Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Soudit? Určitě a jistě ano! Ale paní Langšádlová zapomněla dodat, že by se mělo postupovat chronologicky od roku 89!!! Ale v tom případě by ti její Kriegskamaráden z Pravice a především ze STOP09 byli první na řadě! In memoriam Humanitárním Bombometčíkem HAFFlem počínaje, přes Parašutistu Kradouska a Slintajícím Rakušákem KONČE! *16* *16*
    • Jak to děláš s těma mínusama ?nauč mě to,byl bych na Prag Pride hvězda,budeme zvát Putina,snad dojede i se svou raketou a co my dva ? ty jsi to se mnou nemyslel vážně,po tom všem ? *13*
      • Ty si zas voblíkáš jejich hadry a mastíš si šaška.
    • proč mě mínusuješ ?,minule si po mě chtěl kontakt a teď děláš krky,už ti ho neukážu *10*
    • Tome,když takhle mluvíš tak se mi ježí chlupy na zadku *14*
    • vyměníme si e-maily ? *14* *14*
  • Mějte se chlapci. Rande volá!

    Oblékla jsem si černé kalhotky a červené šaty. Krásná mňau bude zase lovit
    naivní muže kteří mají hodně peněz ale málo rozumu.

    Můžete pomlouvat a drbat.
    Pa mám vás ráda kecalové.
    pro vás finančně nedostupná krásná holka Simona. *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Jj, v tuhle noční dobu...to asi razíš Ke Smečkám, nebo na Václavák co? Tak to se tam asi zase potkáme, minule, jak jsem Tě tam prznil ohnutou o tu popelnici to bylo fajn, klidně ten 5Kýbl zaplatím znovu! *1* *1*
      • no jasně - vždyť staré přísloví praví že: POTMĚ KAŽDÁ KR Á VA ČERNÁ
        • hmm,to možná platí ve vaší partě vesnických zoofilů *3*
      • Prdlajs, v ústavu je večerka!
  • tečko kontrolní otázka, kolik je nula krát sto ?
    • To nevíš protože jsi zaostalý hlupák! *12*
      • Ve škole jsi propadal a tak jsi dopad. *12*
        • Já tě miluji,ty jsi tak vtipný,chtěl bych tě pomuckat *14* *14* *14* *14* *14* *14* ty jsi Zlý Troll že ? jak pořád píše o gay klubech,jsem rád že tu jako homosexuál nejsem sám. *14* *14*
  • Generální tajemník Gustav husák napsal jedinou významnou tilogii.
    1 díl: O hudbě - z bas do čela.
    2. díl. O sportu - jak jsem doběhl dělnickou třídu.
    3. díl O lásce - 3 polibky od Brežněva. *2* *2*

    Po setkání s Dubčekem si Brežněv povzdychl: Jo Novotný ten uměl líbat jinak. *2* *2*

    Jaké byly tři největší námořní katastrofy všech dob?
    Požár na queen Mary. Potopení Titanicu a nepotopení Aurory.
    *15* *15*
  • http://aeronet.cz/news/zdroj-z-ct-nesmime-ani-hlesnout-o-okupaci-z-15-brezna-1939-dostali-jsme-generalni-zakaz-zeshora-americka-ambasada-chce-ovlivnovat-policii-a-statni-zastupitelstvi-v-cr-skrze-novy-grant-pro-ceske-ne/
  • Jo jo v USA je bída a nebezpečno, často se tam střílí po lidech, není tam radno vycházet na ulici.
    • Cestovní kanceláře doporučují turistům chodit ve skupinkách, kvůli gangsterům kteří spolu stále válčí.
      • Jsi tečko jen tajtrlík a šáša, taková nula na druhou. *3* *3* *3* *3*
  • A jak to vlastně je po tom Pražském jaru? ptá se zahraniční reportér.
    Jsou Rusové vašimi bratry nebo přáteli? - Bratry samozřejmě.
    Přátele si člověk může vybrat. *15* *15* *15*

    Výměna telegramů mezi i Ruskem a Kubou.
    Kuba: celá země hladoví. Pošlete obilí.
    Rusko: utahněte si opasky.
    Kuba: Pošlete opasky.
    *15* *15*
    • Je těžké býti blbem, neboť konkurence je příliš vysoká.
  • Je to smutné že v kdysi celkem bohatých USA musí lidé žebrat a stát fronty na polévku.
  • To je spíše ale interpelace na Bisku a ministerstvo vnitra... ne mediím. Teď když už je to vyzrazené, tak si dají tito agenti jistě pozor.
  • Vtípky

    Moskva - 60 léta SSSR:
    Cizinec se v centru města ptá ístního občana: kde je tu nejbližší restaurace kde se dá
    dobře najíst? - V Helsinkách odpovídá místní znalec. *2* *2*

    Muž je sněden Leonidem Brežněvem a procházejíce se jeho žaludkem potká Gustava
    Husáka. Soudruhu prezidente. Vás také Brežněv snědl?
    Ne odpoví Husák - já přišel z druhé strany. *2* *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit