Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ... je mi líto, ale zdejší nejmenovaná primitivní krysa se nedokáže postavit čelem nikomu :))) ... plkat s degenem nemá smysl, stačí mi však, že jsem zesměšnil neprimitivnějšího koko*a
  • ... poslední vzkaz pro chudáka: pokud nenavrhneš do pátku místo a čas, jsi fakt baba :)))
    • ... jsi baba, jasné od první vteřiny, degene :)))
  • ... nestuduji pindání primitivů, největší bude navždy usínat ve strachu, že to je naposledy :)))
    • Ty už ani neusneš, smradlavej posero..hi..hi
      • ... mám tě v hrsti, tvá spanchartělá rodina z maringotky správně neinvestovala do nuly :)))
        • ... vím, na víc nemáš, až už budeš chtít rozbít zdegenerovaou držku, napiš, kde a kdy :)))
  • https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/408952-z-moskevske-tridy-v-kyjeve-se-po-dekomunizaci-stala-banderova.html
  • Teplej blbeček Semjon Gayínek vyrazil na noční se svým nejtvrdším multinickem!!!
    Cháchá a jako štátkripl na vozejku se chce prát!!!

    CHICHICHI !!!
  • Blijec pitomec je připosraná sračkaá a vemeno. Je už celej posranej strachy a teď se právě připochcal..hi..hi..hi
    • ... už jsi se dávno představil, napiš místo a čas, umrtvím primitiva (poslední nabídka)
      • Přijď kretééne 21.7.2016 přesně o půlnoci, Praha, Olšanské hřbitovy, hrob č.452 a já ti tam kretééne rozdupnu tu tvoji držku, uříznuti ti palici a nachčiju ti do krku. Nezapomeň šmejde posranej
        • ... pííča jako ty ani neví, kde ty hřbitovy jsou, jsi primitiv, který se holt uchlastá, super :)))
        • ... beru, kriple, tvůj poslední den, neber s sebou romskou pakáž, jsi mrtvý už nyní :)))
          • Hááááá, háááá posranej kretééne blijče pitomce a americká filcko dohromady. Nejste vy dva kretééni jeden a tentýž, moc bych za to nedal.
            • ... tvá posranost je super, primitiv jako ty nemá odvahu zajít ani na partu šachů :)))
      • cha cha tak špinavec je v koncích! Přeci to nemůžeš myslet vážně? Z tebe má někdo strach?Kdeže - ty jsi tady jen za takového chorého šaška.Zparchantělého kašpara kterého vrhla jeho zparchantělá matka. A každý si do tebe může kopnout.A ty s tím nic naprosto nic neuděláš.Jsi bezmocný prasič stránek který by veřejně strachy slovo nevypustil.
        • ... přečetl jsem si to po ty tvé konce, jsi nejzbabělejší chudák na světě, primitive :))
  • Simon alias blijec pitomeček je starej kriplík na invalidním vozejku, věčně připosranej. Tak jak je ty kriplíku..hi..hi
    • ... jsi nezbabělejší primitiv, napiš už, kde tě zlikviduji jednou ranou, bezpohlavní nulo :)))
      • Jen počkej, co tě potkám. Jednou ranou ti urazim palici a neseru ti do krku, ty zbabělá kryso.
    • ... ke své primitivní představě se bohužel sám přibližuješ nejvíc, kriple, kdě tě dorazím?
  • ... Argentinu jsem zde ovládl, český póvl, který neví, jestli je z Asie nebou odjinud, klekl
  • ... letité zklamání z výběru témat na zpravy.tiscali.cz, není divu, co to sem leze za špína :)))
    ... samo mě absolutně nezajímá, jestli mě s vděkem tato špína tupě uvítá ve svých řadách
    • ... a ještě jsem tou špínou opravdu velmi, velmi zklamán. Jsem studentem několika vysokých škol a ta špína mě opravdu zalézá za nehty, protože špína je špína a bez špíny by bylo všechno lepší. Děkuji :)))
      • ... popiš své vysoké školy, asociále :)))
        • ... ano vysoká škola, to je moje radost, protože vysoká škola je vysoká škola a né nějaká základní škola, to si musí každý uvědomit :)))
          • ... pindy o uvědomování si důležitosti vzdělání lezou z nuly pochopitelně pomalu :)))
            • aaa lopata nám tady trpí samomluvou. Vyvržen i svými smraďochy v jímce se musel spokojit s samomluvou.Lopato ty jsi chorý.Chorý zdegenerovaný výkal svých rodičů!
            • ... pochopitelný a uvědomělí to já jsem ale nula, to tedy nééééé :)))
      • ... stále platí: O každém víkendu tě s radostí mohu zneschopnit, primitivní zákrsku :)))
        • ... a já jsem zneschopnil už plno primitivních zákrsků a to nejen o víkendech ale vždy, když budu chtít. Há, to jsem vám to nandal :)))
          • ... přání primitiva, varoval jsem tě, nyní z tebe bez zábran udělám rohož na boty :)))
            • ... ano, to já dovedu dělat rohože i přes monitor, to koukáte co já všechno umím :)))
        • ... avšak děti nemlátím, jsou na tvé tragické úrovni spíš něco pro charitu, mongole :)))
      • ... schválně nevdělanče: Je Argentina v Africe?
      • ... nemáš čím pochopit, že jsi mou hračkou, akorát na dementní hračky s*ru, degene :)))
        • ... všichni jste tady moje hračky a já na to s*ru vy degeni, na mě nemáte, protože nedbáte o svoje vzdělání jako já. To koukáte, co :)))
          • ... nic z tvé hloupoučké hlavičky, ale snaha vidláků má být spravedlivě oceněna: VIVAT
      • ... rekordně dlouhý text, blahopřeji, póvle :)))
  • My v CCCP budujeme terorismus nepřetržitě. Jsme v tom nejlepčí na světě!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit