornejch článcích a knihách píše voloviny. Což se kupodivu nestalo, přestože jich publikoval víc než 200. A věř, že kdyby tomu tak skutečně bylo, dávno by ho někdo demaskoval a dneska by si milej Grygar nenapsal ani básničku do Mateřídoušky. Takže se poděl, protože já jsem v koncích. Snad mě taková dávka moudrosti, kterou proti mě vrhneš neporazí.
  • Jenomže nacisti prohráli a tudíž si nemohou dovolit drahý marketing a propagandu. :-D
  • Četníci a zloději jsou fikce?

    Takže krádeže jsou vymyšlené a jedná se o největší lež v dějinách lidstva?

    Rozumněj: Organizovaný zločin, Narko mafie, obchod z bílým masem a s otroky, převádění ilegálních přistěhovalců, atd...

    Nesměl by si hrát ani za Američany, ani Brity. Oba národy mají na svědomí o dost více mrtvých lidí, než Nacisti.
  • Četníci a zloději nebo portály z Half-Life jsou fikce. Nacisti byli skuteční a holocaust nemá v historii obdoby. Samozřejmě byly jiné genocidy... A neříkám, že nemůžeš hrát za nacisty. Jen je to prostě jiné a hodné zamyšlení! Díky za video.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit