Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Předpokládám, že se vyjadřuješ ironicky, anebo jsi provokatér. Vyjmenováváš zde dva nejvíce zkompromitované politické subjekty na naší politické scéně. Úplně nejhorším subjektem je TOP 09, kterýžto podvodný marketingově-politický projekt politického hochštaplera Kalouska snese srovnání snad jen s protektorátním Národním souručenstvím, jehož šéfem byl známý nacistický kolaborant E. Moravec.
  • Langšádlová svým verbálním projevem vyvolává pochybnosti, možná je už zralá na psychiatrické vyšetření, když ve své paranoidní hysterické nedůtklivosti vidí všude ruské agenty. Ostatně mánie kolem přítomnosti ruských špiónů na našem území není nic nového. Již putimský strážmistr Flanderka viděl ve Švejkovi ruského špióna, takže špionománie má v naší české kotlině bohatou tradici. Dnes by měl Švejk štěstí, protože dle Flanderkova resultátu nebyl placeným špiónem Ruské říše, takže by ho Langšádlová nenechala pověsit, ale i tak by to s ním nepochybně bylo hodně vachrlaté, o čemž svědčí to správné langšádlovské rozhořčení nad impertinencí ruských špiónů, kteří si zde v ČR klidně roztahují své faldy a Langšádlová se tak zcela nevinně ocitá v sevření noční můry. Nezbývá nic jiného, než si přát, aby bylo u nás odhaleno co nejvíce ruských špiónů, protože čím více jich bude odhaleno, tím lépe bude Langšádlová v noci spát, k čemuž nám dopomáhej Bůh.
  • Správný názor.Tyto názory mají TOP 09 a ODS
  • Máš pravdu jsou zde i agenti Polska, EU a dalších spřátelených zemí jako Kanady a třeba Wošingtonu, Chicaga a dalších.
  • Snad jo, ale nedělali z toho takovou demonstraci a přehlídky. Většinou se přesouvali po železnici jezevčíku.
  • Tak nevím koho jsem to viděl na záběrech z Ukrajiny HAILOVAT Simona nebo Jasenyuka. Ne určitě to byl fašista Jasenyuk.
  • Platí to dříve pro Simonu/a tsychycká deformace až na půdu.
  • Vidím, že sem nemá cenu psát názor. Přemnožili se tu Putinovi pohůnci.
    Tak jsem chtěl svůj příspěvek smazat. Ale ouha, nevím jak.
    Poradí mi někdo? Předem děkuji :-) Táta
  • Přestaň špinit a pomlouvat názorovou odpůrkyni.

    Žádný váš Tečka neexistuje.

    Simona.
  • Nepřekvapils.
    Tak že až ti příště přijde instruktáž z Kremlu zkus je poprosit aby ti přeložili nadpis článku pod který to máš umístit. Pak to vypadá dost blbě když pod článek o proruských vlastizrádcích vypisuješ o Merkelové a USA.
    Tvoje zakomplexovanost je nudná a omletá. Až příště bude článek o Čínkých hůlkách nezapomeň překvapit třeba Obamou a Kličkem
  • Tak to jsem nepochopil Stáníku. Zřejmě je tvá inteligence nebetyčná. Ty budeš ten pravý a nepostradatelný člověk Nového Světového Řádu.
  • Kontrolní otázka soudruzi....
    Zbožňované USA ??? Má spolešného s placenými Ruskými agenty v ČR co ???
    Merkelová má společného s placenými Ruskými agenty v ČR co ???
    *1* *1* *1* Já jen abych neumřel hloupý *1* *1* *1*
    *1* *1* *1* A proč vás hlasuje furt 7 *1* *1* *1* Střídáte se na šichty ?? *1* *1*
  • Simone, Simone, ach jo... *5*
  • Zlý soudruhu

    Žádné NovoČesko - Putinem okupovaná kolonie neexistuje a existovat ani nebude.
    Jsme členy NATO a každý Ruský tank bude přivítán protitankovou střelou.

    Stejně tak neexistuje NovoRusko. To území už jméno má - Ukrajina.
  • Simona.

    Jsme členy NATO a to nás před diktátorem fašistou Putinem ochrání.
    Můžete se vztekat ale nic na tom faktu nezměníte proruští vlastizrádci. *1* *1* *1*
  • To jsem nepsal já, ale souhlasím. Akorát bych napsal místo "agentů CIA", blbů. Protože snad ani CIA by takové tvory jako je Simon(a), jako anonym, Stanley a pod. nezaměstnala.
  • Dobré, zdraví tě Novorossia :-)
  • taky zdravím,je tu zase parta agentů CIA tak se nediv *15* *15* *15*
  • Stačí se normálně zeptat nějaký báby z vesnice. Ty podávaj ucelené informace. V neděli jdou ke zpovědi a v pondělí už všechno vědí ve Vatikánu.
  • Dobré ráno Novočesko.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit