Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ristoro
    Mluvte si co chcete, ale je to pěkné gesto od nich. Alespoň je vidět snaha věci napravit.
    • No jo vy pejskové, oni vědomě vydají sr*čku a vy je ještě budete obhajovat... neuvěřitelný.
    • když jim pořádně klesly akcie, tak se nedivte, že si sype popel na hlavu
    • Ano, je to pěkné gesto, ale i tak se najdou tací, kteří budou mít blbý kecy, i kdyby po tomhle průšvihu ukončili hladomor v Africe...
    • Souhlasím. Většinou se jako hra zdarma dává nějaká stará, kterou už většina hrála a dohrála. Nabídnou ale novinky, to chce uznání. :)
  • Kozy
    Ubi rozdá hry a do dalšího průseru je vše zapomenuto. Tleskám.
    • ano a? nezavrazdili snad niekoho, nie?
      • zavraždili Desmonda
  • Aktuálně Ubisoft patchem také snížil kvalitu grafiky u ps4 ..další aplaus prosím ..
    • Máš pravdu. Tady se o tom píše: http://www.dsogaming.com/news/rumor-ubisoft-downgrades-assassins-creed-unitys-visuals-after-latest-update/
      • A kdyby jste uměli dočíst článek až do konce, věděli by jste, že to není pravda.
        • Ano, jde o bug v určité oblasti. Odvolávám tím svůj původní statement..
    • Nic takoveho neni pravda samozrejme.
      • Potvrzen DOWNGRADE grafiky u PS4
        http://www.dsogaming.com/news/rumor-ubisoft-downgrades-assassins-creed-unitys-visuals-after-latest-update/
        • V první řadě je to bug. A za druhé - pokud si přečteš u nadpisu RUMOR a napíšeš k tomu POTVRZEN, tak jsi nevzdělanej pitomec.
        • A ja si vzdycky myslel, ze rumor anglicky znamena fama ci zvest a nikoliv potvrzeni. Asi mas jiny slovnik.
    • Je to nak potvrzeny? Nikde jsem tuto zpravu nezaregistroval. Jestli je to pravda tak to je docela hnus...
  • Prosím pane Poláčku, odpusťte si ty zmínky o prezidentovi, zvedlo mi to žluč už v Levelu. Když už si musíte taky stádně bouchnout tak alespoň formou vtipu, tohle je takové ublížené a zní z toho snaha cpát vztek z politické reprezentac kamkoli, kde to lidi budou číst. Opravdu nechci zabřednout do jakékoli politické debaty, jen si uvědomte, že pro spoustu mladších čtenářů jste vzory... o prezidentovi si mohou udělat názor sami z objektivnějších médií. Díky
    • vlastik.plaminek
      Redakce volila knížecího rádobypankáče a teď se posírají hrůzou, protože Zemák předvádí ten pravej punk. *1*
      • škoda, že ten punk předvádí na postu prezidenta a dělá tak ČR nedozírnou ostudu, to už by byl lepší kníže i kdyby měl celé funkční období prospat
        • Buď v klidu "mezinárodno" vůbec neví, kde ležíme, natož kdo nám vládne. V USA znají občané možná tak Jágra ( a pár inteligentů možná i Havla, nebo Dvořáka) v EU by si někdo vzpomněl na Havla, Klause, Kunderu, Haška + možná ještě někoho. Ostatně nejsme jiní, schválně kdo z vás bez Googlu zná jméno Rakouského prezidenta, nebo třeba Francouzského premiéra, já tedy ne. No a nám v ČR to může být jedno, ten kdo Zemana nevolil, tak si může říct, že to není jeho prezident, a ten kdo ho volil, si může říct, no jo, kdo to měl čekat, že předvede, to co předvedl....
          • to bohužel není pravda, to Zemanovo extempore s "pasy" dost rozebírala i zahraniční media a co jsem se tak bavil s kamarády co nejsou z ČR, věděli o tom bohužel všichni
            • passy je znáka punku voe, pomlč, uspesnej brainwashing není nic k chlubení, a že tvoji kámoši to videj stejne? tak to je normál, každej se obklopuje lidma stylem vrána k vráně sedá :) Snad z toho vyrostete! :D Chce to používat vlastní hlavu a když už chceš řešit politiku, tak abys nebyl za ovečku, musíš vědět víc, než co je v novin(k)ách resp na iděsu...

              Každopádně poláček si to měl odpustit! Na tyhle politický bláboly tu nikdo nemá náladu :( Možná proto kliknu na games, abych podobný věci pustil z hlavy, názor poláčka na prezidenta tu FAKT NEHLEDÁM :D
    • Mato1987
      LOL objektívne médiá, tak tomu never Honzo.
  • Mato1987: A tvůj názor někoho zajímá??? Jednáš s lidma, jak kdyby jsi byl něco lepšího. Jsi jen zakomplexovanej pitomec.
    • Mato1987
      a to si svoje mokré dojmy a pocity musíš vyjadrovať v inom komente? nestačílo by to napísať pekne do jednej reakcie, kde by si ešte uviedol, prečo sa momentálne cítiš tak menejcenne a čo ťa v skutočnosti doviedlo k tomu aby si ukončil svoju kariéru?
      • Co to plácáš, ty idiote? Četl jsem všechny tvé příspěvky. Opravdu výživné.
        • Mato1987
          Prečo sa snažíš vtierať do diskusie ty trúd, o ktorej nemáš ani najmenšiu páru?
          • Nemám o ní nejmenší páru? Každý, kdo umí číst, vidí, co jsi za pičuse vyšťouchanýho.
            • Mato1987
              Videl som už všeličo možné ale takého zadubeného mumáckeho trubiroha ako ty som na internete ešte nestretol, ty budeš nejaký špeciálny exemplár, len pekne pokračuj, ja ťa časom skrotím.
    • Je to troll, tak ho prosím přestaňte krmit, ignorujte jej a s trochou štěstí brzy umře hlady.
      • Mato1987
        No jednoznačne a mimochodom "Jen dvě věci mě dokáží nahnat strach a jedna z nich je jaderná válka. - A co je ta druhá? - Cirkusáci! Nomádi, páchnou jako zelí!"
  • Někdo tady psal, že ať si každý říká co chce, je to od Ubi prý víc než vlídné gesto....

    Já vám řeknu co to je. Je to prachsprostý krok zákazníkům zacpat pusu, aby si to příště koupili znovu! Ovědomte si to... Tohle není první krok vedle, tohle se vice méně stalo I s dalšími tituly (Watch Dogs např)

    Kdysi to na mě zkoušela EA, když slibovaný "early access" klíč do bety BF3 za předobjednávku Medal of Honor poslali před koncem už hromadné bety.. Mou stížnost chtěli řešit prostě tím, že mi zacpou pusu hrou zdarma podle vlastního výběru... Jelikož se nejednalo o první fail s EA, tak jsem od té doby kromě Mass Effect 3 od nich nekoupil vůbec nic.
  • Whoossain
    Lepší, než battlepack s kamufláží na flintu, co dávali drbani z Dice jako omluvu za (dodnes) pořádně nefungující Battlefield 4...
  • Tak se to dělá, něco zvržeme a než abychom přiznali FAIL, tak obecenstvu zacpeme hubu tím, jak jsme milostiví
    • CrocoRay
      Ale tak oni tu chybu uznali a snaží se aspoň trošku utěšit hráče a vyjít vstříc aspoň tak, že dají něco zdarma apod.
      To nic nemění na faktu, že to pokazili a osobně o žádná DLC apod. zájem stejně nemám a raději bych byl, kdyby původní hra byla v době vydání bez problémů a ty přídavky si každý, kdo by měl zájem, dokoupil sám.
      I tak je tu vidět alespoň nějaké dobré gesto než nic. A to říkám jako někdo, koho se ty jejich výhody vůbec netýkají.

      Ubisoft mě s tou zprzněnou optimalizací naštval, ale zase nemám potřebu jim nadávat úplně za všecko. Jen doufám, že se poučili, měli nižší výdělky, než očekávali a příště si dají bacha no.
    • Oni přiznali chybu a omluvili se, dokonce ústy nejvyššího z vedení, navíc uvolnili Dead Kings pro všechny + pro majitele SP hru zdarma dle výběru. Podle mě více než vlídné gesto.
      • Ristoro
        Podle lidí to není vlídné gesto, ale jsme ovce, že přijímáme kompenzaci :). Omlouvám se, že mě hra bavila tak či tak, nenarazil jsem na moc propadů ani bugů a těším se tedy i z toho, že dostanu zdarma DLC. Jsem prostě ovce.
      • vybavila se mi ta scéna z Futuramy

        Hermes: "What do we do if we break somebody's window?"
        Dwight: "Pay for it?"
        Hermes: "O hohoho, heavens no. We apologize. With nice cheap words."
        • To by bylo relevantní pouze v případě, že by vydali omluvu a tím by to pro ně skončilo = žádný patch, což není tento případ, zde se pracuje na opravách a pomalu každý týden vychází nějaká záplata.
    • Mato1987
      Ale prečo nie, veď vidíš, že odozva je extrémne pozitívna viď ovečka ristoro a spol.
      • Ristoro
        Přesně tak. Raději hru doj3bat, nesnažit se sjednat nápravu, nechat to tak a svádět to na jiné :D. Dneska se člověk nezavděčí nikomu. Zajímá mě co hraješ ty, mistře velký kritiku a prodejce kvalitních Intel procesorů :). Ty kecy o dětech už si nechej, patříš tady mezi největší trolly a tvoje názory stojí z 99% za slovenský lo*as.
        • Mato1987
          Keď dospeješ tak sa môžme baviť, dovtedy na mňa prosím ťa nereaguj, lebo sa normálne hanbím, že takýto nedopečený exot tu so mnou komunikuje.
          • Jack1947
            "taký istý mrzáčík ako džek" Nakonec se z tebe stane hnůj a debílek. Co ani pomalu neví co řiká... gratuluji půjdeš ke dnu a tvé ego taky do hajzlu. Tak aspon že se tu ted budeš řešit víc ty než např k uzoufání nudný veskoslav nebo já nebo haha a jiní ... infantilci.

            mrzáčík ani snad není urážka to pomalu hřeje u srdce. *4* Ještě chvíly a Hnisavec bude pod tebou...
            Ber to takhle že kdyby se volily trotly ty bys byl zachvíly nambr1. Já, věř nebo ne... cítím tvojí bolest and i know... very well.

            Sám jsem na tom podobně, GAMES.cz je moje pomalu nejoblíbenější stránka prostě... jsem toužil trochu poté pozornosti. *3* Ty máš taky nějaký problém... jen no tady ho nevyřešíme. Jinak - komediant můžeš tady být první já stejně o první místo ani nestojím. Třeba to zmákneš ( nezmákneš já vím to nejde, nemohl by tady být žádný troll banován). Je hezké jak se tady dokážeme otevřít a sdílet své nápady a nehanbit se za to že tu ze sebe děláme totální dementy což v reálu by jsme neudělali. (Tam jimi možná i jsme) Od toho myslím snad diskuze jsou, anonymní povětšinou "doznání" a otevření svého nitra. *4* Já ti přeju vše dobré... at se daří. TRollové asi v tom dnu hnoje končej. Časem je to omrzí?
            • Mato1987
              S tebou to je vážne horšie ako som si myslel džakuj, ty potrebuješ urgentne nadopovať sedatívami, lebo to čo tu teraz píšeš sú neuveriteľné bludy :D *15*
            • Jack1947
              Aha, takže jsem odhalil že máš problém. *3* Nevadí... hele já ti to neberu. Vím že když je tu někdo až moc seriozní a stračně striktní tak by se moc nepobavil. I dobrý troll zná své hranice... než to smažou tady celé ( tímto se panu co to má na starosti omlouvám)

              Nechceš mi snad tvrdit že nejsi troll, protože bych se mu sel hodně smát a ty bys nevěděl o čem točíš...
              Trolla poznám jen bych nečekal že z tebe se stane taky, njn GAMES ty mají sílu měnit i normální lidi v trolly/trotly. To ehm není soutěž kdo z nás "ještě" klesne níže.
              Abych to uzavřel... určitě troll dál ale chce to nějak lépe podat.
              Watch & Learn - základy bys měl ted to chce ještě vyšperkovat já si myslím že není zlé začít v jaké koli věku. Troll je ostatně člověk sám o sobě... jen to sám neví.
              ---->>>> dost přispívá... i foto/ikonka - profilovka - ještě podtrhává následný dojem. Vem si já - a ted ty ( neděláš ostudu Commandos? když je to ještě tvá srdcovka).
              Já se ti snažím pomoc. Tak se hned nečerti. *4*

              Já věřím a vím že si lepší než Hnisavec - ten je jen kritický Má`to kdyby mi na tobě nezáleželo tak bych tě ignoroval. To přece víš.
            • Mato1987
              to že tu meleš piate cez deviate je teraz viacmenej irelevantné, ale už to troška prekysličuješ nemyslíš? *15*
            • Jack1947
              Copak? pravda bolí... já vím. *4*

              Hele, nebud smutný... já se nemusím přiznávat ale vím že mám problémy a ty ? hmm ty si bezproblémový člověk. Možná by si měl taky jít dohledat nějakou pomoc dokud nebude pozdě. Ok.
            • Mato1987
              ty potrebuješ pomoc džakuj, ale promptne a pomoc odbornú *15* *15* Ja byť na tvojom mieste tak to radšej zmažem, alebo vieš čo nechaj tak, je to vlastne jedno *15*
          • Ristoro
            Já bych se styděl za své názory, kdyby mi bylo 27 let a psal takové sra*ky jako ty. Opět tady vytahuješ, že se semnou nebudeš bavit, protože nemáš argumenty. Čekám na ty hry, co hraješ. Vůbec bych se nedivil, kdybys teď hrál ACčko, jen tady v diskuzi na to budeš nadávat, trapáku.
            • Mato1987
              O čo ide hrdzavý? Zase som ťa verbálne zotrel tak sa snažíš hľadať iné spôsoby ako ma cez internet nebodaj uraziť? :D to sa ti nepodarí chlapečku, a čo toľko otáznikov? Len nechaj ten hnev plynúť, on časom ustúpy a ty potom náhle zistíš aký simplexný blbeček v podstate si keď si to tu budeš opätovne čítať :)
            • Mato1987: Tobě je 27???????? Tak to je masakr. Jako chápu, když se tu patnáctiletí dohadují o konzlích a další? Ale 27??? Jako kámo, ty se zamysli nad tím, jestli náhodou nejsi někde zabržděnej. Touhle dobou už by jsi měl mít jiné zájmy, než se dohadovat na herním fóru.
            • Jack1947
              Možná tě má i rád ale dává to na jevo hodně... podivným způsobem. *3*
            • Mato1987
              Veď ty si v celkovej podstate taký istý mrzáčík ako džek, len tak trošku viacej infantilný.
  • To je zas demence :D oni daji zadarmo hru kterou by si jinak stejne nikdo nekoupil ale jen pokud si koupis season pass, vubec to neni zas jenom dalsi marketingovej tah ... to neee oni to delaji jenom z dobreho srdce *1* *1*
    Kdo v tom nevidi dalsi spinave praktiky ubisoftu tak je slepej a natvrdlej.
    • Mato1987
      Tu s tým neobchodíš, keď povieš pravdu budeš tu označený za ignoranta bez argumentov takými exotmi ako ristoro, rust alebo ťa džek označi tým jeho svojským dyslexným štýlom za nejakého reformátora internetového trollovania.
      • Pravdu? Oba jste si očividně zapomněli přečíst, že to platí pouze pro STÁVAJÍCÍ majitele season passu. Takže se opravdu o žádný marketingový tah nejedná. Nyní to samozřejmě neplatí, protože by toho každý zneužíval. Opět to svědčí o vaší hlouposti.
        • Blbej ses spis ty, protoze SP ktery jsou v distribuci, a ktery by jinak neudali a museli tim padem prodejcum refundovat, se presne tahle snazej udat. Ale vymastenci jim to sezerou i s navijakem, samo.
        • Mato1987
          o čom to meleš hrdzavý, veď mi sa tu bavíme o niečom diametrálne odlišnom, stačí čítať s porozumením a potom by si nenapísal takúto zmrdovinu.
          • Zmýlil jsi se. Jestli to nepřiznáš, tak nemají žádné tvé příspěvku váhu.
            • Mato1987
              pre teba osobne odporúčam pesničku od landu andílek.
            • Mato1987: Ahaa, pánovi je 13. Vymrdej.
            • Mato1987
              Konfabulantov nemám rád, preto ti poviem len jediné, vodprejskni kekote. *5*
        • Přesně tak. kokůtci by se měli naučit číst. pro stávající majitele season passu a prodeje season passu se ruší, stačí jen číst a používat trošku mozek.
  • a co takhle to kua opravit? a co takhle uz omfg opravit FC4 na PC???? 1.4 patch a xxx lidí čumí na black screen nebo má stuttering! viz např ofic UBI forum http://far-cry.ubi.com/en-us/news/live-updates-detail.aspx?c=tcm:152-186291-16&ct=tcm:148-76770-32
    • A jako proc? Zaplatils? Tak nam polib. Tvoje Ubi.

      Kdyby sis precet licenci, zjisl bys, ze to je tak vse, na co mas narok (ta licence = ten text). A stejne za 1/4 roku pobezis koupit dalsi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit