Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nic není jenom černé, nebo bílé. Stejně tak bych mohl tvrdit, že je zde americké pozadí a to bez nadsázky.
  • U nás chtěli soudit za velezradu Klause a Zemana.Ruští špioni- zrádci jako řemen
  • Kolik ti platí jako ruskému špionovi? Je mně z tebe na blití
  • mě mrazí hlavně naše největší nebezpečí- Babiš
  • Paní Langšádlová opět zaperlila. Schůze vedení TOP09 musí být skutečně legrační, to by snad nevymysleli ani Suchánek s Genzerem. Tady naopak každodenně v médiích probíhá brutální masáž obyvatelstva, kterému je předhazováno Rusko jako kdyby bylo již za našimi hranicemi a mělo ovládnout celý svět. Ale v duchu hollywoodských trháků se v poslední chvíli objeví hrdinní američtí vojácí, kteří nás, Evropu a celý svět opět zachrání. Bohudíky jsou u nás lidé již vycvičeni totalitní propagandou a dovedou si pravdu najít jinde, než v stranickém tisku a dovedou (kromě některých) používat svůj rozum. Pokud si přečtete nějakou knihu o vzniku 1. i 2. světové války, uvidíte, že stejná masáž obyvatelstva probíhala i před těmito válkami. Najít nepřítele, obrátit proti němu zlobu celého národa a pak národ vehnet do války. Kdo nešel s hlavním proudem, byl kolaborant, zrádce a zbabělec. Nepřípomíná to dnešní situaci, až z toho mrazí?
  • dáme si testík - pod jakým nickem dnes tady vystupuje SoudužkaPusinka, Občan a americankaSimona? *3* *3* *3* podle ovoce poznáte je *15* *15* *15* *15*
  • A zdá se, jako by dávali těm proamerickým na pr tra del... *15* *15* *15*
  • pussy, ty máš ale nicků *15* *15* *15* *15*
  • copak asi na to její blití říká její psychiatr? *3* *3* *3* *3*
  • Ta paní je ale materiál.... tu spojit s poslancem Bendou a bylo by další nej do světové knihy rekordů. A ta je placená z peněz státu. No možná nazpívá Radare welcome 2..... *2*
  • Je treba veci nazyvat pravymi jmeny.Preci v dobe kdy se tady okolo rusak roztahuje nelze zahnojit zdejsi stranky takovymi vylevy tuposti.Tady musi byt rozhodne ruske pozadi.Kazdy bezny clovek si musi rusaka pamatovat jako bezzasadove h o v a d o ktere nezna zadne pravidla.Proto je treba rusaka stejne jako komunisticke podrztasky bit....Bit a kopat do hlavy az je uplne vykopat.
  • Pokud nás v parlamentu zastupojí lidé typu Lanšáglová, už se nedivím že náš stát nevzkvétá.
  • Tak to se nedivím. Sráčům jako Ty bývá po boršči špatně.
  • boršč *13*
  • Lery má absolutní pravdu,tady končí každá sranda,doufám že Zeman vysvětlí Putinovi,že celé Novočesko stojí plně za Ruskou federací a že Ussáckej konvoj si u nás nikdo nepřeje,u nás v Novočeku mají bratři Rusové vždy dveře otevřené *3*
  • Pusť si nějaké Péčko. Třeba se Ti udělá dobře.
  • Teda nyní jsi se hezky vyzvracel. Co jsi měl na večeři?
  • Lery ty jsi ale král ruských homoprutů,ten druhej díl mě moc nenadchl,mám po erekci,nuda *13* *13* *13* naprav to,ty můj rudej žalude *14* *14* *14* *14*
  • uffff,tak to už je i na mě moc,ty jsi chlapák když píšeš azbukou,nedáme spicha?? ,spotil jsem se až na varlách,miluju tě ty můj male bolševiku,budeš mluvit rusky až se budem muckat? budeš mi v ruštině nadávat : třebas :ty můj malej gestapáku,ok ?? *14* *14* *14* *14* *14*
  • Je chyba ,že neumíš číst. I kdybychom si nerozuměli, tak rozumný člověk pochopí, že sranda je u konce. hrej si se svým ohambím sám.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit