Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je zde snad nějakej Ivan, kterej bude lhát, že nás osvobodila sovětská teroristická armáda?
    • Ty stará kráávo Simono,když tě Američani školili v padesátých letech minulého tisíciletí, tak to neznamená, že nás budeš donekonečna otravovat zprávami z roku 1945. My jsme mladí, krásní, úspěšní a nejsme zvědavý na tvoje paměti, filcko smradlavá.
  • Že je Putin náš, je úplně jasná zpráva!
  • My v Rusku budujeme komunismus už sto let a díky našemu milovanému vůdci Putinovi se to konečně začalo dařit. Ještě nedávno jsme stáli před hlubokou propastí a díky Putinovi jsme udělali krok vpřed!
  • Ja mylůjť fašísta Putína!
    • Juryj z Karlových Varů, ty něznaješ russkij jazyk, job tvou mať?
    • Ty bejt velká krááva amerikániš filcka Simon a dostaneš taky ode mě přes držku.
  • Blijec pitomec se právě u monitoru pochcal strachy..hi..hi
    • ... mám férový návrh, protože jsi fakt zbabělé malé péro: přijedu a možná tě polituji :)))
      • Ty si nasereš akorát do kalhot, kretééne..hi..hi
        • ... jsi ten nejzesranější primitiv na netu, se kterým se nyní bavím naposledy, charita :)))
    • ... nikdo netouží po tvém blekotání, jaký jsi tělesný a duševní kripl, zákrsku :)))
    • ... nic takového, mám tě v hrsti, jsi bezmocný, kde a kdy, ty trapná hromádko sraček :)))
      • ... mám vás všechny v hrsti, všechny vás upronásleduji, to koukáte co :)))
  • Blijec pitomec a americká filcka Simona je z největší pravděpodobností jeden a tentýž kretéén..hi..hi
  • A kdy se splní český sen?
    • Povídej, co se ti zdálo, chudáku.
  • Tady je jenom ten kretéén, blijec pitomec. Tebe poseru, kdy budu chtít, ty hovnožroute..hi..hi Jsi blbej jak hovnoó :))))))))
    • ... krátce: tobě, nýmande dám příště maximálně prní pomoc, ale tu poněkud zanedbám
    • ... varování pro zbabělého čur*ka, buď bude rozbita tvá tlama, nebo tě už fakt jebu :)))
    • ... jsem poněkud udiven, kolik písmen (B a T) zná asociál :)))
    • ... dokonale jsem rozhoupal primitivní slovní zásobu (12 slov) popeláře :)))
      • ... a já počítat slova dovedu, můžete si to přepočítat ale je to správný výsledek :)))
        • ... jsme tu pouze my dva, kryple, proč mi vykáš, už jsi fakt zesraný dnes?
    • ... neposereš, jsi zbabělá nula, napiš kde a kdy, vysvobodím tiscali od jednoho demen*a :)))
      • cha cha hi hi tak to se moc povedlo.Páchnoucí hnůj tady dělá bubu bu.Tak to je ovšem foor dne.Od kdy hnůj všech hnojů parchant stejný jak jeho zparchantělí rodiče tady drze vyhryzuje? Nemáš na to lopato! Zalez do jímky.
        • ... ses rozepsal, ale já inteligent se neřídím tvou inteligencí z krabicového vína :)))
        • ... nečtu póvl, pouze reaguji naposledy, že se obdivuhodně probojoval do 3. řádku :)))
      • Promluvil ultrablb..hi..hi.. Jsi tu jenom pro obveselení diskutujících, kretééne..hi..hi
        • ... píšeš o sobě, primitive, kdy a kde, zaplatím vidlákovi poslední večeři :)))
        • ... vím, že se jedná o stejného vidláka, nebudu se zabývat špínu, huba bude rozbita :)))
          • Bingo! Zdejší výkal by se chtěl rvát? Tak to je for dne! By jsi musel připlatit.Přeci s hnoji se nikdo nebude špinit. Páchnoucí odpad má privilegium - nikdo by se s ním nešpinil.
            • ... je to prosté a přesně dle mého scénáře, odvaha zbabělého debílka končí zde :)))
          • Ty umíš kretééne taky rozbíjet huby přes monitor, to je blbec..hi..hi
            • ... kde a kdy, kriple, si primitiv, který nemá na nic :)))
  • Ono to nejde tak rychle. My v CCCP a v Rusku budujeme už skoro sto roků komunismus a jsme teprve v půlce budování. Ovšem díky našemu současnému vůdci děláme velké pokroky.
    Ještě nedávno jsme stáli těsně před hlubokou propastí, nyní jsme udělali velký krok vpřed!
    • fašist z Kremlu mě zase bez problémů překlikali! Ruský fašismus neznamená pravda, ruští fašisti!
    • Co tady píšeš o událostech z minulého tisíciletí, ty stará stoletá krávo, americká filcko Simono. Tebe Američani školili někdy kolem roku 1950..hi..hi
  • Blijec pitomec a americká filcka Simona si právě strachy nasrali oba dva do kalhot..hi..hi
    • ... nanejvýš hodinu po tobě, debílku, tu tvou zkurvenou ségru neznám :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit