Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • rganizátor akcí proti konvoji.Z běžného bývalého poslanve se stal pomatený důchodce a horlivý proruský agitátor.Panečku to se mu klienti pohrnou!Pro jistotu na svých advokátských stránkách nechal operativně vymazat tel.číslo do práce i elektronický kontak.Nezbývá než mu chodit dávat zravice osobně do práce.Hochu hochu to jsi si pomohl.A představ si že bude třeba květen a najednou tady budou srandovní videa a jiné nahrávky .To bude radosti v rodině.Děcka vnoučata všichni příbuzní se budou pyšnit - tak to je náš statečný děda.Profesionální kolaborant.
  • Američani vadi jen ruskzm agentům.
  • a že by jim ani nevadilo, že se to česká vláda dozvěděla až z novin? *15* *15* *15* *15*
  • Hezké odpoledne,je tu někdo z imaginární Troll family ? *14* *14* *14* *14*
  • Pro ulhaného soudruha Kabelku.

    Jsem mladá holka. Narodila jsem se v roce 1990.
    Včera večer jsem odešla kolem deváté. Dnes jsem zapnula počítač po jedenácté.
    Takže pohádku o tom že jsem tu byla 24 hodin si strč za Putinův klobouk.

    Simča
    • Ročník 90. Polistopadový parchant, který o životě před převratem neví nic. Názorově typický volič TOP09. Dál to nemá smysl řešit.
  • americanka.Simona alias soudruzkaPusinka alias smradlavej připosranej dědek.Smradlavej dědku koukám,že si zase na všech diskuzích Tiscali rozjel,že jsi opět ve formě.Tak se mě líbíš ty starej poseroutko.
    • Zlej Trolle,ty jsi se ale rozparádil ? *15* *15* *15* koukám už že ztrácíš soudnost,přihlaš se pod nickem worldonline ten si hraje na pohodáře, ty schízo *15* *15* *15*
  • šéf prokremelského mládežnického hnutí Jakemenko

    Dohazoval opozičním politikům ženy a pak na ně natáčel kompromitující videa.
    Má styky s podsvětím a měl poměr s nezletilou dívkou.

    A tento pán má z Putinovské mládeže udělat slušné a čestné lidi. *15* *15* *15* *15* *15*
  • amici mi vadi, zavšivenci jedni. se roztahuji jak hnedy nacisticky mor před II.sv.valku
    • To je omyl. Nacistický hnědý mor a sovětský rudý mor jedno jest, však také spolupracovali (Pakt Molotov-Ribbentrop). A Putin byl asi dobrým žákem svého učitele Hitlera.
      • jsi je*lý na palicu, kre*éne!
  • Z toho je jasně vidět, že těch 17 procent jsou komunisté, kteří zde jenom otravují vzduch
  • Rusko se mění na fašistický stát řekl Němcov před smrtí.

    Putin má propagandu goebbelsovského střihu.
    Máme stát s jedním vůdcem a jednou vládní stranou. Hra na volby je jen stafáž.
    Ostatní sstrany jsou jenom do počtu.
    Režim má ozbrojené bojůvky které odpůrce mlátí a vraždí.
    • a neřekl, kam dal ty sovětské peníze, které roztočil?
    • USA ve volební frašce a fašizaci mají už stoletou tradici.....
      • Koukám že pro místní rudou lůzu jsou fašisti všichni krom němců *15* soudruzi máte to trochu pomotané,nechlastejte tu samohonku a dejte si něco co vám z mozku nedělá karbanátky *15* *15*
        • s jakousi chimérickou rudou lůzou proč se obracíš na mne bolševiku? *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit