Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tady jsem jako doma, *14* *14* *14*
    • ich liebe dich *14* *14*
      • *1* teda Ty znáš cizí řeč?? *1*
        • danke
  • Ohledně vytíženosti dnešního,pracovního dne budou zprávy z Gay barů přesunuty na odpoledne,děkuji za pochopení.
    • doufám,že se problémy vyřeší adin,dva
      • ok beru si tedy pauzu,odcházím na boršč a pirožky
        • charašo *1*
          • Everything's O.K ???
            • da *3*
  • Ahoj,
    já jsem Simon a jsem slavnější z naší dvojice Simon & Furunkel
    • Najdi si konečně vlastní nick - proruský ulhanec. To je jméno pro tebe.

      Pěkná holka Simona
  • BTW, zlej troll, pusinka, peppone, jura, to jsou jedny z pěti. Že by u nás bylo takovejch neandrtálců??? Ne, pouze jeden, kterej používá tyto nicky. Jen se mi stejská po ELECTOVI udavači, byla sranda. Trolle, pusť ho zase, jako že se už vrátil z Bohnic *1*
    • jj,ELECTA byl fajn,ale u mě je favorit "worldonline" ty bylo od Zlého soudruha životní dílo *15* *15*
    • Guten pták, ptáku.
      • Bavorácí říkají: "K.nda pták"
        • Já myslel, že jsou to grussgoti.
          • Ano, říkají grüss Gott i cizímu člověku, když se potkají. *4*
            • To zlej troll: trpajzlíky si tam každý může, ale nemusí koupit. Horší když trpajzlík vládne zemi, jako je tomu v CCCP. *1*
            • Jo, tak to je. A v obchoďácích mají všude armády trpajzlíků. *1*
  • Jeden z rusofilů se odhalil! Považuje Rusy za nepřítele! Viz jeden z prvních příspěvků pod nickem danny
    • Otázka je kterého Rusa myslí...... Pak li že myslí Putina toho rozhodně za přítele považovat NELZE.

      Už jen s toho titulu že kdyby měl co mluvit do dění u nás mohlo by se stát že by tu byl taký hampejz jako u nich. Střílela by se opozice a novináři. Na pět multimilionářů připadá miliony chudáků z existenčními problémy...... Zrušili by volné diskuse na netu.... Ne díky nemám zájem se přiblížit jejich morálním hodnotám ani životní úrovni. Vystačím si s tím co máme.
  • Kostičky zalejeme mlékem s vajíčkem - čím lépe rozmícháte, tím lépe budou knedlíky držet pohromadě.
    • To sa hňácá pazóró.
  • Pane vzdělaný jako anonyme - pochopte že totalitáři tedy Putinovci se ve
    svobodné společnosti cítí stejně špatně jako ryba na suchu.

    Mohou zde zaznívat i neputinovské názory. Každý má právo napsat a číst co chce.
    Pryč s ní volají Putinovci. Zakázat přístup požadují.
    V Rusku zase Putinovci volají: ta co kritizovala Putina by měla být utopena.

    Zde není Rusko pánové. Zde je svobodnác debata a žádný cenzor vás tu před jiným
    než kremelským názorem neochrání. *1* *1* *1* *1*
    • Vážená americanko.Simono, naprostý souhlas. Chápu, že Putinovci mají problém, protože je děsí svoboda a demokracie, kde se musí sami rozhodovat a sami volit a na to oni nejsou připraveni. To je jako kdyby někdo žijící celý život v lesní samotě byl přiveden do velkoměsta a ponechán sám sobě, aby se staral.

      Nikdo těm Putinovcům nebrání ve svobodné diskusi. Mohou vyjadřovat své názory, ale stejné právo musejí přiznat těm, kdo s nimi nesouhlasí. Oni by chtěli diskutovat, ale přitom nechápou, že diskuse je výměna názorů a argumentů pro a proti. Oni pouze opakují jednoduché demagogické poučky, jejichž smysl ani nechápou.

      Nejspíš byla chyba právě v tom "nejsme jako oni". Ti kdo vědomě udržovali to komunistické zvěrstvo při životě měli skončit v kriminále a ti kdo nechápou, že páchali zlo, měli skončit v ústavech pro nesvéprávné. *2* *2* *2*
      • Je docela směšné, jak si Simon vytvořil virtuálního názorového příznivce a sám sobě si odpovídá.
        • Přestaň lhát jako rudé právo Bohouši.

          Jsem holka. Jako anonym je zcela jiný přispěvatel tak neslučuj nicky.

          Simona
      • Běž si radši vyměnit pampersky. Celej ses dosrááál. *1*
        • Ty si měníš pampersky? Co to je? *1*
    • Vaše demokracie je vtipná kdo májinej názor je komunista a proputinovec a totalitář...... *7*
      Takhle přesně se choval Hitler.
      Pro něj taky všichni byly židobolševici *16*
      • Pouze se vám pánové vrátil váš bumerang a udeřil vás. Tak si nestěžujte.
        Vy tu z každého odpůrce děláte agenta CIA Tečku nebo placeného provokatéra.

        Pokud někdo nesnese jiný názor nemá na debatě co dělat.

        s láskou vaše Simča
        • To je přesný. Nemáš tady co dělat.
          • Platí to pro vaše rusofllní kamarády kteří kradou nicky a špiní názorovou odpůrkyni.

            Simča
        • od teď soudružka Hitler
    • Zas tu vyměšuješ ty svoje filcky, frndo.
      • Jsem čistotná pěkná mladá holka.

        Chcete provést celkovou prohlídku? Doktore. *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
        • Celkovou prohlídku? Ani v plynové masce a protichemickém obleku.
  • je vidět že k debatám na TISCALI se odholali lidé,jejichž rozumové schopnosti jsou pod mezi normy.Číst tady ty bláboly a lži od uchylných pisatelů mi klade otázku,proč TISCALI něco takového trpí a nezarazí to.Hlavně že stihli nastrčit reklamu,která co chvíli naskakuje na monitoru.
  • Armáda US jenom projede a přitroublé rusofily z toho chytá amok. Co by se asi dělo kdyby tady ti vojáci zůstali. *2*
    • To by jistě vyšli do ulic jako vyšli když tady své základny měli rusáci *1*
  • Rada k nezaplacení.
    Vážení, jednoduše "příspěvky" toho americkýho pohlavního úda nečtěte!!!
    Vždyť, když na ulici vidíte psí howno, taky ho nezkoumáte, protože víte oč jde, né???
    • Samozřejmě, kdo chce, může sledovat ejakuláty toho kremelského pohlavního úda!!! Každý si může vybrat, v tom je podstata svobody a demokracie. *1* *1* *1*
      • Ten píše na tiscali stejně často jako obamgután!!! Reakce wo howně!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit