Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • U nas chorošó!!!
  • Amrdólie spolu s Pinochtem tuto zemi totálně zdevastovali *9*
  • Jak nesplněnej sen? Drogový kartely mají pořád na světový úrovni!!! *15* *15*
    • ... jsem naprosto konsternován, o kolik pater převyšuješ degena, který se zde čísluje :)))
      ... jsi to ty, nebo si jej podáš?
      • ... pochopitelně není důvod hlasovat, když šlo o spolehlivé hlasy proti přírodě....
  • Kretéén blijec pitomec a americká filcka Simona jsou z jednoho hnízda. Dva připochcaní kretééni..hi..hi Nějak vám to nejde, vy blbové..hi..hi
    • ... jsi poctivý český internetový zbabělec, nikdy se neodvážiš sejit se se mnou, chápu to :)))
      • BINGO! Pomatenče kdo by asi marnil čas s obecně uznávanou špínou? To nemyslíš vážně.Slez se se svojí zparchantělou matkou, která tě vyblila v deliriu.Hrdino z jímky.
    • ... my inteligenti jsme zpravidla velkorysí, klidně ti pošlu pod stromeček novou lopatu :)))
    • ... jsi na dně, nulo, pověs se, to bude pro tebe vykoupení, jinak tě upronásleduji :)))
      • ... já
    • ... zklamu tě, primitive, ničím netrpím, tedy kromě touhy po tvém rozdceném obličeji :)))
      ... co tak v sobotu v 10 před nemocnicí poblíž vašeho venkova, moc se těším na trosku
    • ... to ty se strachy ani nepochčiješ, hlupáčku, kdy a kde, mám o víkendu pár minut abych vydenzifikoval rozdcený obličej degena svou močí :)))
      • Už si pochcal strachy, degene..hi..hi
        • ... nikdy jsem nepotkal většího zbabělce, budu fakt reagovat jen na místo tvého úmrtí :)))
      • ... čekám na hrdinu, přijedu se sanitou, kriple :)))
        • Pro tebe přijede pohřební vůz ale budeš celej posranej, tak s tebou budou mít práci..hi..hi
        • ... tu ale podplatím, aby se zrůdou století jako ty moc nespěchala :)))
          • jejda to je foor! Tak hnůj všech hnojů by tady chtěl dělat ramena? Kdo by se asi tak snížil k tomu ¨špinit se s lopatou? S odpadem který od zadku odpadl svojí zparchantělé páchnoucí matce?
            • ... píšeš víc slov než já, protože významu slov nerozumíš, póvle :)))
              ... popíjím Zacapu, kterou póvl jako ty do své ubohé smrti neochutná
  • ... vážená Policie České republiky, mrzák F45 atd. se nepostaví ani své primivní domácí negramotní Rómce, ale pokud by se nedopatřením potkal na ulici s mou fyzičkou, žádám tímto o polehčující okolnost, že umře nepoužitelný asociál :)))
    • Až tě potkám, tak ti urazím palici a naseru ti do krku, ty zbabělá kryso. Naposledy se tě ptám, kdy a kde, ty hnusná sračko.
  • Jde to pomalu, my v Rusku to známe. Už sto roků budujeme komunismus a stále ještě nevidíme cíl. Díky našemu současnému vůdci Putinovi ale děláme velké pokroky. Ještě nedávno jsme stáli před velmi hlubokou propastí, ale udělali jsme krok vpřed!
    • z Kremlu mě překlikali!
    • No jo, a zatím jste jenom vyloupili střední Evropu, vybudovali myší olej a posadili do Kremlu trpajzlíka Putilína. *1* *2* *15*
      • Náš fašista Lenin je živej!!!
  • ... chápu, že se s hnojem odtud asi nepotkám osobně, i kdyby sanitka byla asi grátis :))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit