Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Miloš Zeman je můj prezident i když je na vozejku. Však on se brzo uzdraví a ještě všem ukáže !!
    • ... pokračuj, mé béčko :)))
    • A co jako. *11*
  • To ožralé hov.do dělá jen samou ostudu. Co "bonmot" to blábol, kterým někoho urazí.
    • Ty děláš ostudu cikánům. *15* *1*
  • Postižení,kteří udělali Krásu předsedou by se měli omluvit národu,že z jeho popudu volili pravičáky a tak těm kdysi pomáhali tuto zemi rozkrást.Tací invalidé by potřebovali,místo podpor státu,pořádně bičem zadek spráskat.
    • ty jsi úplně vypatlanej d..l ty bys potřeboval bičem spráskat
    • Jo tak to beru, vozíčky za statisíce, bohaté důchody.... pak se divíme že nejsou peníze na důchody pro ty co celý život dělali. A ten Krásá... bez cigarety jej nevidno... a kdopak jej volil , hanba plut.
  • Je jasné že příznivci Karla Schwarzenberga neustále hledají příložitost jak urážet pana prezidenta. Dejte už konečně pokoj a uvědomte si že Karel Schwarzenberg nikdy nebude prezidentem této vlasti. Jsem strašně rád že se zatím nenaplnila slova toho ožraly Kalouska ,, když není prezidentem bude premiérem,,.
    • ... ty nikdy nebudes schopen ani prodavat listky na hokeji, degene :)))
  • pane Krása, držím Vám palce ,pokud o něco bojujete.
    Ale tohle bylo zbytečné a ubohé,nikdo Vás neurazil a teď Vás já urazím záměrně: a co na to doktor? *8* *8* *8* *8* *11* *11* *11* *10* *10* *10*
    • Ano, co na TEBE doktor evo?! ... :-)
  • Ten Krása už to nemá v hlavě v pořádku, podezření už mám déle, ale teď jsem si jista.
    • Že to nemáš v hlavě v pořádku ty, o tom jsi nás právě přesvědčila pusinko ...:-)
      • Mila Evo a taky Jirko, Karle, Katko a jak si pokazdy jinak rikas, hlavne zdravi ve tve hlavicce...
        • Jseš zcela mimo ... :-)
    • ... asi jsi dama, tak si zatim odpustim, cim jsem si ja jist u tebe :)))
      • Ses porad stejne hloupej zavorkujici šulínek... nikdy nedospejes.
        • ).(
  • Nemohu se ubránit dojmu, že poražený tábor Karla Švancenegra si založil ústav pro studium Miloše Zemana. Jen čekám ,kdy budou požadovat finanční podporu ze státního rozpočtu.
    Závěrem : Zeman není co se týče slušnosti andílek, ale tento článek již zavání perverzitou na vlastní osobnosti .
    • ... nemohu se ubránit dojmu, že jsi i ty konečně pochopil, že na Karla Zeman nemá :)))
      • To tedy určitě nemá a v mnoha ohledech !
      • Pravda šulínku, tak trapnej Zeman nikdy nebude...
        • ... jako ty trapnej nebude, degene, to nedá ani on :)))
          • To jsem netušil, že to co je Zemanovi vyčítáno a někdy právem, dokážeš ty ještě svou ubohou vulgaritou a karencí inteligence překonat.
      • no, namonec, volby to ukázaly *14*
        • ... co to je to "namonec", pusinko, snad nejsi hloupa jako ten, koho jsi volila :)))
  • Já jsem si myslel, že ten Krása je postižený pouze fyzicky. Jinak srovnávat Rosewelta trvale připoutaného na vozík se Zemanem, kde se jedná jen o dočasnou záležitost, jak se zde někteří pokušejí je naprostý nesmysl. Zemana se nijak nezastávám, ale myslím si, že posunout jmenování vlády na dobu až bude schopen se jí plně zúčastnit je rozumné, protože stejně se mezi tím budou strany dohadovat o složení vlády, což potrvá nějaký čas.
  • Kdo ma trochu v hlave, tak volil jeho knizeci milost. To by byl dustojny reprezentant ceskeho naroda. Nic by nepokazil, protoze by to vsechno prospal a pros*al. Na jmenovani vlady by mu dali plinky.
    • No ten kdo volil Kárla musel mít opravdu v hlavě. A to nejmíň 2 promile.
    • Tak 2 zlodeji nicku po sobe.
      Nebo,ze by pouze jeden? *2*
    • Ano a pak by to byl důstojný akt. Sice okořenět trochu zvláštním odérem linoucím se z knížecích plen, ale jinak jistě noblesní.
      • ... pokracuj, tva demence se zjevne rozviji dal a dal, jsi jasnej :)))
  • Ja jsem si myslel , ze Cesi stredni a starsi generace jsou INTELIGENTNI bytosti,ale stale
    casteji se divim ,co s nimi udelala Hadrovka.Chovaji-li takto v Cizine,potes koste.
    • ... jak jsi to poznal ty, mi hlava nebere, každé 7-leté dítě dovede psát lépe než ty :)))
      • Tobe nebere hlava nic Smrdici.
        • Hele-V Y S E R se na to kradeni nicku.
          S antiparoubkem si to vyridim sam-JASNY!?
          • ... ha ha ha ha, bezkonkurencni degen si troufa na inteligenta :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit