Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ty na to neprijdes nikdy, trubko :-)))
  • To říká ten pravej, blbe :-)))
  • Starého psa novým kouskům nenaučíš. A z ješitného ožraly z hospody na Vysočině se noblesní symbol země také nestane.
  • Pro hubu - na hubu. Pan krása přijde miloška osobně seřezat berličkou. Prý už poslal na Hrad svého sekundanta, ale protože nenašel bezbariérový vstup, musel se vrátit s nepořízenou.
  • Na něco takového může přijít opravdu jen nesvéprávný blb!!
  • nechci nějak obhajovat různé výroky, připadá mi, že poslední dobou se demokracie nějak vytrácí a lidé už nemohou svobodně nic říci. To co řekl prezident dost lidí nepochopilo, včetně vozíčkářů. Nebyl to útok a zatracování určité skupiny lidí. Jen tím chtěl říci, že na tak důležitou akci nelze být ve stavu nemocných. Mnoho křiklounů by jen zase napadalo hlavu státu a pomlouvalo, že je napitý. podle množství narážek mi připadá, že čechy jsou rájem abstinentů. Tolik nepijáků jsem ještě neviděl pohromadě. Osobně moc nepiji, spíše svátečně, toho kdo se napije neodsuzuji, je to každého věc. Je divné, že nikomu nikdy nevadilo, jak a kdo pije na hradě, v parlamentu, senátu a jinde. Všude se pilo a pije. Je zajímavé, že nikomu nevadil napitý Havel. Holt se doba mění. Kdo chce pro stát a lidi lepší život holt nefrčí. Lidi potřebují zmírat hlady na ulici a být šikanovány nesmyslnými zákony. Nejdříve by si měl každý zaméct před svým prahem a pak se starat o cizí.
  • Tebe jistě Grebeníček miluje, neboť takové imbecily ve straně potřebuje.
  • Nevotravuj v diskuzich ty zakomlexovana pochvo! *10*
  • Toho blba tečku jednou někdo přehne přes koleno a seřeže ho že se na pr...el týden neposadí, uličníka!.,
  • Slova toho vozralyho a zdegenerovanyho pablba:
    Budu prezidentem dolnich 10ti milionu....
    No,tak to mirne prepiskl,nebot v dnesni dobe je prezidentem maximalne triset tisicu totalnich komunistickejch hajzlu,vlastizradcu,degenu a podradne luzy.
    Jeho slusnejsi volici velmi pozde prisli na to,ze touto 'volbou' dostavaji na Hrad to nejhorsi,co bylo kdy v dejinach teto ubohe zeme.Ja jej rovnam ke Gottwaldovi-krivactvi maji podobne. *12* *12*
  • Klídek komunisto!
  • Nejpostiženější je suverénně soudruh Zeman. Je postižen komplet!
  • Krasa by potřeboval zejmena přes držku.Za posledni mésíc už je to po kolikaté co néco vyžaduje nebo reklamuje kravinu.V tomto případé už by človék potřeboval dávku alkoholu aby v tom vidél néjaký problém.Prosté lopata chce být vidét a zatápí tim ostatním normálním postiženým.Ale néjakou v prújezdy chytne-zas bude dobrý.
  • Cože???
  • Toho blba tečku jednou někdo přehne přes koleno a seřeže ho že se na pr...el týden neposadí, uličníka!,,
  • Což je tvůj případ. Jsi případ. Evó!
  • Kašlu na senilní kníže ! Vadí mi ožralej buran se svou rusofilní gardou a poskoky.
  • Zloději nicku, děláš tomu svému fýrerovi medvědá službu. Dokazuješ, jaký společenský odpad tomu ožralovi fandí.
  • Kdybys nebyl kokotem, nestal by ses bolševickým zlodějem!
  • Uklidni se, buzno katolicka *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit