Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Was bedeutet es! Schweinerei!
  • Jsem holka. Přestaň tu trapně špinit a urážet názorovou odpůrkyni.

    Simona.
  • Tak potom mně Stenlíku vysvětli, proč Amerikáni odposlouchávali Merkelovou a další politiky EU, když jsou takoví spojenci? Proč se jí tedy nezeptali s kým a co si povídá po telefonu? A nikdo netvrdí, že v ČR není žádný ruský agent, to si vy rusofobové zase moc vymýšlíte. Jsou zde, zrovna tak, jako v rusku jsou agenti jiných států, zřejmě včetně agentů našich a zrovna tak, jako i u nás jsou agenti jiných států i včetně tvých, tak zbožňovaných, USA.
  • ještě bych k tomu přidal Mossad.
  • Simone, Simone.....
  • Zlej Trolle alias Bohouši,tvoje schizofrení tečkofobie právě postoupila do nové dimenze,blahopřeji *4*
  • Rusům patrně hodně teče do bot když vyvíjí takovou aktivitu.
    Odstaveček ze článku na Centrum CZ:
    Loni na našem území proběhlo 131 armádních přesunů, transportováno bylo 1631 zahraničních vojáků, 601 kusů techniky a neštěkl po nich ani pes. Teď psi štěkají o sto šest.

    *1* *1* *1* *1* *1*
  • 7 ze 7 rusofilů se shodne na tom že žádný ruský agent v ČR nikdy nebyl a nebude. Stejně jako se 7 ze 7 shodne že všichni agenti kteří špízují v ČR jsou pouze agenty USA.

    By mne akorát zajímalo co by tady USA špízovalo když se na všechno může jako náš spojenec v NATO zeptat a bez problémů dostane odpověď.
  • Narodila jsem se v roce 1990 zlato.

    Děláš si legraci ze starých nemocných dědků. To svědčí jen o tvé ubohosti.
    Vy tu kradete nicky a špiníte názorovou odpůrkyni.

    Simona.
  • Včera večer jsem odešla po desáté zlato tak tu nepomlouvej.
    Nikdy jsem tu nebyla 24 hodin. To jen vy takto špiníte názorovou odpůrkyni.
    Počítač jsem zapnula až teď.

    Simona.
  • Přesně tak se Langšádlové jeví všichni, kdo nemají na klopě placku s agentem Bildenbergu nebo s americkou vlaječkou. Na rozdíl od Marvana ve Švejkovi je ale střízlivá (pravděpodobně) a o to je to horší.
  • Zpráva o původu individua-tečka gay celebrita


    Sperma: pochází od individua, biologicky dosud neznámého, r.1943, oblast: mongolská step.
    vajíčko: od osaměle za polárním kruhem žijící eskymačky, oblast ostrovů Karla Alexandra, r.1943. Oba hluboce zmrazené preparáty převezeny 2. května 1945 do Jižní Ameriky, kde byly uskladněny pod e.codem - RET23445 V r. 1960 se začalo s preparáty experimentovat, čehož výsledek je výše jmenovaný exemlář. Celkový popis exemláře: Deformovaná lebka, mozek o velikosti čolka, kostra nepevná, chrupavčitá, z tohoto důvodu je nutné, aby RET23445 byl neustále ponořen do roztoku formaldehydu. Oči - celkem tři, stále vypoulené, bez víček, dvě po stranách lebky, třetí na zádech. Šest končetin, zakončení opatřena plovacími blánami, náznak žaber.
    Asi po sedmi letech strávených v laboratorních podmínkách, byl výše uvedený jedinec zakoupen projíždějící cirkusovou společností.

    Humanitární nadace Dr. Josefa Mengeleho,
    zpracoval: SS Standartenführer Günter von Roth.
  • Ty si zas voblíkáš jejich hadry a mastíš si šaška.
  • Jo takovému tečkovi bych vysázel 20 na holá chodidla holí, myslím že by se z něj potom stal levicověsmýšlející člověk. (americké.Simone soudruzcePusince atd) což jsou jeho aliasy.
  • Tebe tečko mrazí ten tvůj minipindík, žejo?? *3*
  • Jo jo to mi připomíná Ruského agenta Hrušínskéko po dopadení Marvanem ve Švejkovi. *3* *3* *3*
  • Tahleta paní Langšádlová zřejmě vidí ruské agenty za každým stromem. Tak, jako včera Stropnický v Hyde parku, který ovšem na druhou stranu tvrdil, že o jiných, než ruských agentech u nás žádné zprávy nemá. To byla jedna z jeho perel. Podle těchto dvou našich politiků (a zřejmě ještě dalších), je ruský agent každý, kdo 100% nevěří zprávám v tisku a na Nově a kdo nebude jásat s americkou vlaječkou na krajnici při přejezdu vojenského konvoje. Prostě každý, kdo chce používat svůj rozum a kdo se nespoléhá jen na informace předkládané mu v mainstreamových médiích. Takový člověk je pro ně nebezpečný, ten vybočuje z ustrašeného stáda a je potřeba ho zdiskreditovat, třeba zrovna nálepkou ruského agenta a vlastizrádce.
  • Spojení s Bendou, to by snad matka příroda ani nemohla dovolit. Co by z toho vzniklo, si ani nedovedeme představit. On už každý z těch dvou je sám od sebe je unikát.
  • Ta paní neví co povídá. V současné době je náš i ostatní státy prolezlé agenty amerických, anglických německých, francouzských služeb atd.atd.. Když je všechny pochytáme tak tady zbude jen pár lidí.
  • Langšádlovou soudit za blbost a drzost.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit