Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mato1987
    https://www.youtube.com/watch?v=v3UEkBx-FHQ
    no ktorý normálny človek by si niečo takéto kúpil na novú konzolu, veď tá hra má problém udržať nie 30 fps ale 20 fps, ale to sa dalo čakať, keď sa jedná o 6 ročný hardware.
  • Mato1987
    LOL objektívne médiá, tak tomu never Honzo.
  • Mato1987
    Videl som už všeličo možné ale takého zadubeného mumáckeho trubiroha ako ty som na internete ešte nestretol, ty budeš nejaký špeciálny exemplár, len pekne pokračuj, ja ťa časom skrotím.
  • Prosím pane Poláčku, odpusťte si ty zmínky o prezidentovi, zvedlo mi to žluč už v Levelu. Když už si musíte taky stádně bouchnout tak alespoň formou vtipu, tohle je takové ublížené a zní z toho snaha cpát vztek z politické reprezentac kamkoli, kde to lidi budou číst. Opravdu nechci zabřednout do jakékoli politické debaty, jen si uvědomte, že pro spoustu mladších čtenářů jste vzory... o prezidentovi si mohou udělat názor sami z objektivnějších médií. Díky
  • Mato1987
    O čo ide hrdzavý? Zase som ťa verbálne zotrel tak sa snažíš hľadať iné spôsoby ako ma cez internet nebodaj uraziť? :D to sa ti nepodarí chlapečku, a čo toľko otáznikov? Len nechaj ten hnev plynúť, on časom ustúpy a ty potom náhle zistíš aký simplexný blbeček v podstate si keď si to tu budeš opätovne čítať :)
  • Mato1987
    pre teba osobne odporúčam pesničku od landu andílek.
  • Někdo tady psal, že ať si každý říká co chce, je to od Ubi prý víc než vlídné gesto....

    Já vám řeknu co to je. Je to prachsprostý krok zákazníkům zacpat pusu, aby si to příště koupili znovu! Ovědomte si to... Tohle není první krok vedle, tohle se vice méně stalo I s dalšími tituly (Watch Dogs např)

    Kdysi to na mě zkoušela EA, když slibovaný "early access" klíč do bety BF3 za předobjednávku Medal of Honor poslali před koncem už hromadné bety.. Mou stížnost chtěli řešit prostě tím, že mi zacpou pusu hrou zdarma podle vlastního výběru... Jelikož se nejednalo o první fail s EA, tak jsem od té doby kromě Mass Effect 3 od nich nekoupil vůbec nic.
  • Mato1987: Tobě je 27???????? Tak to je masakr. Jako chápu, když se tu patnáctiletí dohadují o konzlích a další? Ale 27??? Jako kámo, ty se zamysli nad tím, jestli náhodou nejsi někde zabržděnej. Touhle dobou už by jsi měl mít jiné zájmy, než se dohadovat na herním fóru.
  • Mato1987: Ahaa, pánovi je 13. Vymrdej.
  • Nemám o ní nejmenší páru? Každý, kdo umí číst, vidí, co jsi za pičuse vyšťouchanýho.
  • Blbej ses spis ty, protoze SP ktery jsou v distribuci, a ktery by jinak neudali a museli tim padem prodejcum refundovat, se presne tahle snazej udat. Ale vymastenci jim to sezerou i s navijakem, samo.
  • Mato1987
    S tebou to je vážne horšie ako som si myslel džakuj, ty potrebuješ urgentne nadopovať sedatívami, lebo to čo tu teraz píšeš sú neuveriteľné bludy :D *15*
  • Mato1987
    Konfabulantov nemám rád, preto ti poviem len jediné, vodprejskni kekote. *5*
  • Mato1987
    Prečo sa snažíš vtierať do diskusie ty trúd, o ktorej nemáš ani najmenšiu páru?
  • Zmýlil jsi se. Jestli to nepřiznáš, tak nemají žádné tvé příspěvku váhu.
  • Co to plácáš, ty idiote? Četl jsem všechny tvé příspěvky. Opravdu výživné.
  • Jack1947
    Aha, takže jsem odhalil že máš problém. *3* Nevadí... hele já ti to neberu. Vím že když je tu někdo až moc seriozní a stračně striktní tak by se moc nepobavil. I dobrý troll zná své hranice... než to smažou tady celé ( tímto se panu co to má na starosti omlouvám)

    Nechceš mi snad tvrdit že nejsi troll, protože bych se mu sel hodně smát a ty bys nevěděl o čem točíš...
    Trolla poznám jen bych nečekal že z tebe se stane taky, njn GAMES ty mají sílu měnit i normální lidi v trolly/trotly. To ehm není soutěž kdo z nás "ještě" klesne níže.
    Abych to uzavřel... určitě troll dál ale chce to nějak lépe podat.
    Watch & Learn - základy bys měl ted to chce ještě vyšperkovat já si myslím že není zlé začít v jaké koli věku. Troll je ostatně člověk sám o sobě... jen to sám neví.
    ---->>>> dost přispívá... i foto/ikonka - profilovka - ještě podtrhává následný dojem. Vem si já - a ted ty ( neděláš ostudu Commandos? když je to ještě tvá srdcovka).
    Já se ti snažím pomoc. Tak se hned nečerti. *4*

    Já věřím a vím že si lepší než Hnisavec - ten je jen kritický Má`to kdyby mi na tobě nezáleželo tak bych tě ignoroval. To přece víš.
  • Mato1987
    No jednoznačne a mimochodom "Jen dvě věci mě dokáží nahnat strach a jedna z nich je jaderná válka. - A co je ta druhá? - Cirkusáci! Nomádi, páchnou jako zelí!"
  • Mato1987
    a to si svoje mokré dojmy a pocity musíš vyjadrovať v inom komente? nestačílo by to napísať pekne do jednej reakcie, kde by si ešte uviedol, prečo sa momentálne cítiš tak menejcenne a čo ťa v skutočnosti doviedlo k tomu aby si ukončil svoju kariéru?
  • Mato1987
    o čom to meleš hrdzavý, veď mi sa tu bavíme o niečom diametrálne odlišnom, stačí čítať s porozumením a potom by si nenapísal takúto zmrdovinu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit