Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mato1987
    to že tu meleš piate cez deviate je teraz viacmenej irelevantné, ale už to troška prekysličuješ nemyslíš? *15*
  • Přesně tak. kokůtci by se měli naučit číst. pro stávající majitele season passu a prodeje season passu se ruší, stačí jen číst a používat trošku mozek.
  • Omlouvám se, byl jsem ještě naštvanej z toho debilního slováka, tak jsem moc nepřemýšlel já ;-)
  • Je to troll, tak ho prosím přestaňte krmit, ignorujte jej a s trochou štěstí brzy umře hlady.
  • V první řadě je to bug. A za druhé - pokud si přečteš u nadpisu RUMOR a napíšeš k tomu POTVRZEN, tak jsi nevzdělanej pitomec.
  • Jack1947
    Copak? pravda bolí... já vím. *4*

    Hele, nebud smutný... já se nemusím přiznávat ale vím že mám problémy a ty ? hmm ty si bezproblémový člověk. Možná by si měl taky jít dohledat nějakou pomoc dokud nebude pozdě. Ok.
  • Pravdu? Oba jste si očividně zapomněli přečíst, že to platí pouze pro STÁVAJÍCÍ majitele season passu. Takže se opravdu o žádný marketingový tah nejedná. Nyní to samozřejmě neplatí, protože by toho každý zneužíval. Opět to svědčí o vaší hlouposti.
  • Mato1987: A tvůj názor někoho zajímá??? Jednáš s lidma, jak kdyby jsi byl něco lepšího. Jsi jen zakomplexovanej pitomec.
  • Mato1987
    Tu s tým neobchodíš, keď povieš pravdu budeš tu označený za ignoranta bez argumentov takými exotmi ako ristoro, rust alebo ťa džek označi tým jeho svojským dyslexným štýlom za nejakého reformátora internetového trollovania.
  • To je zas demence :D oni daji zadarmo hru kterou by si jinak stejne nikdo nekoupil ale jen pokud si koupis season pass, vubec to neni zas jenom dalsi marketingovej tah ... to neee oni to delaji jenom z dobreho srdce *1* *1*
    Kdo v tom nevidi dalsi spinave praktiky ubisoftu tak je slepej a natvrdlej.
  • Tak ona minimalne polovina tech co rve, na tomto foru tak 95%, vubec jejich zakaznici nejsou. :)
  • Mato1987
    ty potrebuješ pomoc džakuj, ale promptne a pomoc odbornú *15* *15* Ja byť na tvojom mieste tak to radšej zmažem, alebo vieš čo nechaj tak, je to vlastne jedno *15*
  • Jack1947
    Možná tě má i rád ale dává to na jevo hodně... podivným způsobem. *3*
  • Jack1947
    "taký istý mrzáčík ako džek" Nakonec se z tebe stane hnůj a debílek. Co ani pomalu neví co řiká... gratuluji půjdeš ke dnu a tvé ego taky do hajzlu. Tak aspon že se tu ted budeš řešit víc ty než např k uzoufání nudný veskoslav nebo já nebo haha a jiní ... infantilci.

    mrzáčík ani snad není urážka to pomalu hřeje u srdce. *4* Ještě chvíly a Hnisavec bude pod tebou...
    Ber to takhle že kdyby se volily trotly ty bys byl zachvíly nambr1. Já, věř nebo ne... cítím tvojí bolest and i know... very well.

    Sám jsem na tom podobně, GAMES.cz je moje pomalu nejoblíbenější stránka prostě... jsem toužil trochu poté pozornosti. *3* Ty máš taky nějaký problém... jen no tady ho nevyřešíme. Jinak - komediant můžeš tady být první já stejně o první místo ani nestojím. Třeba to zmákneš ( nezmákneš já vím to nejde, nemohl by tady být žádný troll banován). Je hezké jak se tady dokážeme otevřít a sdílet své nápady a nehanbit se za to že tu ze sebe děláme totální dementy což v reálu by jsme neudělali. (Tam jimi možná i jsme) Od toho myslím snad diskuze jsou, anonymní povětšinou "doznání" a otevření svého nitra. *4* Já ti přeju vše dobré... at se daří. TRollové asi v tom dnu hnoje končej. Časem je to omrzí?
  • Je to hezké, nicméně je zřejmé, jak hru pokáleli, takže ve výsledku si tak akorát nenaštvou zákazníky(u kterých se divím, že to ještě nepřestali kupovat).
  • Mato1987
    Veď ty si v celkovej podstate taký istý mrzáčík ako džek, len tak trošku viacej infantilný.
  • CrocoRay
    Ale tak oni tu chybu uznali a snaží se aspoň trošku utěšit hráče a vyjít vstříc aspoň tak, že dají něco zdarma apod.
    To nic nemění na faktu, že to pokazili a osobně o žádná DLC apod. zájem stejně nemám a raději bych byl, kdyby původní hra byla v době vydání bez problémů a ty přídavky si každý, kdo by měl zájem, dokoupil sám.
    I tak je tu vidět alespoň nějaké dobré gesto než nic. A to říkám jako někdo, koho se ty jejich výhody vůbec netýkají.

    Ubisoft mě s tou zprzněnou optimalizací naštval, ale zase nemám potřebu jim nadávat úplně za všecko. Jen doufám, že se poučili, měli nižší výdělky, než očekávali a příště si dají bacha no.
  • Neco tak hloupeho jsem uz dlouho necetl :-).
  • Ristoro
    Já bych se styděl za své názory, kdyby mi bylo 27 let a psal takové sra*ky jako ty. Opět tady vytahuješ, že se semnou nebudeš bavit, protože nemáš argumenty. Čekám na ty hry, co hraješ. Vůbec bych se nedivil, kdybys teď hrál ACčko, jen tady v diskuzi na to budeš nadávat, trapáku.
  • Mato1987
    Keď dospeješ tak sa môžme baviť, dovtedy na mňa prosím ťa nereaguj, lebo sa normálne hanbím, že takýto nedopečený exot tu so mnou komunikuje.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit