Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ta paní neví co povídá. V současné době je náš i ostatní státy prolezlé agenty amerických, anglických německých, francouzských služeb atd.atd.. Když je všechny pochytáme tak tady zbude jen pár lidí.
    • ještě bych k tomu přidal Mossad.
  • Langšádlovou soudit za blbost a drzost.
  • U nás chtěli soudit za velezradu Klause a Zemana.Ruští špioni- zrádci jako řemen
    • Jo takovému tečkovi bych vysázel 20 na holá chodidla holí, myslím že by se z něj potom stal levicověsmýšlející člověk. (americké.Simone soudruzcePusince atd) což jsou jeho aliasy.
      • Přestaň špinit a pomlouvat názorovou odpůrkyni.

        Žádný váš Tečka neexistuje.

        Simona.
  • Paní Langšádlová opět zaperlila. Schůze vedení TOP09 musí být skutečně legrační, to by snad nevymysleli ani Suchánek s Genzerem. Tady naopak každodenně v médiích probíhá brutální masáž obyvatelstva, kterému je předhazováno Rusko jako kdyby bylo již za našimi hranicemi a mělo ovládnout celý svět. Ale v duchu hollywoodských trháků se v poslední chvíli objeví hrdinní američtí vojácí, kteří nás, Evropu a celý svět opět zachrání. Bohudíky jsou u nás lidé již vycvičeni totalitní propagandou a dovedou si pravdu najít jinde, než v stranickém tisku a dovedou (kromě některých) používat svůj rozum. Pokud si přečtete nějakou knihu o vzniku 1. i 2. světové války, uvidíte, že stejná masáž obyvatelstva probíhala i před těmito válkami. Najít nepřítele, obrátit proti němu zlobu celého národa a pak národ vehnet do války. Kdo nešel s hlavním proudem, byl kolaborant, zrádce a zbabělec. Nepřípomíná to dnešní situaci, až z toho mrazí?
    • mě mrazí hlavně naše největší nebezpečí- Babiš
      • Tebe tečko mrazí ten tvůj minipindík, žejo?? *3*
  • dáme si testík - pod jakým nickem dnes tady vystupuje SoudužkaPusinka, Občan a americankaSimona? *3* *3* *3* podle ovoce poznáte je *15* *15* *15* *15*
    • Včera večer jsem odešla po desáté zlato tak tu nepomlouvej.
      Nikdy jsem tu nebyla 24 hodin. To jen vy takto špiníte názorovou odpůrkyni.
      Počítač jsem zapnula až teď.

      Simona.
      • Simone, Simone.....
        • Jsem holka. Přestaň tu trapně špinit a urážet názorovou odpůrkyni.

          Simona.
          • Simone, Simone, ach jo... *5*
  • copak asi na to její blití říká její psychiatr? *3* *3* *3* *3*
  • Ta paní je ale materiál.... tu spojit s poslancem Bendou a bylo by další nej do světové knihy rekordů. A ta je placená z peněz státu. No možná nazpívá Radare welcome 2..... *2*
    • Spojení s Bendou, to by snad matka příroda ani nemohla dovolit. Co by z toho vzniklo, si ani nedovedeme představit. On už každý z těch dvou je sám od sebe je unikát.
  • Je treba veci nazyvat pravymi jmeny.Preci v dobe kdy se tady okolo rusak roztahuje nelze zahnojit zdejsi stranky takovymi vylevy tuposti.Tady musi byt rozhodne ruske pozadi.Kazdy bezny clovek si musi rusaka pamatovat jako bezzasadove h o v a d o ktere nezna zadne pravidla.Proto je treba rusaka stejne jako komunisticke podrztasky bit....Bit a kopat do hlavy az je uplne vykopat.
    • Nic není jenom černé, nebo bílé. Stejně tak bych mohl tvrdit, že je zde americké pozadí a to bez nadsázky.
  • Pokud nás v parlamentu zastupojí lidé typu Lanšáglová, už se nedivím že náš stát nevzkvétá.
  • Lery má absolutní pravdu,tady končí každá sranda,doufám že Zeman vysvětlí Putinovi,že celé Novočesko stojí plně za Ruskou federací a že Ussáckej konvoj si u nás nikdo nepřeje,u nás v Novočeku mají bratři Rusové vždy dveře otevřené *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit