Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Slouzil jsem v r.68-70. Vim ceho jsou schopni vojaci ze stepy. Vim jak se chovali dustojnici k jejich vojinum-jako k dobytku. Nemeli zadna prava. Kdo to zazil, tak nemuze byt objektivni.Firer Vyvadil to dela za prach, ale urcite ne za rubly. Vic nemam co bych dodal, je to zbytecne.
    • ale vsadím se, že pravopis své mateřštiny znali výborně, ti vojáci ze stepi, ale ne všude v Rusku jsou stepi, ty osle.
      a jak se chovají USA důstojníci k vojánům? a vojínkám? pověz a nemusíš ani přehánět *9*
  • Němci asi nemají cenzuru. U nás by to neprošlo.

    http://redir.netcentrum.cz/?noaudit&url=https%3A%2F%2Fwww%2Eyoutube%2Ecom%2Fwatch%3Fv%3DvMD6dLpyoC0
    • Němci mají cenzuru, ale dotyčný pán prezentuje fakta jako satiru.... a každý vládce přeci podporoval zábavu - od toho měli komedianty, šašky, klauny, potulné pěvce - a těmto lidem nikdo nikdy neubližoval, protože je považovali za lidi chabé mysli a procházelo jim všechno. Škoda je, že Jarek Nohavica zpívá raději o slovenském hokeji a nevěnuje se tomu, co pálí. Bohužel...... *2* *2*
    • Velice dobré. Doporučuji shlédnout američance.Simoně. Obávám se ale, že by to nepřežila.
  • Já proti tomuto konvoji co nejdůrazněji protestuji. Bude-li to nutné, zabráním mu v průjezdu i svým krásným, mladým tělem.
    • Jsi Rusofil zloděj nicků a lhář takže je všem jasné že kopeš za diktátora Putina.

      Demokratka Simona
      • To je můj nick vážená kolegyně. Měl ho tu již snad někdo dříve? Nebo jste tak paranoidní.
        • Jsi ulhaný rusofil který týdny kradl nick soudružkaPUsinka.
          Tak si ho sežer a nekraď Simonu.

          Jako zkušený StBák se snažíš zdiskreditovat názorovou odpůrkyni na debatě.

          Demokratka Simona
          • Odhalila jsi mě Simčo, jsem agent Bureš, zkušený estébák.
          • Jen se nedej Simone ! Říkáš, že jsi holka, tak si prostě holka.
            • Jsem pěkná holka. Užer se závistí chudá socko.

              Simona
  • Osobně si nemyslím, že všichni lidé, kteří chtějí proti průjezdu demonstrovat, jsou „proruští“. Není jediný důvod je takto vnímat. Znám jich pár, a i když si myslím, že „průjezd“ zůstane jen „průjezdem“ a netřeba si kvůli tomu zvyšovat adrenalin, tak chápu, že mnozí z nich zažili „bratrskou“ pomoc v roce 1968, a vidí v nynější situaci jasnou paralelu. Mají jasně definované přesvědčení, že jsme svrchovaný stát, na jehož území žádná cizí vojska být nemají. Smysl to dává. Taky to tehdy, v tom osmašedesátém, byl náš „řidící“ stát, také neměl po ruce žádnou „civilizační hodnotu“, kterou by si nás získal v rámci „soft power, jak se dnes říká, a tak musel sáhnout po vojácích s tanky a transportéry. Sleduji debatu kolem průjezdu trochu ledabyle, nikam protestovat nepůjdu, ale vyjádření ministra obrany nebo nadšení mediálního mainstreamu občas zahlédnu a bavím se. Jejich radost z toho, že se lidé budou moci s americkými vojáky setkat a třeba si na ně i sáhnout, ve mně vyvolává představu nadšení dítěte, které rodiče vezmou do zoo nebo do cirkusu. „Héle, slon! A ten chobot! Héle, zebra, ta je krásně pruhovaná! A podívej, támhle je tygřík! Ale tu housku mu nedávej! Ukousne ti ručičku! Jaký jméno bys mu dal, Pepíčku? Džimmy? Tos vymyslel hezky! A chtěl bys ho mít doma? Tak my se zeptáme, kolik stojí. Dyžtak si vezmeme hypotéku, neboj…“ A až tahle tragikomedie s americkou armádou skončí, tak by mě fakt zajímalo, proč jsme na tom tak prachbídně. Dodnes oficiálně vnímáme USA jako baštu svobody, demokracie, toho a onoho, ale jediné, čím nás chce ještě oslovovat, je demonstrace síly a zbraní,z nichž většinou kromě smrti a zabíjení nic moc jiného nekouká. Války v zájmu amerických korporací nejsou válkami našimi. A vznešené americké ideje, které bychom měli následovat, naopak došly. Už nejsou. Kaput.
    • co tu tapetujš ty tvoje normalizační agitky ty zoufalé rudé lejno??? *15* *15* *15*
      • Já myslel, že to nikdo nečte a přeci! A ještě lepší je, když se příspěvek do někoho trefí a on pak neví co by napsal. Děkuji.
  • chtěli jste to sami *10*
  • Čili dvěma miliónům vadí. To není zrovna málo. Měli jste se víc snažit v tom exkluzivním průzkumu.
  • Proti Americkému konvoji protestují jenom rusofilní blázni.

    Řekl to Zeman a tak to musí být pravda protože podle zdejších levičáků je to génius.
    • soudružko Pusinko vy taky koukám kam vítr tam plášť *1* *1* *1*
  • Záleží kdo a kde dělal průzkum že?
    Zda v kavárně či hospodě.
    Konvoj projede a smrad vyvane aneb Psi štěkají, karavana jde dál *1* *1* *1*
    • Ano Putinovští totalitní psi štěkají zatímco Ukrajina odolala jejich loupežnému nájezdu.
      • Ovšem loupeživému nájezdu vlastních oligarchů už neodolá, viď Simone.
        • Jsem holka. Přestaň konečně pomlouvat a špinit názorovou odpůrkyni ubožáku.

          Ukrajina s kmotry bojuje. Chce rozpustit jejich armády a odstřihnout je od moci.
          To Putin své zloděje z řad oligarchů udržuje stále u moci.

          Simona
          • Upřesni ! Kmotři bojují s kmotry o ještě větší krajíc. Mimochodem, jak je možné, že má nějaký člověk soukromou armádu, jak uvádíš. To je v demokratické zemi normální nebo je to ukrajinská specialita?
            • Doteď tam vládl proruský agent Janukovyč a ten armády kmotrů toleroval.

              Nová prozápadní vláda s tím chce skoncovat. Tak nepřekrucuj fakta.
      • jistě to pujdeto osobně říct chudákům civilistům ve válečné zoně.... *5*
  • tečkovi už dochází pára, marné má už 80 let a Alzhaimr se stále zvětšuje, nechte toho blba jinak ho klepne pepka a máte ho na svědomí.!! *3* *3* *3*
    • A můžeš k tomu připsat každodenní zprávy z gay barů,těsím se už od včerejška *14* *14* *14*
      • Tak tak tečka je Plzeňský gay s malým pindíkem, dělá v klubu mámu ale bolí ho to a naříká.
        • jak to víš kolego ? že by žárlivost ? udivuje mě do jakých detailů jsi informován Tečka je máma a ty jsi táta ? *14* *14* *14* *14* *14*
  • neprojedou *10*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit