Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Koho a kde se ten STEM/MARK ptal?
  • ano, průjezd ne, ale symbol kterým má být a provokace, kterou, jak sami američané řekli představuje, ten ano.
  • Chvilka božího klidu, v ústavu mají oběd!
  • až ho z toho p.del bolí. Lže od rána do večera, což je celá jeho směna, bez snídaně, bez večeře, kecá z hladu a ne že ne. Proto dopřejte mu chvíli klidu, ať si chudák aspoň oběd dá. Jinak se tu z toho jednou opravdu podělá *3*
    • Ahoj Zlej Trolle, jak se máš ty borščoidní trumpeto?
  • S prvními americkými kamny jsem se setkal poprvé v roce 1980. Bylo to na návštěvě u kamaráda v severních Čechách, kde měl jeho otec tato kamna na chalupě. Tato kamna mě tak okouzlila, že jsem si hned další týden podal v pasáži Lucerna svůj první inzerát a asi po 3 týdnech jsem koupil své úplně první americká kamna.
    • a? přivezou vám vojáci nová?
      • Ano přivezou. Vzhledem k chladnému počasí je každý obrněný transportér vybaven jedněmi americkými kamny (s příslušnou zásobou topiva). Příznivcům konvoje je tak doporučeno, donést americkým vojákům několik kusů uhlí, případně pár polínek dobře vyschlého dřeva (aby kamna nekouřila). Děkujeme.
    • nejlepší zapalovače byly tanky sherman,říká to většina německých tankových veteránů *3*
  • Ruská aktivistka Gannuškinová říká.

    Putinovci dnem i nocí odsuzují údajný Ukrajinský fašismus.
    Nevadilo jim však že nacionalisté pochodují Moskvou s portrétem Hitlera a zvedají ruce.

    Nevadilo že jim že se v Petrohradě konal sjez pro zahraniční nacisty.
    Ten podpořil Putina. Podpořil ho i Britský nacionalista který popírá holocaust.
    • v usa nacisti zakázani nejsou ani hajlování......je tam mraky nacistickejch skupin? tam ti nevadí?
      • Když vy rusofilové od rána do noci odsuzujete fašismus na Ukrajině
        tak máte také odsoudit ruský fašismus který podporuje Putina.

        To však neděláte takže jste pokrytci.
        • co my máme a co my nemáme, do toho ti nic není, tobě, která voláš po atomové válce? ty si vezmi prášek, raději dva a čau
          • Do toho nikomu nic není - Mluvíš jako totalitářka z KSČ:

            Simona.

            Pokud tvé Rusko nepřestane krást Ukrajinu tak se dočká jaderné války.
            Tak nepřekrucuj fakta.
            • Překrucuješ slova zlato.

              Jsem holka.

              Simona
            • strašíš jadrm soudruhu? a pak kdo je totalitář že...
            • Uvař kávu a ráda přijedu. *15* *15* *15*
            • neplkej... *15* *15* *15* *15*
  • Proč si neříkáš pravým jménem,Nikolaj bydliště Ruská ambasáda.Ty počty mrtvých ti určitě
    nahlásil rudý komisař z Kremlu
  • http://www.novarepublika.cz/2015/03/proc-polaci-tolik-miluji-spojene-staty.html
    • To by soudružku bavilo
  • Komunisté protestují. Jak pokrytecké.

    Vadí jim pouze projíždějící Americká armáda ale nevadila jim Ruská okupační
    armáda která zde 20 let udržovala u moci tototalitní režim KSČ:
    • a americká okupační armáda v Iráku, Afganistánu a dalších ti vadí? trolle? *4* *4*
    • A odůvodňují to tím, že je přeci demokracie a oni jenom uplatňují svoje demokratické právo. *3* *3* Dříve tu byla totalita, takže lidi ( včetně soudruhů) museli akorát držet pusinku a krok a o jakési demokracii slyšeli akorát z Hlasu Ameriky, Svobodné Evropy a rádia Svoboda. *1* *1*
  • Reklama na pojízdný alegorický cirkus.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit