Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • je to tak trochu off-topic, ale tady mám největší šanci na odpověď, tak se chci zeptat, jestli nevíte, jak získat oblek Arna z teaser traileru, nebo z ukázek k DLCčkám..ten původní, jak s ním pozoroval popravu u Notre Dame..mám ten oblek radši, než ten, co má Arno od začátku hry, tak jestli byste poradili..
  • A jako proc? Zaplatils? Tak nam polib. Tvoje Ubi.

    Kdyby sis precet licenci, zjisl bys, ze to je tak vse, na co mas narok (ta licence = ten text). A stejne za 1/4 roku pobezis koupit dalsi.
  • a co takhle to kua opravit? a co takhle uz omfg opravit FC4 na PC???? 1.4 patch a xxx lidí čumí na black screen nebo má stuttering! viz např ofic UBI forum http://far-cry.ubi.com/en-us/news/live-updates-detail.aspx?c=tcm:152-186291-16&ct=tcm:148-76770-32
  • passy je znáka punku voe, pomlč, uspesnej brainwashing není nic k chlubení, a že tvoji kámoši to videj stejne? tak to je normál, každej se obklopuje lidma stylem vrána k vráně sedá :) Snad z toho vyrostete! :D Chce to používat vlastní hlavu a když už chceš řešit politiku, tak abys nebyl za ovečku, musíš vědět víc, než co je v novin(k)ách resp na iděsu...

    Každopádně poláček si to měl odpustit! Na tyhle politický bláboly tu nikdo nemá náladu :( Možná proto kliknu na games, abych podobný věci pustil z hlavy, názor poláčka na prezidenta tu FAKT NEHLEDÁM :D
  • Musíš chvíli počkat (nikdo neví, jak dlouho), Ubisoft se teprve zabývá tím, jak svou nabídku realizuje. Patrně půjde o nějaký webový formulář, kde se ti po přihlášení nabídne hra, kterou si můžeš nechat přidat na účet nebo pravděpodobněji získáš Uplay klíč ke hře a ten můžeš pak sám aktivovat či jej někomu věnovat/prodat. Nikdo zatím neví, jak to bude probíhat, můžeme jen čekat.
  • chtel bych se zeptat jak je to stema hrama ja mam ten pass a chtel bych jednu z tech her ale nevim jak to udelat poradite mi nekdo prosim
  • No jo vy pejskové, oni vědomě vydají sr*čku a vy je ještě budete obhajovat... neuvěřitelný.
  • Vývoj hry začal už v roce 2010...
  • Whoossain
    Lepší, než battlepack s kamufláží na flintu, co dávali drbani z Dice jako omluvu za (dodnes) pořádně nefungující Battlefield 4...
  • Tak lepší než EA s Battlefield 4 *2*
    Snad si to příště ohlídají, ale stejně si myslím, že je to tím ročním vydáváním.
  • Mato1987
    Ďalší prostáček ktorý číta len názvy ? :D
  • Probuh ty neumis anglicky? Dyt tam jasne pisou ze zadny downgrade grafiky nenastal.
    No Assassin's Creed Unity PS4/XOne Graphics Downgrade
  • to bohužel není pravda, to Zemanovo extempore s "pasy" dost rozebírala i zahraniční media a co jsem se tak bavil s kamarády co nejsou z ČR, věděli o tom bohužel všichni
  • Buď v klidu "mezinárodno" vůbec neví, kde ležíme, natož kdo nám vládne. V USA znají občané možná tak Jágra ( a pár inteligentů možná i Havla, nebo Dvořáka) v EU by si někdo vzpomněl na Havla, Klause, Kunderu, Haška + možná ještě někoho. Ostatně nejsme jiní, schválně kdo z vás bez Googlu zná jméno Rakouského prezidenta, nebo třeba Francouzského premiéra, já tedy ne. No a nám v ČR to může být jedno, ten kdo Zemana nevolil, tak si může říct, že to není jeho prezident, a ten kdo ho volil, si může říct, no jo, kdo to měl čekat, že předvede, to co předvedl....
  • škoda, že ten punk předvádí na postu prezidenta a dělá tak ČR nedozírnou ostudu, to už by byl lepší kníže i kdyby měl celé funkční období prospat
  • proč tam vlastně nedali měnění denní doby jinak než ručně z menu? mám pocit, že v Black Flag se den a noc normálně střídaly
  • Podle denní doby se mění i osvětlení v podzemí. Pěkný bug :D
  • Mato1987
    na pc možno znížili dohľad, ale u ps4 verzie sa to týka celkového nasvetlenia scény, kvality a počtu tieňov a podobne , viď http://www.gamepur.com/news/17114-no-assassins-creed-unity-ps4xone-graphics-downgrade-its-lighting-bug.html
  • thesibep
    Patch 3 pro PC, které se nemělo týkat FPS, alespoň pro PC, se dotkl především poklesu FPS v interiérech v hlavním sídle Arna, kde jsem měl 50 a teď 40. A také mi přijde, že snížili viditelnost. Paříž je jakoby v mlze.
  • vlastik.plaminek
    Redakce volila knížecího rádobypankáče a teď se posírají hrůzou, protože Zemák předvádí ten pravej punk. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit